Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


USB відеоспостереження

 

Сучасне відеоспостереження через usb модем являє собою свого роду бюджетне рішення для охоронного спостереження в квартирі, будинку, дачі або котеджі.

USB відеоспостереження найчастіше використовують звичайні користувачі комп'ютерів для того, щоб бути в курсі, що відбувається під час їх відсутності у квартирі, будинку або на дачі.

Відеоспостереження через usb модем не є професійним відеоспостереженням, більше того його навіть не відносять до категорії охоронного відеоспостереження. Це швидше за все просте спостереження за подіями в квартирі або будинку.

Для організації відеоспостереження через usb модем необхідні USB відеокамери. Залежно від способу передачі сигналів з USB відеокамер можна виділити:

· Провідне USB відеоспостереження

· Безпровідне USB відеоспостереження

В основі безпровідного USB відеоспостереження лежать usb відеокамери, які працюють завдяки батарейці, приєднаної до них через провідник.

Безпровідне USB відеоспостереження продається у вигляді комплекту, куди включені всі необхідні пристрої для того, щоб така система працювала. Стандартний комплект безпровідного USB відеоспостереження включає в себе:

· Безпровідна usb камера

· USB одержувач сигналу

· Антена

· Адаптер живлення

· Монтажний кронштейн

· USB шнур

· Програмне забезпечення

У таких комплектах відеоспостереження USB відеокамера передає відеосигнали по радіоканалу на частоті 2,4 ГГц на USB приймач. Приймальний USB пристрій може приймати дані на відстань до 100 метрів прямої видимості.

Приймальний USB пристрій підключено до комп'ютера або ноутбука через USB шнур, що і дозволяє передавати інформацію для запису на комп'ютер.

Такі комплекти відеоспостереження можуть включати різну кількість відеокамер за запитом покупців. Так залежно від того яку територію необхідно покрити спостереженням, розраховується потрібна кількість камер.

USB відеокамери істотно програють сучасним ip відеокамер як в якості зображення, так і в куті огляду камери, так і у швидкості передачі сигналів. Але тому USB відеокамери і такі дешеві.

USB відеоспостереження - це швидкий і простий варіант організувати спостереження у своїй квартирі або на дачі.

Для роботи системи USB відеоспостереження необхідно спеціальне програмне забезпечення. Так програма встановлюється на комп'ютер або ноутбук, на яких і буде відбуватися запис відео.

Зазначимо, що в USB відеоспостереженні можуть використовуватися відеокамери для установки як в приміщеннях, так і на вулиці. Так нічні USB відеокамери здійснюють відеоспостереження при будь-якому освітленні.

Також користувачі можуть купити USB камери відеоспостереження з вбудованим мікрофоном. У такому випадку ви отримуєте відеоспостереження з картинкою того, що відбувається і звуком навколо камери.

У нашому онлайн-магазині обладнання для безпеки та охорони www.видеокамеры.com.ua  ви можете купити все необхідне обладнання та камери для usb відеоспостереження.

Фахівці компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» завжди раді допомогти клієнтам купити камери відеоспостереження та нададуть вам всю додаткову інформацію про організацію usb відеоспостереженні. Зв'яжіться з нами за контактним телефоном компанії (044) 222-50-35.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>