Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеореєстратори gps

 

Сучасне обладнання все частіше створюється як багатофункціональні пристрої з максимальним набором функціональних можливостей. Винятком не стали і відеореєстратори.

Так зараз популярні відеореєстратори з gps навігатором. Та це вже дуже поширене явище, і в цьому немає нічого дивного, так як виробники відеореєстраторів дуже хочуть догодити клієнтам, з цього, шукають різні варіанти як це здійснити.

При виборі такого пристрою потрібно враховувати характеристики саме відеореєстратора, так як gps навігатор скоріше буде додатковою опцією в товарі.

Таким чином, ви можете вибрати gps відеореєстратор з дисплеєм різного розміру. Ця опція стосується як навігатора, так і відеореєстратора. Тут ви будете використовувати екран, як для перегляду відеозапису, який зробив відеореєстратор, так і для виявлення вашого місця розташування в просторі.

Тому до вибору екрану потрібно підходити серйозно. Важливим моментом тут є те, що такі пристрої продаються в приміщеннях і важко зрозуміти, як цей екран буде вести себе при впливі на нього сонячних променів.

Чи буде щось видно при русі автомобіля чи ні, зрозуміти непросто. Благо закон про права споживачів діє, з цього, завжди можна перевірити gps відеореєстратор на ділі, в реальному житті, перед тим як повністю зупинятися на даній моделі.

Далі, коли розмір екрану обраний, слід приділити увагу якості відеозапису. Роздільна здатність говорить про те, якої якості відео ми отримуємо в результаті.

Наприклад, 640х480 роздільна здатність не забезпечує деталізоване зображення, а от 1280 х 720 хороше. Звичайно ж, роздільна здатність зображення впливає на ціну товару, тому потрібно виходити з оптимальних міркувань ціни - якості.

Якщо вам потрібно бачити всі деталі того, що відбувається на дорозі, краще заплатити трохи більше, але купити gps відеореєстратор з високою роздільною здатністю зображення, а якщо вам достатньо загального вигляду, без деталей, беріть подешевше.

Також потрібно враховувати обсяг пам'яті, при виборі gps відеореєстратора. Існує багато різних варіантів, як вбудованої пам'яті, так і додаткової картки, яку можна під'єднати до основного пристрою, з цього вибирайте, те що вам ближче.

Дуже важливим фактором, при виборі gps навігатора з відеореєстратором є частота кадрів в секунду. По суті ця опція характеризує зручність перегляду запису. Тобто якщо у вас запис ведеться в режимі 12 кадрів в секунду, з високим дозволом, то практично вся інформація того, що відбувається, буде у вас в наявності. 

Але при перегляді, відео буде показуватися ривками, так як присутні тільки 12 кадрів з 24, які може побачити людина. Ця опція впливає скоріше не на якість зображення, а на повноту запису того, що відбувається.

Існує багато інших опцій, які можна враховувати при виборі gps відеореєстратора, але найважливіші ми тільки що з вами розглянули.

Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону (044) 222-50-35!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>