Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження в банку і фінансових установах

 

Сама суть діяльності банків передбачає надійність і безпеку. Так клієнти повинні бути впевнені у своїй безпеці і збереженні своїх цінностей. Тільки банки з комплексною системою безпеки та охорони можуть забезпечити це.

Зараз важко знайти хоч один банк, в якому не було б встановлено системи безпеки і охоронного відеоспостереження.

Також діяльність банків передбачає масове скупчення людей. Чим більше відвідувачів в банку, тим краще йдуть справи такої установи. Із збільшенням кількості людей підвищуються і ризики.

Найчастіше все нові розробки і інноваційні продукти ринку охоронного відеоспостереження в першу чергу впроваджуються у банках та фінансових організаціях. Так зараз лідируючі банки обладнані сучасними ip відеокамерами з мегапіксельним зображенням.

Охоронне відеоспостереження для банку має бути дуже надійним і якісним. Одним із завдань відеоспостереження банку є ідентифікація осіб, а для цього необхідно мати високої якості відеокамери з глибокою деталізацією зображення.

Звичайно існують банки, в яких досі функціонують аналогові системи відеоспостереження, але знову ж таки потрібно розуміти, що вони зовсім не підходять для забезпечення безпеки сучасних банків. Так аналогові відеокамери з їх неможливістю впізнання осіб і деталей того, що відбувається просто неприйнятні для охорони банків.

Відеоспостереження в банку та інших фінансових установах виконує кілька головних завдань:

· Спостереження за відвідувачами

· Збереження майна банку

· Збереження майна відвідувачів

· Спостереження за сховищем і сейфами

· Контроль роботи співробітників

· Оповіщення про погрози

Часто відеоспостереження в банку переслідує ще одну важливу мету, а саме контроль співробітників. Так ні для кого не в новинку ситуації, коли самі співробітники банків проробляють різного роду махінації, а часом і просто крадуть цінності з банківських ячеєк клієнтів банку.

Охоронне відеоспостереження здатне впоратися з проблемою неетичності персоналу і викорінити це явище з банківської практики. Більше того наявність великої кількості відеокамер у приміщеннях банку дисциплінує роботу всього персоналу. Банківські працівники виконують свою роботу краще і не займаються особистими справами на роботі, коли знають, що їх начальство може дивитися запис з відеокамер в цю хвилину.

Те ж саме можна сказати і про клієнтів банку, які не ведуть себе нахабно і намагаються бути пристойними, коли бачать об'єктиви камер відеоспостереження. А це дозволяє уникнути багатьох конфліктних ситуацій.

Якісна багатофункціональна система охоронного відеоспостереження в банку здатна замінити цілий штат співробітників служби охорони.

Відеоспостереження в банку має включати в себе як внутрішнє спостереження за подіями в приміщеннях банку, так і зовнішнє, яке дозволяє бути в курсі того, що відбувається на вулиці і територіях біля банку. Також вуличні відеокамери встановлюються для відеоконтролю й схоронності банкоматів і платіжних терміналів.

Внутрішні відеокамери в банку повинні охоплювати операційні зали, каси, місця касирів, центральний вхід, зони сейфів і сховища. В ідеальному варіанті камери відеоспостереження повинні охоплювати найбільшу площу всіх приміщень банку.

При установці відеокамер у банку потрібно вибирати найвищі і важкодоступні місця розташування. Так і кут огляду камер буде ширше і зловмисники не зможуть їх пошкодити.

Охоронне відеоспостереження в банку забезпечує негайне реагування на самі різні загрози.

У нашому онлайн-магазині www.видеокамеры.com.ua ви можете підібрати саме різне обладнання для організації відеоспостереження в банку та інших фінансових установах. Наші консультанти допоможуть вам з вибором найкращих відеокамер для охоронного відеоспостереження банку і кредитних організацій.

Також у нас можна замовити послугу проектування системи безпеки і відеоспостереження в банку.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» створює якісні і багатофункціональні системи відеоспостереження для банку, використовуючи найсучасніше обладнання.

У нас є типові рішення для відеоспостереження в банках і кредитних організаціях.

Наші фахівці виконують установку камер відеоспостереження в банку якісно і завжди в обумовлені терміни. Ми забезпечуємо нашим клієнтам найкраще обслуговування.

Для більш детальної інформації зв'яжіться з нами по телефону в контактах компанії. Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>