Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження на фабриці


Охоронне відеоспостереження на фабриках повинно забезпечувати надійність і безпеку такого об'єкта і працюючих там людей. Ми проектуємо і встановлюємо комплексні системи відеоспостереження на фабриках.

Системи безпеки фабрик і великих підприємств є життєво важливими для багатьох людей. Кількість осіб, що працюють і проживають на фабриках вимірюється в сотнях і безпека на фабриці безпосередньо впливає на їхнє життя.

Охоронне відеоспостереження є ключовим елементом систем охорони і безпеки фабрик і великих підприємств.

Установка відеоспостереження на фабриці повинна включати в себе як внутрішнє, так і зовнішнє відеоспостереження.

Зовнішнє відеоспостереження для фабрики дозволяє контролювати все, що відбувається на відкритій території фабрики і запобігати несанкціонованому доступу в приміщення фабрики.

Внутрішнє відеоспостереження на фабриці дозволяє контролювати всі дії, як робочих, так і інших людей. Відеоспостереження на фабриці дозволяє вести відеоконтроль виробничого процесу. Більше того система відеоспостереження фабрики може в рази підвищувати ефективність виробництва, тому що дозволяє спостерігати за всіма деталями процесу, ідентифікувати об'єкти і оперативно реагувати на будь-які збої.

Також відеоспостереження на фабриці створює атмосферу безпеки та спокою, як для керівництва, так і співробітників. Відзначимо, що багато працівників стають дисциплінованими при вигляді відеокамер. Так працівники не дозволяють собі гуляти і займатися непотрібними справами під час роботи, знаючи, що в будь-яку секунду на них може дивитися начальник.

Сучасні системи відеоспостереження складаються з багатофункціональних відеокамер високої роздільної здатності, які дозволяють отримувати чітке, деталізоване відео того, що відбувається.

Для тих фабрик, у яких є виробничі цехи з екстремальними умовами всередині, особливо актуально наявність відеоспостереження. Так в таких цехах або зонах можна встановити відеокамери в захисних кожухах і корпусах і спостерігати за всім, що відбувається віддалено без залучення людської сили в цю зону.

На фабриках є багато приміщень, де не обов'язково встановлювати кольорові відеокамери, а можна обмежитися чорно-білими. Чорно-біле відеоспостереження на фабриці дозволить бачити в загальних рисах що відбувається і отримувати кращу картинку в погано освітлених приміщеннях.

Для організації дійсно цілодобового відеоспостереження на фабриці необхідно встановлювати відеокамери з інфрачервоним підсвічуванням. Такі камери з вбудованим ІЧ-підсвічуванням дозволять отримувати зрозуміле зображення навіть вночі.

Система відеоспостереження на фабриці дозволяє контролювати роботу всіх цехів і працівників у них. Так якщо в якому-небудь цеху трапилася аварія, служба безпеки фабрики бачить це миттєво і може оперативно відреагувати. Якщо раніше про аварії можна було дізнатися лише вже по видимим ознаками, наприклад горить цех, то з системою відеоспостереження можна відразу побачити осередок загоряння і швидко впоратися з ним, не чекаючи коли почнеться пожежа.

Охоронне відеоспостереження на фабриці дозволяє швидко справлятися з загрозами та аваріями і відповідно зменшувати їх наслідки.

Вартість системи відеоспостереження на фабриці або виробничому підприємстві безпосередньо залежить від розмірів такого об'єкта та кількості відеокамер. Наші фахівці зможуть розрахувати ціну відеоспостереження на фабриці при вашому зверненні.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» надає послуги з проектування та організації охоронного відеоспостереження на фабриці або підприємстві. Ми виконуємо проекти на встановлення систем відеоспостереження на фабриці будь-якої складності.

У нас клієнти можуть купити сучасні відеокамери для установки на фабриці від найвідоміших і надійних виробників: Atis, Axis, Brickcom, D-Link, Dahua, GeoVision, HikVision, ILDVR, Infinity, Lilin, Novus, Panasonic, Smart Security, Sunell.

На нашому сайті www.видеокамеры.com.ua  ви знайдете кращі відеокамери для відеоспостереження фабрик за хорошими цінами. Наші фахівці допоможуть вам вибрати відеокамери потрібного функціоналу для вашої системи відеоспостереження.

Для більш детальної інформації про відеоспостереження для фабрик ви можете зв'язатися з нашими менеджерами - вони дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть створити кращу систему охоронного відеоспостереження. Чекаємо вашого дзвінку по телефону (044) 222-50-35.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>