Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження для дачі та коттеджу

 

Широко поширеною практикою серед населення стало купувати дачі та заміські котеджі для сім'ї. У зв'язку з цим виникають і деякі нові турботи.

Так забезпечення безпеки дачі або котеджі вельми актуально для багатьох людей. Найчастіше дача або заміський котедж служать тільки місцем відпочинку, а весь інший час необхідно забезпечувати їх збереження.

Що вже говорити про елітні будівлі, вартість яких просто приголомшує. Охоронне відеоспостереження здатне забезпечити користувачів оперативною інформацією того, що відбувається на будь-якому об'єкті.

Якщо розглядати сучасне охоронне відеоспостереження для котеджів, то тут є кілька варіантів його організації.

Часто в передмісті будуються котеджні містечка з центральним пультом охорони, на який і надходять записи з усіх камер відеоспостереження. Купуючи такий котедж, користувачі відразу отримують готові системи відеоспостереження та безпеки. Такий варіант значно полегшує завдання для користувачів у забезпеченні збереження свого майна і нерухомості.

Коли люди самостійно будують свої заміські будинки і котеджі, то хорошим варіантом є спільна з сусідами організація охорони периметра на певній території таких будівель і установка охоронного відеоспостереження на території кожного котеджу.

Якщо ж ви хочете самостійно організовувати систему відеоспостереження на своїй дачі, то тут вам потрібно буде продумати деякі деталі.

На дачі люди зазвичай живуть 3-5 місяців у році. Так встановивши відеоспостереження на дачі, вам потрібно буде організувати перегляд відео з камер і оперативне реагування на різноманітні загрози. Зазвичай в околицях дач немає охоронних постів, які б і відповідали за охоронне відеоспостереження.

Ця проблема була вирішена з появою мережевого IP відеоспостереження. Так встановивши систему IP відеоспостереження на дачі або котеджі, користувачі можуть переглядати все, що відбувається в режимі реального часу в мережі інтернет.

Так з мережевим IP відеоспостереженням ви отримуєте доступ до відеозаписів з камер і можете переглядати все, що відбувається на своєму мобільному телефоні, смартфоні, планшеті і т.д.

Сучасне IP відеоспостереження зробило дійсно можливим індивідуальне відеоспостереження для дачі або котеджу. Користувачі отримали можливість завжди бути в курсі подій на їхній дачі.

Також система відеоспостереження для дачі або котеджу повинна включати в себе як внутрішнє відеоспостереження, так і зовнішнє. Зовнішнє відеоспостереження організовується за допомогою спеціальних вуличних відеокамер.

Вуличне відеоспостереження на дачі або котеджі дозволить своєчасно реагувати на будь-які загрози і запобігати їм.

Багато мешканців котеджів і заміських будинків можуть піддаватися найстрашнішим загрозам пограбування і підпалів. Часто ми чуємо випадки про те, як бомжі живуть в порожніх дачах взимку і гріються вогнем. А уявіть як господарям приїжджати на свою дачу і бачити там повний розгром і ще гірше обгорілий будинок. Від таких пригод не застрахований ніхто, але охоронне відеоспостереження може легко впоратися з цим.

Таким чином, економити на охоронному відеоспостереженні на дачі не варто, так як ці витрати занадто малі з реальними можливими втратами у разі виникнення загроз.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» займається продажем устаткування для організації відеоспостереження на дачі і заміському будинку. У нас можна купити відеокамери для вуличного відеоспостереження на дачі і для внутрішнього відеоконтролю будинку.

Також ми проектуємо і встановлюємо системи відеоспостереження для дачі або котеджу. Ви можете звернутися до нас з організацією охорони і безпеки у вашому заміському будинку.

На сайті www.видеокамеры.com.ua можна купити готові комплекти відеоспостереження для котеджу або заміського будинку. Такі комплекти відеоспостереження для дачі призначені для самостійної установки.

Також наші фахівці можуть допомогти вам з установкою готових рішень для відеоспостереження на вашій дачі.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>