Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеокамера для відеоспостереження


Відеокамери системи відеоспостереження можуть бути різних типів. Тому перше, що вам необхідно зробити, це визначити для чого вам потрібні відеокамери для відеоспостереження. Тобто які саме завдання ви хочете вирішити, використовуючи відеокамери відеоспостереження.

Купити відеокамери для відеоспостереження можна у нас на сайті і наші спеціалісти завжди готові допомогти вам в цьому.

Наприклад, якщо вам необхідно спостереження за периметром, вам краще використовувати роботизовані камери, так як вони можуть бути запрограмовані на виконання певних завдань без вашої уваги.

Якщо вам потрібно спостереження за тим, що відбувається у вашій квартирі, вам можуть стати в нагоді мініатюрні відеокамери для відеоспостереження. Вони не зіпсують інтер'єр квартири, так як практично непомітні, хоча і не є прихованими.

Для офісу вам підійдуть купольні відеокамери для відеоспостереження. Вони бувають різних розмірів, і кольору. Можна підібрати саме той варіант, який найкраще впишеться у ваш дизайн, не порушуючи його. У даному випадку ми не рекомендуємо встановлювати маленькі відеокамери відеоспостереження. Краще вибрати такі, які працівники будуть добре бачити, це буде їх дисциплінувати.

Для вуличного відеоспостереження ми рекомендуємо відеокамери відеоспостереження в термокожухах. Такі відеокамери для відеоспостереження будуть захищені від різних погодних умов і будуть добре виконувати свою роботу.

Тобто для того щоб підібрати оптимальний тип відеокамери для відеоспостереження, необхідно чітко визначити завдання, які вона повинна вирішувати. Далі необхідно зауважити, що відеокамери для відеоспостереження відрізняються між собою різними параметрами. Ці параметри відносяться до якості зображення, одержуваного на виході.

Ці параметри мають різні назви, і охарактеризовують камери з різних сторін. Вони показують якість зображення, яке камери відеоспостереження створюють, спосіб передачі відеосигналу і т.д.

Але ця стаття не покликана розкрити всі терміни, що використовуються у сфері відеоспостереження, а швидше допомогти вам, покупцеві, вибрати відповідний продукт. Тому все описується на зрозумілій для всіх мові.

Отже, коли ви визначилися з завданням, вам необхідно переходити до вибору самих камер, виходячи з їх параметрів.

Це необхідно робити, також використовуючи за відправну точку саму задачу. Якщо завдання дозволяє вам мати середню якість зображення, тоді вам підійдуть відеокамери для відеоспостереження з роздільною здатністю до 500 ТВЛ. Якщо вам необхідно чітко бачити, що відбувається, вам краще вибрати камери з роздільною здатністю вище 600 ТВЛ.

Наприклад, коли ми встановлюємо відеокамери системи відеоспостереження для магазину, ми використовуємо прості відеокамери (500 ТВЛ) для торгового залу, і камери високої роздільної здатності для перегляду кас.

У даному прикладі вказано економ варіант, який може бути поліпшений за наявності більшого бюджету. Але найголовніше, що необхідно зрозуміти, так це те, що на один об'єкт можна встановлювати різної якості відеокамери відеоспостереження, що дозволить вирішити поставлене завдання, при невеликому бюджеті. Або, принаймні заощадити кошти, розумно вирішуючи саму проблему.

Необхідно окремо виділити, що  достатньо недавно з'явився новий тип відеокамер відеоспостереження. Це ip відеокамери. Дані камери зазвичай дорожче, звичних нам відеокамер для відеоспостереження, але вони відразу вирішують кілька важливих моментів.

Перше це віддалений перегляд. Вони призначені для підключення їх до мережі інтернет. У них є невеликий обсяг пам'яті, який можна збільшити карткою. Але його зазвичай вистачає на день-два. Така витрата пам'яті пояснюється високим дозволом ip камер.

Висока роздільна здатність і є другий момент, на який варто звернути увагу. Зазвичай запис і передача зображення відбувається в HD якості.

І ще один досить важливий момент цих відеокамер відеоспостереження в тому, що вони не вимагають відеореєстратора. Тобто автоматично вони скорочують вам бюджет.

І оскільки немає необхідності в відеореєстраторові, кількість камер, які потрібно вам встановити нічим не обмежується, що теж є важливим плюсом.

Також необхідно відзначити, що в даному випадку, при великому бажанні, можна встановити відеореєстратор, який зможе вести запис з відеокамер системи відеоспостереження. І в який можна вбудувати пару додаткових жорстких дисків.

Відеокамери для відеоспостереження давно стали стандартним інструментом систем охорони і безпеки, і їх використання набуло масового характеру.

Всі додаткові питання, які можуть у вас виникнути, ви можете задати нашим співробітникам. Ми завжди раді вам допомогти.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>