Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеосервера

 

Відеосервера дають можливість швидкої інтеграції існуючих аналогових систем відеоспостереження. Спочатку відеосервер з'явився як доповнення до вже існуючого аналогового відеоспостереження, і незабаром розширив можливості цієї системи.

Відеосервер робить так, щоб користувачі системи відеоспостереження мали можливість переглядати відеозображення з аналогових камер в цифровому форматі.

Відеосервера працюють як з аналоговими камерами, так і з цифровими камерами відеоспостереження.

Також відеосервера роблять можливим одночасний перегляд кількома користувачами відео з відеокамер спостереження.

Якщо розглядати сучасні ip-відеосервера, то їх головне завдання полягає в тому, щоб оцифровувати аналоговий відеосигнал з камери і передавати вже оцифроване зображення по локальній мережі. Саме ip-відеосервера створюють зі старих аналогових систем відеоспостереження сучасні системи мережевого відеоспостереження.

Старі системи аналогового відеоспостереження припускають, що користувач може переглянути записане зображення з камер на одному центральному комп'ютері, і він повинен побут біля цього комп'ютера.

З появою відеосерверів все кардинально помінялося і зараз навіть кілька користувачів з різних місць можуть переглядати відео з камер в режимі реального часу, використовуючи при цьому свій особистий комп'ютер або смартфон. До появи відеосерверів ніхто навіть і не уявляв собі можливим перегляд запису з одної аналогової камери кількома авторизованими користувачами одночасно.

Сучасні відеосервера не мають обмежень по підключеннях різних типів камер. І до них можуть бути підключені і мініатюрні і приховані камери для відеоспостереження. Більше того якщо використовувати поворотні камери спостереження, то за допомогою відеосервера можна здійснювати віддалене управління положенням камери, нахилом об'єктиву, зумом і т.д.

Найчастіше відеосервера для спостереження поставляються в наступних конфігураціях:

· одноканальний відеосервер;

· чотириканальний відеосервер;

· восьмиканальний відеосервер;

· дванадцятиканальний відеосервер;

· шістнадцятиканальний відеосервер;

· тридцяти двоканальний відеосервер.

Мережеві відеосервера можуть передавати оцифроване відео як в локальну мережу Ethernet, так і в глобальну мережу - LAN/WAN/Internet. Мережеві відеосервера працюють з ip-камерами і приймають уже готове відеозображення у високоякісному цифровому форматі. Відеосервера при роботі з аналоговими камерами здійснюють оцифровку аналогового відеопотоку у формат Motion JPEG.

Якщо розглянути особливості роботи відеосерверів, то можна побачити, що складається відеосервер з процесора, входів-виходів для камер, системи оцифровки сигналу, системи компресії даних, системи забезпечення доступу до інтернет мережі.

Слід зупинитися на такому аспекті в роботі відеосерверів як програмне забезпечення. Так самі відеосервери дозволяють користувачам системи відеоспостереження переглядати відеозапис з камер у мережі інтернет через будь-який зручний веб-браузер. Але можливості відеосерверів значно збільшуються, коли вони комплектуються спеціальним програмним забезпеченням від виробників.

Так користувач такої системи відеоспостереження з відеосервером та програмним пакетом для нього, встановленим на своєму комп'ютері, може управляти камерами, налаштовувати зображення, задавати параметри систематизації відеоданих, здійснювати архівацію інформації та багато іншого.

Такого роду програмні продукти часто йдуть в комплекті від виробника, але також можна знайти на ринку і універсальні програми для відеосерверів.

Також сучасні відеосервери мають можливість передачі звуку по мережі. Користувачі можуть використовувати камери для відеоспостереження з мікрофоном. 

Також відеосервера мають додаткові можливості у вигляді автоматичного початку запису відео при виявленні руху, або відправка повідомлень на телефон або електронну пошту власнику у разі виявлення будь-якої загрози, а також можливість підключення до сервера елементів сигналізації.

Інтернет-магазин компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" це саме те місце, де можна знайти самі різні відеосервера від відомих виробників: Axis, InterVision, Atis, Smartec, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, Sunell Viatec, Dahua, Panasonic.

Будь-який вибраний вами відеосервер формується в замовлення покупця з послугою адресної доставки по всій території України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА на нашому сайті.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>