Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження. Все для відеоспостереження

 

Цілодобова безпека стала головною метою більшості людей в наш час. Так люди турбуються не просто про свою особисту безпеку, вони хочуть забезпечити безпеку своїм рідним і близьким і збереження свого майна. Переслідуючи цю мету людина спочатку діє на основі того факту, що найкращий контроль це коли ти своїми очима бачиш те, що відбувається і знаєш це. 

Саме цю здатність людини бачити використовували для розробки систем охорони і безпеки. Так кращим варіантом того, як людині бачити все стало створення камер відеоспостереження і можливості переглядати запис з них.

Відеокамери складають основу охоронного відеоспостереження і дозволяють забезпечувати безпеку та контроль території. А популярність такого засобу безпеки призвела до небувалого розвитку технологій у галузі спостереження і телекомунікацій.

Охоронне відеоспостереження (англ. CCTV - Сlosed Circuit Television - замкнута телевізійна лінія) - це сукупність оптичних пристроїв для візуального спостереження і контролю.

Ні для кого не секрет, що відеоспостереження займає ключове місце в системах управління безпекою. Відеоспостереження дозволяє аналізувати, що відбувається і оперативно реагувати на що з'являються загрози.

Все обладнання для відеоспостереження виконує одну головну задачу всієї системи - оперативний збір відеоданих для запобігання надзвичайних або небезпечних ситуацій.

Компанія "ВІДЕОКАМЕРИ" вже багато років здійснює продаж, проектування та встановлення систем безпеки та відеоспостереження, а також їх обслуговування. Ми завжди допомагаємо реалізувати найскладніші завдання систем відеонагляду. 

Наші фахівці забезпечать найкраще проектування вашої системи охоронного відеоспостереження та здійснять підбір відеообладнання з оптимальним співвідношенням ціна-якість. Наші фахівці турбуються про раціональне витрачання бюджету на систему відеоспостереження, запланованого клієнтом.

Ефективне проектування охоронного відеоспостереження має забезпечувати реалізацію головного завдання всієї системи - повне контролювання об'єкта з усіма подіями, що відбуваються. Адже більшість людей просто асоціюють систему безпеки з цілодобовим відеоспостереженням і бачать у цьому найбільш ефективний спосіб забезпечення безпеки будь-якого об'єкта.

Зазначимо, що більшість власників та керівників різних офісних приміщень, торгових центрів і різних установ прекрасно розуміють, що велика кількість охоронців у приміщенні найчастіше викликає якісь неадекватні емоції паніки у відвідувачів, а от встановлені відеокамери здаються природним інструментом спостереження. До того ж багато людей стикалися з тим, що дуже прискіплива охорона на об'єкті може стати причиною досить конфліктної ситуації з негативними наслідками.

Забезпечення безпеки на будь-якому об'єкті незалежно від того що це за об'єкт, якого він розміру, які події відбуваються на об'єкті, може бути досягнуто завдяки відеоспостереженню.

Сучасний відеонагляд це не просто хороший інструмент безпеки, а невід'ємна частина будинку, офісу, організації, магазину і т.д. І складно уявити собі людину, яка віддасть перевагу охоронцю біля свого будинку, ніж цілодобовому повсюдному відеонагляду. До того ж велика кількість зловмисників при вигляді камер спостереження просто йдуть, залишаючи всі свої руйнівні плани. Адже вони явно не хочуть, щоб всі їх несумлінні дії були записані і викриті.

Також саме тільки інформування відвідувачів про те, що ведеться цілодобове відеоспостереження (у вигляді таблички або оповіщення) дозволяє злякати зловмисників і створює відлякуючий ефект.

Так відеонагляд володіє ще однією перевагою. Так на відміну від охоронних сигналізацій або співробітників охорони, які можуть лише повідомити про факт несанкціонованого доступу на об'єкт, що охороняється, відеоспостереження надає повну інформацію про правопорушників і про їх дії на об'єкті.

Відеоспостереження дає співробітникам служби охорони детальну інформацію про події, що дозволяє провести оперативну оцінку ступеня небезпеки і вжити адекватних заходів. Внаслідок чого  записи відеоспостереження послужать хорошим свідченням провини правопорушників та їх зловмисних дій.

Сучасне охоронне відеоспостереження дозволяє виконувати наступні завдання:

· Віддалений відеоконтроль за об'єктом, що охороняється з будь-якої точки світу;

· Відеоконтроль за об'єктом, що охороняється в режимі реального часу;

· Цілодобовий доступ до відеоархіву камер спостереження;

· Можливість перегляду відео з мобільного телефону, смартфона або планшетника;

· Можливість оповіщення про небезпеку в разі виявлення руху або спрацьовування датчиків на об'єкті, що охороняється;

· Періодична фіксація подій, що відбуваються і відправка фотографій поштою або повідомленням власникові;

· Можливість налаштування запису відео за розкладом, або при спрацьовуванні датчиків руху, або магнітоконтактних датчиків.

Залежно від технічних характеристик обладнання, що застосовується для функціонування охоронного відеоспостереження, його можна розділити на три основні типи:

  · Аналогове відеоспостереження;

  · Цифрове відеоспостереження;

  · Гібридне відеоспостереження.

Аналогове відеоспостереження вже серйозно застаріло і рідко де зустрічається. Для реалізації аналогового відеоспостереження необхідні відеомагнітофони для запису відео та оцифровки відеозображення, щоб його можна було переглянути користувачам. Аналогове відеоспостереження було першопрохідцем на ринку відеотехнологій.

Все ж таки у аналогового відеоспостереження є перевага в значно меншій вартості. Але відзначимо, що сучасні користувачі віддають перевагу високій якості зображення, мережевим технологіям передачі даних і сучасним благам відеомоніторингу.

Гібридне відеоспостереження має місце лише з однієї причини, що старе аналогове відеоспостереження залишило після себе багато аналогових камер і вже встановлених систем. І щоб хоч якось їх удосконалити були створені гібридні або комбіновані системи відеоспостереження.

Так комбінований відеонагляд припускає аналоговий сигнал від камер і цифровий запис за допомогою відеореєстраторів з жорстким диском. Гібридне відеоспостереження дозволяє отримувати більш високу якість відеозапису і можливість перегляду та пошуку у відеозаписах.

Цифрове відеоспостереження складається з камер, які вже передають оцифрований відеосигнал у високій якості зображення.

Залежно від того де застосовується охоронний відеонагляд, його можна розділити на:

   · Зовнішнє або вуличне відеоспостереження;

   · Внутрішнє відеоспостереження закритих приміщень.

Вуличне відеоспостереження полягає в охороні і контролі відкритих об'єктів і прилеглих територій. Так вуличне відеоспостереження дозволяє не просто контролювати об'єкт, що охороняється, а й те, що відбувається навколо об'єкта по всьому периметру території. Саме системи зовнішнього відеоспостереження забезпечують оперативне реагування на дії зловмисників ще до того, як вони проникли всередину об'єкту, що охороняється.

Зовнішнє відеоспостереження включає в себе установку спеціальних вуличних відеокамер з термокожухом і підігрівом від різних погодних умов і впливів. Також особливим зовнішнім захистом для вуличних камер спостереження є антивандальне покриття на випадок спроби зламати або знищити саму камеру.

При відеонагляду усередині приміщень можуть використовуватися самі різні камери будь-яких видів. Інтернет-магазин компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" - це саме те місце, де можна знайти як зовнішні, так і внутрішні камери відеоспостереження, які задовольнять найрізноманітніші запити.

Наша компанія займається продажем устаткування для систем безпеки та відеоспостереження. Також фахівці компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" надають клієнтам послуги з обслуговування та встановлення обладнання для відеоспостереження. Якщо у вас виникли будь-які питання ви можете звернутися до наших фахівців за професійною консультацією.

У нашому інтернет-магазині ви можете ознайомитися з великим вибором обладнання для відеоспостереження серед дуже широкого товарного асортименту самих різних виробників: Diginet, NOVUS, InterVision, GeoVision, Atis, Smartec, Bosch, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, Rainbow, D- link, Infinity, KT&C, Brickcom, Dahua, CNB, LAICE, Optivision, Sunell Viatec, Z-BEN, DV-Tech, Arecont Vision, Axis, STS, Evidence, Linovision, Hitron, SAMSUNG, Praxis, Qihan, Qtum, Panasonic, Twist, Lightwell, Rosslare, LuxRiot.

При купівлі обладнання для відеоспостереження ви можете скористатися послугою адресної доставки по всій території України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА на нашому сайті.

На сьогоднішній день охоронне відеоспостереження є найважливішою складовою комплексної системи безпеки об'єктів і найбільш ефективною. І крім відеофіксації та моніторингу на об'єкті, відеоспостереження дозволяє більше дисциплінувати співробітників, зробити роботу продуктивної і забезпечити відсутність неетичних ситуацій.

Компанія "ВІДЕОКАМЕРИ" займається не тільки продажем устаткування для відеоспостереження, а також і установкою цього обладнання, і створенням якісних систем відеоспостереження "під ключ".

Фахівці компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" якісно проектують і виконують проекти по всій території України. Послуги компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" з установки систем охоронного відеоспостереження доступні в таких містах як Київ, Донецьк, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ.

Наші фахівці виконують різні проекти з встановлення відеоспостереження в самих різних сферах життєдіяльності людей. Більше інформації про застосування відеоспостереження в різних сферах життя можна дізнатися на нашому сайті у відповідних розділах. Пропонуємо вам ознайомитися із застосуванням відеоспостереження в наступних областях:

· Відеоспостереження на вулиці

· Відеоспостереження для магазина, супермаркету і торгових центрів

· Відеоспостереження в банку, фінансовій установі

· Відеоспостереження в готелях і готелях

· Відеоспостереження в офісах і бізнес-центрах

· Відеоспостереження для будинку, заміського котеджу або дачі

· Відеоспостереження для заводу, фабрики, складу

· Відеоспостереження для компанії та підприємства

· Відеоспостереження в ресторанах і кафе

· Відеоспостереження в квартирі

· Відеоспостереження в машині, автомобілі


Вартість відеоспостереження

Вартість відеонагляду можна розрахувати в залежності від загальної кількості камер спостереження, їх типів, складності проектування системи та кількості монтажних робіт. 

Для того, щоб визначити точну вартість необхідної вам системи відеоспостереження не обов'язково витрачати багато свого часу на підрахунки, можна просто звернутися до наших консультантів і вони швидко прорахують вам кілька варіантів того, як можна організувати відеоспостереження і скільки це коштуватиме.

До того ж ви можете ознайомитися з готовими рішеннями для відеоспостереження в нашому інтернет-магазині. Такі комплекти для відеоспостереження мають невелику вартість, включають в себе задану кількість камер спостереження потрібного типу, і більше того дуже прості в установці. 

Наші фахівці допоможуть вам з тим, як легко і швидко встановити готовий комплект відеоспостереження на своєму об'єкті, не звертаючись до платних послуг установки. Зазначимо, що такі готові рішення можуть складатися і різних типів камер, як аналогових, цифрових або мережевих.

Найсучаснішим і дорогим є віддалене IP відеоспостереження через інтернет, яке дозволяє користувачеві отримувати високоякісне зображення і постійний доступ через інтернет до камер і управління системою. Також таке відеоспостереження вельми зручне для сучасних користувачів і дає можливість перегляду відео в режимі реального часу на різних пристроях - iPhone, Android, iPad та багатьох інших.

Щоб мати більше реальності про те, на що здатні сучасні системи мережевого відеоспостереження і яке зображення дозволяють отримувати ip-відеокамери, пропонуємо вам подивитися наступний відеоогля.


Як вибрати відеоспостереження

Якщо вам потрібно убезпечити себе, своїх близьких і своє майно, то ви неодмінно прийдете до рішення встановити охоронне відеоспостереження. Широкий вибір всілякого обладнання для відеоспостереження дає можливість організувати систему відеоспостереження для будь-якого типу приміщення або об'єкта.

Але перш ніж купувати будь-яке обладнання, необхідно визначити, які завдання вона має виконувати, і який рівень захисту забезпечувати.

Тут важливо як мінімум отримати хорошу консультацію від професіоналів, і як максимум замовити послугу проектування і встановлення системи відеоспостереження. Все це ви можете отримати, звернувшись в нашу компанію. Адже правильно підібрана система відеоспостереження - це гарант вашої цілодобової безпеки.

Також варто відзначити, що рішення встановить систему відеоспостереження на своєму об'єкті має виключні переваги і дозволяє власникові істотно заощадити.

Ви не тільки не робите витрат на охорону, на послуги служб безпеки, ви ще й забезпечуєте збереження всіх цінних речей на об'єкті. А якщо розглядати відеоспостереження для бізнесу, то можна уникнути значних збитків, таких як крадіжки майна, розкрадання зі складських приміщень, крадіжки в торгових приміщеннях, що відразу ж покриває всі витрати на відеоспостереження.

Таким чином, навіть великі витрати на професійний відеонагляд для дому дуже швидко окупаються.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>