Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Турнікети

 

У сучасній повсякденному житті людей з'являється все більше різних елементів систем безпеки, систем контролю і управління доступом, систем охорони.

І часто люди навіть і не помічають їх, а якщо і помічають, то не надають цьому значення як чогось незвичайного, а дивляться на це як на невід'ємні складові життя.

Турнікети також відносяться до тих елементів систем контролю і управління доступом, які вже міцно увійшли в повсякденне життя людей і стабільно виконують свої функції управління доступом.

Застосування турнікетів настільки широке, що складно навіть знайти об'єкти, де б вони не використовувалися. Так людина заходить у транспорт і стикається з тим, що щоб отримати доступ до проїзду необхідно сплатити вартість послуг і пройти через турнікет.

Як співробітник компанії ви заходите в офісний центр, і найчастіше при собі у вас є картка доступу, або брелок і ви проходите через турнікет. Для великої кількості компаній в одному офісному будинку турнікети являють собою дійсно незамінний інструмент. Так власникам компаній не потрібно ставити охоронців для перевірки всіх відвідувачів і співробітників, вони економлять на цьому чимало грошей і ще більше часу, оскільки пропускна здатність турнікетів дуже висока.

За своєю суттю турнікети створюють свого роду перешкоду перед входом або виходом до об'єкта. Так за допомогою турнікетів можна управляти доступом на територію, що охороняється.

Для більшості людей турнікет є фізичною перешкодою на їх шляху, яка не дозволить їм пройти без дозволу. І турнікети це вже не просто хвіртка, яку можна відкрити рукою. Для проходження через турнікет необхідний пропуск.

Перепустки для турнікетів можуть бути у вигляді карток з магнітною стрічкою, карток з вбудованим чіпом, брелків, ключів з кнопкою, біометричні дані людини та інші.

Сучасні турнікети настільки точні, що вони здатні забезпечувати перевірку кожної людини і його допуск до об'єкта.

Турнікети це як пристрій авторизації для входу всередину об'єкта. Роботу турнікетів можна налаштувати так, що дозвіл на доступ до об'єкта приймається відповідним працівником, який просто знаходитися віддалено. Така система дуже вигідна для тих об'єктів, на яких пульт охорони знаходиться в іншому місці, ніж вхід на об'єкт. Так охоронець може віддалено контролювати вхід людей на територію.

Для більшості компаній, організацій, державних установ, офісних і бізнес-центрів турнікети є просто рятівним пристроєм для забезпечення безпеки.

Інтернет-магазин компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» - це саме те місце, де можна знайти турнікети різних типів, форм та іншого обладнання для систем контролю доступу. Зверніться до наших фахівців і ви отримаєте допомогу у виборі та купівлі турнікетів.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити турнікети для офісів, прохідних заводів і підприємств, для будинків, транспортних установ і будь-яких інших будівель.

Ми здійснюємо монтаж і установку турнікетів будь-якого виду, типу і форми. Для нас не існує складних об'єктів, ми професіонали у своїй справі.

За своєю формою і конструкції турнікети настільки різні, наскільки багато завдань їм потрібно виконувати. Так під кожну форму прохідної можна підібрати турнікет, під різну висоту проходів можна встановити турнікет. Що вже говорить про різні матеріали для створення турнікетів, про різні кольори виконання турнікетів.

Зазначимо, що сучасні турнікети виконуються з підтриманням естетичного дизайну і вони підходять для самих вишуканих приміщень з сучасним ремонтом.

У своїй роботі турнікети можуть функціонувати кількома різними способами. Наприклад, є турнікети, стулки яких постійно перебувають у відкритому стані, але при спробі пройти без пропуску вони тут же закриваються і блокують доступ. Такого роду турнікети можна зустріти в метро в Києві або інших великих містах України. 

Такі турнікети вигідні тим, що показують людям напрямок руху і як би не створюють фізичну перешкоду для них, але при цьому вимагають наявність пропуску або оплати входу.

Також є турнікети, які постійно знаходяться в закритому режимі, а відкриваються тільки при спрацьовуванні сигналу про дозвіл проходу. Так несанкціонований або неоплачений прохід людей стає неможливим з такими турнікетами.

В основі турнікетів лежить контролер, який передає сигнал для відкриття турнікета.

Якщо розглядати різновиди турнікетів, то тут можна виділити основні кілька типів, які ми далі розглянемо.

Турнікети-триподи являють собою найпростіші конструкції турнікетів. Така конструкція турнікетів-триподів складається з планок перепон, зазвичай їх три штуки, які встановлюються на обертовий барабан. 

Так коли людина дивиться на турнікет вона бачить одну горизонтальну планку, яка перегороджує прохід, коли вона отримала дозвіл на доступ, вона штовхає цю планку вперед і за нею прокручуються наступні планки, відкриваючи прохід і закриваючи прохід для наступної  людини. Якщо ж у людини немає пропуску, то планка не зрушить з місця при натисканні на неї.

Зазначимо, що триподи досить прості і якщо вони невеликої висоти, то зловмисники можуть їх і перестрибнути. Так що встановлювати триподи потрібно на об'єктах з низьким рівнем безпеки або ж коли біля турнікетів є пункт охорони. Триподні турнікети масово поширені в на міському транспорті, в метро, ​​і будівлях з великим потоком відвідувачів.

Роторні турнікети в своїй конструкції мають кілька рядів горизонтальних планок, які також закріплені на обертовому барабані. Роторні турнікети можуть мати різну висоту.

І якщо висота роторного турнікета в повний зріст людини, то такі турнікети називають повноростові. Повноростові турнікети надійно перекривають прохід і їх неможливо перестрибнути або обійти.

Якщо ж роторні турнікети невисокі, то їх називають напівростові. Зазначимо, що роторні турнікети зручні тим, що при проходженні людина нічим не скована, вона може мати при собі великі сумки та все одно комфортно проходити через турнікет.

Прапорцеві турнікети являють собою конструкцію у вигляді хвіртки. На таких хвіртках найчастіше позначають напис «вхід» або «вихід» або будь-який інший необхідний напис. Прапорцеві турнікети найчастіше використовують не як інструмент обмеження доступу або контролю, а як засіб орієнтації людей в приміщенні.

Так, наприклад, в магазинах з великими торговельними залами, часто можна побачити прапорцеві турнікети, які вказують виходи до кас, або виходи без товару, або відсутність виходу.

Прапорцеві турнікети можуть мати як правосторонню, так і лівобічну хвіртку.

Стулчасті турнікети це пристрої з датчиками. Часто їх називають сенсорними турнікетами. Такі сучасні стулчасті турнікети вже можна зустріти на станціях метрополітену в Києві та Москві.

У нас ви можете купити вподобаний вам турнікет в нашому інтернет-магазині і скористатися послугою доставки товару по всій території України.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>