Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеокамери з датчиком руху

 

Дуже цікаве питання задають деякі наші клієнти - Чи існує відеокамера з датчиком руху? Відповідь, звичайно ж позитивна. Але тут необхідно в точності зрозуміти послідовність дій, і як взагалі спрацьовує цей датчик, і де він сам знаходиться.

На сьогоднішній день, кожна сучасна камера, якщо так можна сказати йде з датчиком руху. Сам датчик руху вбудований як окремий пристрій в камері. І коли в кадрі, з'являється який-небудь рух, система відеоспостереження може автоматично провести певні дії, на які ви самі її запрограмуєте.

Наприклад, може початися запис інформації, або може спрацювати сирена, або на моніторі, який переглядає охоронець, може з'явитися червона рамка, яка виділить ту камеру, яка спрацювала по руху.

Або ж може відбуватися все разом: запис, звуковий сигнал, і оповіщення на екрані. З цього ми можемо бачити, що камера з датчиком руху, це скоріше опис, ніж характеристика.

Мається на увазі, що всі камери відеоспостереження мають можливість реагувати по датчику руху, якщо дозволяє сама система, а точніше відеореєстратор. Сьогодні 99% відеореєстраторів мають таку можливість, спрацьовування по руху. А значить, що і вся система здатна спрацювати по датчику.

Так як сучасні відеокамери виробляються з вбудованим датчиком руху, то їх ціна не залежить від цієї опції. Ціна камери з датчиком руху найчастіше не відрізняється від вартості стандартних камер.

Важливий момент, який ви повинні знати, про камери відеоспостереження, і це те, що дійсно відрізняє їх одна, від іншої, це роздільна здатність. Під роздільною здатністю мається на увазі якість зображення, яке ви отримуєте, на виході самої системи відеоспостереження.

Камери відеоспостереження характеризуються ТВ-лініями, кількість яких і визначає роздільну здатність зображення, яку камери виробляють.

Чим вище кількість ТВ-ліній, тим краще зображення може видати камера. Є камери від 400 ТВЛ (ТВ-ліній) і вище. Це той критерій, за яким необхідно вибирати камери відеоспостереження.

Але перш ніж купувати відеокамери спостереження з датчиком руху, чи ні, необхідно зрозуміти, для чого потрібна вам система відеоспостереження. Тобто необхідно знати завдання кожної камери відеоспостереження, у всій системі, щоб не переплатити. Це означає, що якщо ваша система складається, з більш ніж однієї камери, вам краще знати що ви хочете отримати від кожної з них.

Наприклад, якщо це магазин, ви можете оглянути, де у вас найбільше проходять люди, і поставити там камери високої роздільної здатності, щоб була можливість ідентифікувати відвідувачів.

На огляд всього магазину можна поставити недорогу камеру, так як загальний огляд все рівно не дасть вам чітких осіб людей, які до вас зайшли. У тих місцях, де знаходяться дорогі товари, теж потрібно встановлювати камери високої роздільної здатності.

При такому підході ви заощадите від 15 і до 35% бюджету. Тут існує основний принцип, який свідчить про те, що якість камер, визначається їх потребою в тій чи іншій зоні.

Там де рідко проходять люди можна налаштувати відеокамери з датчиком руху, щоб вони спрацьовували тільки тоді, коли там є що показувати, або записувати.

І до речі дуже важлива перевага налаштування камери з датчиком руху, щоб вона спрацьовувала по датчику, полягає в тому, що це дуже економить дисковий простір. При налаштуванні камери по датчику руху, може враховуватися вага об'єкта, який повинен переміщатися в кадрі, щоб спрацював запис кадру. Також є можливість встановити мертві зони. Це ті зони, на які не буде ніякої реакції, навіть якщо там є рух.

Ви можете купити відеокамери з датчиком руху в нашому інтернет-магазині, скориставшись послугою швидкого онлайн-замовлення. Або ж звертайтеся до наших менеджерів за контактним телефоном (044) 222-50-35 і ми допоможемо вам підібрати потрібну камеру відеоспостереження з детектором руху.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>