Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Віддалене відеоспостереження 3g

 

З розвитком охоронного відеоспостереження вимоги до нього тільки підвищуються. Так зараз люди все більше хочуть мати можливість переглядати віддалено все, що відбувається на будь-якому об’єкті та ще й у режимі реального часу.

Віддалене відеоспостереження забезпечує своїм користувачам комфорт та зручність управління. Так користувачі мають змогу не лише отримувати доступ до відео з того місцезнаходження, де вони зараз, але і керувати роботою обладнання на відстані.

Такі вимоги під силу задовольнити тільки охоронному відеоспостереженню через інтернет. Зараз найпопулярнішими є системи ip відеоспостереження, wi-fi відеоспостереження, GPRS відеоспостереження і 3G відеоспостереження.

3g відеоспостереження відноситься до категорії безпровідного відеоспостереження.

Для того, щоб організувати відеоспостереження через 3g модем необхідно в першу чергу переконатися в тому, що на даній території існує покриття мобільним інтернетом від провайдера мобільного зв'язку.

Так якщо розглядати Україну, то на території нашої країни існує не так багато провайдерів мобільного інтернету.

Якщо ви хочете встановити систему 3g відеоспостереження на своєму об'єкті, то в першу чергу потрібно ознайомитися з наступними даними:

· Карта покриття «CDMA УКРАЇНА» (ITC)

· Карта покриття «Інтертелеком»

· Карта покриття «PeopleNet»

· Карта покриття «ТриМоб» (Utel)

· Карта покриття 4G WiMax «Freshtel»

· Карта покриття «MTC Коннект»

Далі вам необхідно визначити який оператор зв'язку 3G/4G надає найкраще покриття на вашій території.

Зараз 3G інтернет не покриває всю територію України, але при цьому всі обласні центри та багато районних пунктів потрапляють у поле дії мережі.

Часто системи відеоспостереження 3g використовуються в тих місцях, де неможливо провести стандартний інтернет. Наприклад, віддалені об'єкти, заводи, аграрні господарства найчастіше організовують систему відеоспостереження на базі 3g інтернету.

Для того, щоб організувати віддалене відеоспостереження 3g можна використовувати кілька варіантів побудови такої системи.

У будь-якому випадку для системи відеоспостереження 3g не потрібно якихось особливих камер відеоспостереження. Користувачі самі підбирають відеокамери по потрібних технічних параметрах і за ціною. Хорошим варіантом є сучасні ip камери з мегапіксельним зображенням.

Так система відеоспостереження 3g може бути побудована без відеореєстратора, а з використанням 3g модем для виходу в інтернет і роутера. Також завжди можна підключати зовнішні антени до 3g модему для посилення сигналу. Роутер необхідний для підключення відеокамер і для роздачі доступу до мережі інтернет декільком користувачам.

Також є варіант створення 3g відеоспостереження через інтернет з відеореєстратором. Відеореєстратор повинен володіти такою характеристикою як висока швидкість запису в режимі реального часу. Власне відеореєстратор потрібен для того, щоб переглядати, записувати і зберігати відеосигнали з камер.

Якщо ви хочете налаштувати 3g відеоспостереження на своєму мобільному телефоні, смартфоні або PDA (iPone, Android), то необхідно використовувати в такій системі відеореєстратор.

Також є варіант організації 3g відеоспостереження за допомогою спеціальних 3G відеокамер. 3G камера відеоспостереження - це спеціальна IP камера, яка може передавати відеосигнали по безпровідних мережах стільникових операторів.

Зараз найпопулярнішими 3G відеокамерами є камери від виробника Microdigital. Такі 3G відеокамери підтримують 3G модеми завдяки наявності в них USB роз'ємів. Так USB роз'єм для модему знаходиться в самій камері, що робить простим підключення і налаштування роботи такої системи.

У нашому інтернет магазині www.видеокамеры.com.ua  можна вибрати і купити все необхідне обладнання для організації 3g відеоспостереження через інтернет.

Замовити проектування та встановлення системи 3g відеоспостереження на вашому об'єкті ви можете за телефоном (044) 222-50-35.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>