Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Системи віддаленого відеоспостереження

 

Охоронне відеоспостереження придбало масової популярності серед населення. Так сучасні люди прагнуть отримати не тільки функціональну систему охоронного відеоспостереження, але і максимально зручну для користувачів. Цим завданням повністю відповідають системи віддаленого відеоспостереження.

Дистанційна система відеоспостереження - це найзручніший вид відеоспостереження для користувачів.

Все більше користувачів віддають перевагу організовувати систему віддаленого відеоспостереження з використанням своїх мобільних телефонів, смартфонів, планшетів і ноутбуків. Так сучасні люди все частіше обирають пристрої iPone і iPad для віддаленого перегляду відео з камер спостереження.

Ті, хто хоч раз бачив, як функціонує віддалене відеоспостереження на портативних пристроях користувачів, відразу ж хочуть такий інструмент безпеки і для свого будинку, квартири або офісу.

Так як система віддаленого відеоспостереження через інтернет передбачає  доступ до відеозаписів з камер через інтернет, то найкращим варіантом створення такої системи є використання ip обладнання. Так найкраще створювати віддалену систему відеоспостереження на базі ip відеокамер, ip відеореєстраторів, ip відеосерверів.

Встановивши лише одну ip камеру в своїй квартирі, ви вже можете налаштувати доступ до неї через інтернет мережу і отримати віддалене відеоспостереження.

Система віддаленого відеоспостереження - це відеоспостереження в режимі реального часу. Це дуже важлива перевага віддаленого відеоспостереження, що дозволяє користувачам оперативно реагувати на будь-які загрози, де б вони не знаходилися.

Сучасні системи віддаленого відеоспостереження через інтернет не обмежують пересування і мобільність користувачів і надають достовірні дані того, що відбувається в реальному часі.

Установка віддаленої системи відеоспостереження дозволяє користувачам не тільки мати доступ до відео з камер, а й керувати архівом відео записів. Так користувачі можуть копіювати, видаляти, аналізувати відеодані. Також система віддаленого відеоспостереження дозволяє керувати відеореєстратором або відеосервером.

Ви можете звернутися до нас за такими послугами:

· Проектування і установка системи віддаленого відеоспостереження в барі і кафе

· Проектування і установка системи віддаленого відеоспостереження в заміському котеджі і дачі

· Проектування і установка системи віддаленого відеоспостереження в будинку

· Проектування і установка системи віддаленого відеоспостереження в магазині і супермаркеті

· Проектування і установка системи віддаленого відеоспостереження в квартирі

· Проектування і установка системи віддаленого відеоспостереження в казино і розважальному комплексі

· Проектування і установка системи віддаленого відеоспостереження у школі та садочку

· Проектування і установка системи віддаленого відеоспостереження в торговому і бізнес-центрі

· Проектування і установка системи віддаленого відеоспостереження в банку

· Проектування і установка системи віддаленого відеонагляду в готелі

· Проектування і установка системи віддаленого відеоспостереження в офісі

· Проектування і установка системи віддаленого відеоспостереження на складі та сховище

· Проектування і установка системи віддаленого відеоспостереження на заводі і фабриці

· Проектування і установка системи віддаленого відеоспостереження в нічному клубі і ресторані

Системи віддаленого відеоспостереження настільки прості і зручні для користувачів, що навіть доступ до них можна налаштувати у звичному для користувачів інтернет браузері. Так залежно від того яким веб-браузером звикла користуватися людина, будь то Internet Explorer, Opera, Chrome, Mozilla, можна організувати доступ до відеозаписів системи.

У нашому інтернет-магазині на сайті www.видеокамеры.com.ua  користувачі можуть купити все найкраще відеообладнання для створення системи віддаленого відеоспостереження.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» продає найсучасніше ip обладнання для організації систем охоронного відеоспостереження від виробників

Ви можете зробити своє замовлення за контактним телефоном компанії (044) 222-50-35 або ж оформити покупку на нашому сайті.

Хочете управляти безпекою свого будинку з того місця, де ви знаходитесь? Тоді вам потрібна система віддаленого відеоспостереження через інтернет.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>