Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Камери з ІЧ-підсвічуванням

 

При підборі камер для систем відеоспостереження користувачі часто стикаються з тим, що не знають що таке інфрачервона підсвітка і для чого вона потрібна в камерах.

Така необізнаність призводить до того, що системи відеоспостереження стають неповноцінними і деякі важливі завдання спостереження просто не виконуються.

Так користувачі систем відеоспостереження повинні добре розуміти, що для того щоб камера могла сприйняти для запису всі дрібниці подій, що відбуваються на території, що охороняється, там має бути хороше освітлення.

Саме камери відеоспостереження з іч-підсвічуванням здатні ефективно функціонувати в погано освітленому приміщенні.

В інтернет-магазині компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" можна знайти великий вибір як іч-підсвіток, так і іч-прожекторів, а також камери з вбудованим іч-підсвічуванням.

Щоб мати більше даних про те, як відеокамери працюють в умовах поганої освітленості або вночі, пропонуємо вам подивитися відеоогляд найсучасніших камер відеоспостереження, які справляються з цим завданням:

Не рідко люди вдавалися до таких способів забезпечення нічного відеоспостереження як використання звичайних ламп і прожекторів, але незабаром ставало очевидно, що вони споживають багато електроенергії, і привертають до себе занадто багато уваги, роблячи відеоспостереження помітним. Поява іч-підсвічування і іч-прожекторів забезпечила вживання малої кількості електроенергії і що найважливіше вони не видимі для людських очей.

Більше того якщо на території необхідно здійснювати нічне відеоспостереження, тоді вам точно не обійтися без використання ІЧ підсвічування або ІЧ прожектора.

Також багато користувачів комерційного відеоспостереження стикаються з такою проблемою як, наприклад, в офісних приміщеннях в нічний час освітлення будівлі відключається для економії та оптимізації енергоспоживання, і природно єдиним рішенням може бути установка камер відеоспостереження з іч-підсвічуванням. Так іч-підсвітка і ч-прожектори забезпечують здійснення дійсно цілодобового відеоспостереження.

Інфрачервоні підсвічування (IR infra-red) зараз є найпопулярнішими елементами для забезпечення освітленості для запису, вони більш комфортні для очей спостерігають, вони не випромінюють яскравого світла.

Інфрачервоні прожектори з інфрачервоним освітленням щосили використовуються в сучасних системах безпеки і дійсно забезпечують якість і цілодобовість спостереження.

Відзначимо, що на ринку відеообладнання представлені як камери з вбудованим іч-підсвічуванням, так і окремі іч-прожектори і іч-підсвічування. Так автономні інфрачервоні підсвічування для камер можуть бути встановлені в будь-якому місці в приміщенні і не обов'язково поблизу самої камери спостереження.

Головне завдання іч-підсвіток це забезпечувати повний кут огляду для камер і максимальну дальність освітлення. Єдине чого не повинно бути при роботі іч-підсвічування - це попадання інфрачервоних променів в об'єктив самої камери, оскільки це просто призведе до засвічення  зображення з камери.

Вибираючи інфрачервону підсвітку для відеокамер, користувачі повинні звертати увагу на три основних параметри таких підсвіток: довжина хвилі, дальність виявлення і кут випромінювання.

Якщо розглянути області застосування іч-підсвічування і іч-прожекторів, то можна виділити найпоширеніші випадки застосування їх:

  · використання відеоглазка для квартир з іч-підсвічуванням, коли при відсутності освітлення на майданчику біля дверей мешканці все одно можуть побачити, що відбувається за дверима;

  · іч-підсвічування для прихованого відеоспостереження за складом або виробничим приміщенням у нічний час, коли існує підвищений ризик розкрадань як з боку співробітників, так і сторонніх зловмисників;

  · іч-підсвічування для камер стеження в нічних клубах, кінотеатрах і театрах, де необхідно стежити за відвідувачами і тим, що відбувається, але немає можливості використовувати звичайне освітлення цих приміщень у зв'язку з їх специфікою;

  · іч-підсвітка і іч-прожектори для відеоспостереження на дорогах, коли необхідно зафіксувати номери автомобілів, але при цьому неможливо застосовувати звичайні світлові прожектори, так як таке освітлення буде просто засліплювати водіїв, що неприпустимо під час руху.

Можна перераховувати величезну кількість варіантів застосування іч-підсвічування і іч-прожекторів, але з точки зору користувачів відеоспостереження головне зрозуміти функціональні можливості таких елементів системи відеоспостереження і вже самостійно визначити необхідність їх використання в кожному конкретному випадку і на кожному окремому об'єкті.

Для того, щоб отримати більше реальності про функціональні можливості іч-підсвічування в відеоспостереження, користувачі можуть подивитися наступне відео:

На нашому сайті можна підібрати іч-підсвічування або іч-прожектор від самих різних виробників: Atis, Smartec, Аvtech, HIKVISION, Infinity, DV-Tech, Arecont Vision, Axis, CNB, Evidence, Hitron, SAMSUNG, Panasonic

Ви можете замовити будь-яке обладнання у нас на сайті з послугою адресної доставки по всій території України. Наші клієнти можуть скористатися нашими послугами в будь-якому місті України.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>