Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


USB камери відеоспостереження

 

Сьогодні ми розглянемо такий варіант відеоспостереження, який грунтується на usb камері відеоспостереження. Відзначимо відразу, що це не професійний варіант відеоспостереження, але в будь-якому разі usb камери відеоспостереження дуже популярні і доступні.

Для багатьох користувачів охоронного відеоспостереження на базі компютера стало звичним використовування USB відеокамер.

USB камери відеоспостереження найчастіше використовують звичайні користувачі комп'ютерів. Так якщо у вас є можливість залишати на якийсь час комп'ютер включеним, то ви легко зможете реалізувати систему відеоспостереження з usb камер відеоспостереження. Для цього вам знадобитися спеціальний софт, який буде обробляти дані usb камери відеоспостереження. І звичайно ж, вам потрібна сама usb камера відеоспостереження.

Є кілька варіантів usb відеокамер, які ви можете знайти у нас на сайті. Якщо у вас є питання, яка з них краще - ви завжди можете отримати детальну консультацію наших менеджерів.

При установці usb камер відеоспостереження необхідно продумати місце розташування таких камер. Так як кут огляду таких камер не великий, то користувачеві необхідно визначити, що саме необхідно зняти, і якщо території велика - необхідно розрахувати потрібну кількість USB камер відеоспостереження для установки.

Всі usb камери для відеоспостереження можна розділити на дві великі категорії:

· Провідні usb камери відеоспостереження

· Безпровідні usb камери відеоспостереження.

На сьогоднішній день, довжина кабелю usb для дротових камер відеоспостереження становить 5 метрів. Плюс є спеціальні подовжувачі, завдяки яким довжину можна збільшити до 25 метрів. Разом виходить, що вам потрібно виділити комп'ютер, справити чимало рухів тіла, знайти спеціальні подовжувачі для usb.

Безпровідні usb камери відеоспостереження більш прості в установки. Для них не треба вирішувати питання з кабелем і його довготи.

У зв'язку з тим, що для організації відеоспостереження за допомогою usb камери не достатньо одної лише камери, а необхідні usb порт, usb кабель, програмне забезпечення тощо, то часто можна зустріти у продажу не окремі usb камери, а комплекти usb відеоспостереження .

Так готові комплекти відеоспостереження через usb включають в себе все необхідне, щоб відеозапис здійснювався. Зараз на ринку представлені комплекти безпровідного відеоспостереження через usb модем, вони найчастіше складаються з наступних елементів:

· USB камера відеоспостереження

· Антена для USB камери відеоспостереження

· USB порт / приймач

· Антена для USB приймача

· Програмне забезпечення

· Адаптер живлення для USB камери відеоспостереження

· Адаптер живлення для USB приймального блоку

· USB шнур

Відразу відзначимо, що USB відеоспостереження має дуже багато мінусів у порівнянні зі стандартним відеоспостереженням за допомогою ip або мегапіксельних відеокамер. Наші фахівці часто рекомендують користувачам купувати готовий комплект відеоспостереження.

Так в самому простому комплекті, є камери, відеореєстратор, вже обтиснуті дроти, залишається тільки все під'єднати і система працює. Можливо, витрачені зусилля на організацію відеоспостереження через USB камери і ресурси не варті цього. 

Usb камери відеоспостереження найчастіше використовуються в домашньому відеоспостереженні. Так звичайні користувачі комп'ютерної техніки купують usb камери відеоспостереження для організації системи відеоспостереження в квартирі, будинку, дачі і т.д.

usb камери відеоспостереження можуть швидко допомогти вам, вирішити якісь проблеми. Організувати таке відеоспостереження дуже просто і швидко, тому usb камери відеоспостереження завжди можуть прийти вам на допомогу.

У нашому інтернет магазині відеообладнання www.видеокамеры.com.ua  ви можете купити usb камери відеоспостереження. Наші фахівці завжди раді допомогти клієнтам і нададуть вам всю додаткову інформацію про usb камерах за контактним телефоном компанії (044) 222-50-35.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>