Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


USB відеокамери

 

Зараз дуже популярними стали USB відеокамери. Так для багатьох користувачів комп'ютерної техніки дуже зручно організувати відеоспостереження на своєму комп'ютері за допомогою USB відеокамер.

Наші спеціалісти допоможуть вам створити сучасну систему охоронного відеоспостереження на будь-якому обєкті. У нас можна купити обладнання та замовити послуги установки. 

Всі usb відокамери поділяють на дві великі категорії:

· Провідні usb відеокамери

· Безпровідні usb відеокамери

Провідні usb відеокамери продаються в комплекті з шнуром, за допомогою якого і підключають камеру до комп'ютера або ноутбука.

Зараз на ринку представлений великий вибір дротяних usb відеокамер з вбудованим відеореєстратором і картою пам'яті для запису. Такі usb відеокамери дозволяють організувати просту систему відеоспостереження. Так за допомогою usb відеокамер можна створити переносне або тимчасове відеоспостереження.

Провідні usb відеокамери дозволяють створити у вашому будинку, квартирі, офісі або гаражі бюджетну систему відеоспостереження.

Безпровідні USB відеокамери не вимагають додаткових USB проводів і подовжувачів. Безпровідні відеокамери отримують живлення від батарейки, яка прикріплена до них за допомогою перехідника.

Необхідно відзначити, що безпровідні usb відеокамери найчастіше не продаються окремо, а йдуть разом зі стандартним комплектом пристроїв та додаткового обладнання. Сама по собі безпровідна USB відеокамера не працює - для повноцінної роботи потрібні такі елементи:

· USB відеокамера

· Антена для відеокамери

· USB приймач

· Антена для приймача

· Програмне забезпечення для запису і перегляду відео

· Адаптер живлення для відеокамери від електромережі

· Адаптер живлення для приймального блоку від електромережі

· Перехідник для підключення відеокамери до батареї

· USB шнур

Така комплектація являє собою готове рішення для USB відеоспостереження. І можна побачити, що більшість інтернет-магазинів відеообладнання пропонує своїм клієнтам саме такі готові комплекти відеоспостереження через USB модем або порт.

У такі готові рішення USB відеоспостереження може входити різна кількість відеокамер. Як користувачі ви повинні знати, що USB відеокамери істотно програють сучасним мегапіксельним ip відеокамер. Так USB відеокамер мають невеликий кут огляду і середньої якості зображення. Тому користувачам необхідно точно розраховувати необхідну кількість USB відеокамер в приміщенні, щоб вони покривали всю необхідну територію зйомки.

Для початку роботи з такими готовими комплектами USB відеоспостереження для будинку або квартири, користувачам необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення на ноутбук або домашній комп'ютер і після цього підключати USB відеокамери.

Також відзначимо, що зараз на ринку з'явилися USB відеокамери з вбудованим відеореєстратором і картою пам'яті. Такі USB відеокамери є свого роду автономним рішенням для відеоспостереження в квартирі або дачі.

На нашому сайті www.видеокамеры.com.ua  користувачі можуть ознайомитися з широким асортиментом камер відеоспостереження і в тому числі USB відеокамерами. У нашому інтернет магазині ви можете купити USB відеокамери самих різних параметрів.

Сучасні USB відеокамери дозволяють створити просту систему на базі комп'ютера або ноутбука.

Фахівці компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» завжди готові допомогти клієнтам у виборі USB відеокамер - зверніться до нас за контактним телефоном компанії (044) 222-50-35.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>