Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеокамери

 

Не можливо уявити собі існування системи відеоспостереження без відеокамер. Так в основі будь-якої системи відеоспостереження лежать камери для спостереження. Відеокамери є і основою і головним інструментом для спостереження.

Залежно від того як розвивався ринок відеоспостереження, відкривалися все нові сфери застосування спостереження і не тільки охоронного, відповідно розвивалися і камери для відеоспостереження. Технічний розвиток камер в основному полягав в великому удосконаленні якості зображення і зручності в користуванні.

Так в якості зображення камери для відеоспостереження пройшли довгий шлях від аналогових, цифрових і до камер з високою роздільною здатністю зображення HD і Full HD, які передають реальні кольори і чітку картинку того, що відбувається на об'єкті.

У зв'язку з стрімким розвитком інтернету - масового поширення мережі у всіх можливих місцях і доступність кожній людині, технології відеоспостереження також розвивалися в цьому напрямку. Так для користувачів систем безпеки було дійсно важливо мати доступ до записів з відеокамер спостереження не тільки перебуваючи у себе вдома біля комп'ютера, а з будь-якого місця на Землі.

Таким чином, зараз найпоширенішими і популярними стали мережеві ip-камери для відеоспостереження. IP-камери є тим інструментом системи безпеки, який на даний момент задовольняє максимальну кількість вимог і потреб користувачів.

Самі по собі відеокамери спостереження є простими пристроями для запису і передачі відеосигналу. Також крім цих основних функцій відеокамери можуть мати велику кількість інших функціональних можливостей, таких як, наприклад, подача сигналу тривоги, детекція руху, здійснення аудіозв'язку, ідентифікація осіб і багато іншого.

Разом з тим як стрімко розвивалися відеотехнології і зростав попит на камери для відеоспостереження, на ринку охорони і безпеки з'являлося все більше різних видів і типів камер самих різних виробників.

Сучасні камери відеоспостереження з їх якістю зображення і функціональними характеристиками використовуються вже не тільки в охоронному відеоспостереженні, а й у будь-якій сфері діяльності людини при необхідності. 

Зараз люди вже звикли до того, що в більшості приміщень та місць ведеться відеоспостереження за подіями. Так ні для кого не в новинку побачити табличку «Ведеться відеоспостереження» навіть в самому здавалося б безпечному місці. Проте потрібно сказати, що саме така табличка та інформування про те, що ведеться охоронне відеоспостереження і змушує зловмисників залишати таку територію.

Зазначимо навіть, що деякі власники об'єктів примудряються встановлювати тільки муляжі камер відеоспостереження і це також спричиняє чудовий відлякуючий ефект на хуліганів.

До яких би хитрощів не вдавалися люди заради забезпечення своєї безпеки, все одно на даний момент найдієвішим способом залишається хороша комплексна система охорони і безпеки з сучасними камерами для відеоспостереження.

Саме завдяки наявності камер відеоспостереження забезпечується цілодобова безпека об'єкту. Камери відеоспостереження настільки універсальні, що підійдуть для установки на будь-якому об'єкті або території.

Сучасні камери відеоспостереження здатні вирішувати кілька завдань одночасно:

· оперативно запобігати незаконним діям зловмисників,

· забезпечувати збереження майна,

· надавати інформацію про все що відбувається на об'єкті,

· знижувати статистику крадіжок і нападів,

· сигналізувати про небезпеку і передавати сигнал тривоги.

Наші фахівці надають повний аспект послуг з проектування систем відеоспостереження для клієнтів. Так ефективна система відеоспостереження на об'єкті повинна включати в себе необхідну і достатню кількість камер різних видів.

Широкий асортимент відеокамер для спостереження в нашому інтернет-магазині дозволяє клієнтам вибрати саме те, що їм потрібно. Всі товари на нашому сайті ми не тільки продаємо, але і встановлюємо.

Для більшої зручності клієнтів ми пропонуємо їм можливість купити готове рішення для відеоспостереження. Готові комплекти відеоспостереження призначені для самостійної установки користувачем і мають певну кількість камер. 

Зазначимо, що такого роду готові рішення для невеликих об'єктів дозволяють суттєво економити на проектуванні, монтажі та встановлення системи охоронного спостереження. Так наші менеджери допоможуть вам підібрати потрібний готовий комплект охоронного відеоспостереження з достатньою кількістю мережевих камер і нададуть безкоштовну консультацію про те, як швидко встановити такий комплект на об'єкті.

Підбір окремих камер для відеоспостереження в нашому інтернет-магазині можна здійснювати самостійно. Всі камери для відеоспостереження в нашому магазині можна формувати в замовлення з послугою адресної доставки по всій території України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете дуже широкий товарний асортимент самих різних камер відеоспостереження від відомих виробників: DV-Tech, Arecont Vision, Axis, Brickcom, Dahua, CNB, InterVision, Atis, Qtum, Sunell Viatec, Smartec, Vision Hi-Tech, D-link, Infinity, KT & C, LAICE, Optivision, Qihan, Z-BEN, STS, Evidence, Linovision, Hitron, SAMSUNG, Panasonic, Twist, Lightwell, Аvtech, HIKVISION, Rainbow, LuxRiot та багатьох інших.

В інтернет-магазині компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" представлені камери відеонагляду самих різних категорій:

· IР камери відеоспостереження (мережеві)

· Поворотні камери відеоспостереження

· Мініатюрні камери відеоспостереження

· Вуличні камери відеоспостереження (зовнішні)

· Безкорпусні камери відеоспостереження (модульні)

· Купольні камери відеоспостереження

· Відеокамери з трансфокатором

· Відеокамери без об'єктиву

· Відеокамери «день / ніч»

· Відеокамери PTZ

Головна спеціалізація інтернет-магазину компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" - це продаж камер для відеоспостереження. Саме тому на нашому сайті надано так багато відеокамер самих різних видів, типів і комплектацій. Ми стежимо за тим, щоб ціни на сайті були доступними і одними з найнижчих на ринку.

Усі якісні характеристики відеоспостереження в першу чергу визначаються тим, які камери використовується і якими функціональними особливостями вони володіють. На сучасному ринку відеотехніки користувачі можуть вибирати серед безлічі моделей цілого ряду відеокамер. Щоб зробити правильний вибір камер відеоспостереження необхідно в першу чергу визначити, які завдання ця камера буде виконувати.

У стандартному охоронному відеоспостереженні можна використовувати чорно-білі камери. Чорно-білі відеокамери записують монохромне зображення. Найкраще це підходить в тому випадку, коли немає необхідності в кольоровому зображенні і в чіткості подій.

Чорно-білі відеокамери володіють вищою чутливістю і вони ідеально підходять для погано освітлюваних приміщень. Ще одна перевага чорно-білих камер відеоспостереження в тому, що записи з таких камер займають істотно менше місця на накопичувачах і серверах. Чорно-білі камери за вартістю більш дешеві ніж кольорові, і тому їх часто використовують при проектуванні варіанту бюджетного відеоспостереження.

Кольорові відеокамери створюють барвисту картинку того, що відбувається, дозволяють чітко бачити деталі. Сьогодні більшість користувачів купують виключно кольорові відеокамери не дивлячись на те на якому об'єкті їх використовувати. Це логічно, оскільки кожен хоче бачити реальну картинку того, що відбувається і спостерігати за цим наживо.

Важливим моментом при купівлі відеокамер є те, в якому місці буде встановлена ​​камера: в приміщенні або на вулиці. 

Так камери відеоспостереження встановлюються в приміщенні називаються внутрішніми відеокамерами і мають відповідну структуру і форму. Внутрішні камери відеоспостереження мають різні форми, дизайн та естетичність для інтер'єру приміщень.

Камери для роботи на відкритій території, тобто зовнішні відеокамери, мають особливий корпус із захистом від несприятливих умов погоди і будь-яких механічних впливів на вулиці. Вуличні камери комплектуються термокожухом, який можна придбати як окремо так і в комплексі. Термокожух захищає камеру не тільки від температурного впливу, а й від вологи, пилу і т.д.

З самого початку існування відеокамери сильно еволюціонували і в першу чергу це стосується самої якості зображення і способу обробки даних. Так спочатку були аналогові камери відеоспостереження, які спочатку записували відеопотік на відеореєстратор, який і оцифровував відеозображення. Тільки після цього можна було переглядати зображення і записувати його на зовнішні накопичувачі або жорсткий диск.

Після виходу на ринок цифрових відеокамер якість зображення істотно помінялося. Користувачі відразу оцінили по достоїнству нову якість цифрових камер і віддали їм перевагу у використанні. 

Так цифрові камери дозволяють своїм користувачам відразу переглядати відео з камер, без використання проміжних точок у вигляді відеореєстраторів або відеосерверів. Зараз найпоширенішими стали ip-камери відеоспостереження, які в свою чергу не просто відразу ж записують відео у високій цифровій якості, а ще й мають індивідуальну ip-адресу в інтернет мережі, так що користувачі можуть переглядати відео з камери в режимі реального часу.

Зазначимо, що сучасні ip-камери набагато перевершили цифрові відеокамери за якістю і на даний момент серед ip-камер найчастіше виділяють такі типи:

   · IР-камери відеоспостереження з стандартною роздільною здатністю зображення - SD, Standard Definition;

   · IР-камери відеоспостереження з високою роздільною здатністю зображення - HD, High Definition;

   · IР-камери відеоспостереження з високою чіткістю зображення (володіє в два рази більшим дозволом ніж HD) - FullHD, Full High Definition.

Самі стандартні камери відеоспостереження мають прямокутну форму з об'єктивом, так що легко побачити на яке поле зору поширюється спостереження камери і яку територію охоплює об'єктив.

Іншим типом камер за своєю формою є купольні камери відеоспостереження, які забезпечують огляд приміщення на 360 градусів. Такі камери необхідні для тих систем відеоспостереження, перед якими стоїть завдання забезпечення всеосяжного спостереження на об'єкті, що охороняється. 

Купольні камери відеоспостереження за формою виконуються в скляному тонованому куполі таким чином, щоб приховати від сторонніх у який бік спрямований об'єктив камери і яку територію охоплює. Найчастіше купольні камери відеоспостереження кріпляться по центру приміщення до стелі або стіни.

Існують поворотні камери відеоспостереження, також відомі як Speed ​​dome. У своїй структурі вони мають вбудований поворотний механізм, який дозволяє змінювати положення об'єктива і відповідно отримувати різний кут огляду. 

Управляти поворотним механізмом камери можна з пульта управління охорони або ж використовувати автоматичні функції і задавати періодичність зміни розвороту камери. За рахунок такого функціоналу вважається, що поворотні відеокамери практично не мають невидимих ​​"сліпих зон" спостереження. Можна задавати необхідний кут огляду і з точністю записувати все, що відбувається на території, що охороняється.

Відзначимо, що найбільш раціонально встановлювати поворотні камери відеоспостереження для контролю великих територій і об'єктів. Так саме в такому випадку користувачі можуть значно заощадити на кількості камер для спостереження, так як поворотним камерам будуть доступні великі площі огляду. Так як приклад завжди вигідно використовувати поворотні відеокамери на стоянках і територіях великих супермаркетів.

Не так давно камери для відеоспостереження мали тільки стандартний спосіб підключення - провідний. Але зараз спостерігається ситуація на ринку, що провідні камери все більше витісняються бездротовими. 

Це стало можливим завдяки масовому використанню інтернет технологій і бездротових технологій передачі даних. Так якщо раніше для безпровідної передачі даних був потрібний радіоканал, то зараз це з легкістю здійснюється за допомогою Wi-Fi або Bluetooth мереж.

Безпровідні камери для спостереження дуже зручні у використанні, дозволяють заощадити на прокладці кабелю і ідеально підходять для прихованого відеоспостереження в приміщенні.

Як вид окремо існують модульні камери відеоспостереження. Модульні відеокамери є мінікамери у вигляді маленького оптичного об'єктива з електронною плати. Такі камери найчастіше використовують для установки в термокожух або ж для прихованого охоронного відеоспостереження.

У відповідності з різними вимогами користувачів до розмірів камер, на ринку з'явилися такі види як мініатюрні і приховані камери відеоспостереження.

Мініатюрні відеокамери часто називають портативні камери за рахунок їхнього маленького і зручного розміру. Міні камери часто використовуються в тих випадках, коли місця для їх установки дійсно мало або ж у невеликих приміщеннях, де великі камери будуть просто захаращувати інтер'єр. Часто мініатюрні камери відеоспостереження залишаються не поміченими відвідувачами.

Приховані камери спостереження мають ще менше розміри ніж мінікамери і в більшості випадків їх об'єктиви не перевищують розмірів декількох міліметрів. Так приховані відеокамери розмірами з сірникову головку монтуються в якийсь елемент декору приміщення. Часто можна зустріти приклади установки прихованих камер відеоспостереження в стіну або під стелю, таким чином щоб лише крихітний об'єктив був на поверхні.

Насправді на сучасному ринку відеоспостереження та безпеки представлено така величезна кількість камер різних видів і типів, що мабуть важко не знайти підходящу якомусь конкретному користувачеві відеокамеру. Так навіть такі особливі вимоги як протиударне скло, тоноване скло, динамік або мікрофон, інфрачервоне підсвічування або дизайнерський корпус - все це можна знайти без складнощів.

При побудові комплексної системи безпеки на об'єкті камери відеоспостереження можна інтегрувати з охоронною сигналізацією. Наприклад, можна підібрати камери з вбудованим датчиком руху і запис з камери буде здійснюватися тільки у разі, якщо що-небудь відбувається на території, що охороняється. Або ж камера буде передавати сигнал тривоги.

Поспішаємо Вас порадувати, що в каталозі нашого інтернет-магазину є всі можливі види і типи камер відеоспостереження і у випадку виникнення будь-яких питань при підборі камер ви можете звернутися до наших менеджерів, зв'язавшись з ними за контактними телефонами. 

Підбір відеокамери не така вже й легка справа, а тим більше, що саме від камери залежить якість усього відеоспостереження та сама безпека на об'єкті, що охороняється.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>