Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеокамери з трансфокатором (зумом)

 

Відеокамера з трансфокатором - це комбінований пристрій, що складається з камери і вбудованого ZOOM-об'єктива, який дозволяє наблизити об'єкт для спостереження в 6, 10, 14, 22 або більше разів.

Зазначимо, що відеокамери з вбудованим трансфокатором відноситься до останнього покоління розробок на ринку відеообладнання. Тому камери відеоспостереження з вбудованим зумом найчастіше мають високотехнологічну «начинку».

Так у сучасних відеокамер з трансфокатором доступні функції шумозаглушення, цифрової стабілізації зображення, розширений динамічний діапазон і багато інших.

Ви можете подивитись наступний відеоогляд такої камери з зумом і ви побачите про що йде мова, коли ми говоримо про найсучасніші та роботизовані відеокамери. Так представляємо вашій увазі огляд сучасної zoom-відеокамери, устанавленної в аеропорту:

Зазначимо, що сучасні камери з трансфокатором забезпечує оптичне збільшення в 43 рази і більше. І саме це дозволяє вважати, що такі відеокамери є одними з найбільш функціональних пристроїв на всьому ринку відеообладнання.

У таких камерах встановлено zoom-об'єктив з автоматичним регулюванням діафрагми і фокусу.

Сам по собі трансфокатор або «зум» (від англ. Zoom) - це об'єктив із змінною фокусною відстанню. Так зум-об'єктив дозволяє змінювати фокусну відстань, і забезпечувати діапазон кутів огляду від широкого до вузького. Простими словами зум забезпечує якісне наближення і видалення об'єктів.

Зазначимо, що сучасні відеокамери з трансфокатором володіють і оптичним зумом і цифровим.

Оптичний зум здійснює наближення об'єкта за допомогою системи вбудованих лінз і при цьому не відбувається втрата якості зображення. Такого роду зум-об'єктиви включають в себе кілька груп лінз, які можна переміщати всередині склянки об'єктива використовуючи зовнішнє регулювальне кільце. При цьому відбувається синхронне регулювання фокусної відстані і кута огляду.

Цифровий зум - це програмне рішення того як розтягнути картинку, так пристрій просто здійснює вирізання частини картинки і розтягування її до потрібного розміру. При цьому звичайно втрачається якість зображення. Таким чином, стає зрозуміло, що оптичний зум є апаратним рішенням, а цифровий зум - просто маркетинговою примочкою для того щоб можна було вказати ще одну функцію пристрою.

При виборі камери з трансфокатором необхідно обов'язково звертати увагу на таку технічну характеристику як наявність стабілізатора зображення.

Якщо розглядати сферу застосування камер відеоспостереження з Zoom-об'єктивом, то варто розуміти, що купувати такі камери потрібно дійсно в цілях обгрунтованої необхідності. Адже аж ніяк не дешеві відеокамери із зумом повинні використовуватися при реальній необхідності системи відеоспостереження.

Камери відеоспостереження із зум-об'єктивом потрібно встановлювати на таких об'єктах, які займають велику площу, наприклад, 10 - 200 м. Також часто вбудовані зуми використовують в поворотних камерах, коли необхідно змінювати кут огляду, щоб простежити за якоюсь конкретною подією і наближати те, що відбувається за допомогою зуму, щоб зафіксувати всі деталі.

Zoom-камери забезпечують відеозображення об'єкта спостереження як загальним планом, так і з всілякими деталями. Звичайно самим головним технічним параметром трансфокаторів є кратність збільшення зображення. Кратність збільшення визначається відношенням максимальної фокусної відстані до мінімального. Сучасні zoom-камери забезпечують кратність зміни фокусної відстані в 40 і більше разів.

Пропонуємо користувачам подивитися відеоогляд трансфокаторної відеокамери з 29-кратним зумом і побачити яких можливостей зображення такі камери можуть досягати:

В інтернет-магазині компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" можна знайти камери відеоспостереження з Zoom-об'єктивом з різною кратністю збільшення зображення.

У нашому інтернет-магазині клієнтам надається можливість вибору відеокамер з вбудованим трансфокатором серед дуже широкого товарного асортименту самих різних виробників: Atis, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, Infinity, KT&C, Optivision, Qtum, Axis, Brickcom, CNB, Linovision, SAMSUNG, Panasonic.

Саме камери відеоспостереження з трансфокатором дозволяють розширювати можливості систем охорони і безпеки. Такі можливості, які є у зум-відеокамер, немає ні в яких існуючих охоронних пристроїв. А якщо додати до цього можливість дистанційного керування зум-відеокамерою, то з'являється ще й додаткова можливість регулювати зображення об'єкта навіть при його пересуванні.

Саме тому відеокамера з вбудованим трансфокатором найкраще поєднується з поворотним пристроєм, що дозволяє дійсно зняти всі деталі подій, що відбуваються, наприклад, ідентифікувати особу, номер автомобіля і т.д.

На сьогоднішній день вбудовані трансфокатори представлені в PTZ відеокамерах спостереженнях (від англ. Pan Tilt Zoom - Поворот Нахил Масштабування). Це такі сучасні роботизовані поворотні камери з вбудованим трансфокатором. Щоб дійсно побачити можливості сучасних PTZ відеокамер з трансфокатором пропонуємо користувачам ознайомитися з відео з такої камери:

Таким чином, сучасні камери відеоспостереження з Zoom-об'єктивом відносяться до категорії професійного відеоспостереження.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>