Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження в готелі

 

Сучасні готелі створюють надійні системи охорони і безпеки, включаючи і охоронне відеоспостереження. Наявність системи безпеки і охоронного відеоспостереження також впливає і на рейтинг готелю.

Статусні готелі забезпечують своїм постояльцям надійний захист за рахунок постійного відеоконтролю.

Сфера обслуговування і туризму зростає з кожним днем. Люди хочуть відпочивати в хороших готелях і готові платити за це чимало грошей. Але при цьому важливою умовою є безпека такого відпочинку.

Так якщо людина заселяється в готель, вона хоче бути впевнена у збереженні своїх речей, цінного майна і безпеку свого життя і своїх близьких.

З точки зору власника або керівництва готелю відеоспостереження також може стати хорошим інструментом контролю роботи персоналу. Так на відео можна детально спостерігати за діями працівників готелю і таким чином навіть дисциплінувати їх. Адже жоден працівник не буде красти речі відвідувачів, знаючи, що все це буде зафіксовано на відео.

Це стосується і якості обслуговування - персонал прагнутиме виконувати свою роботу краще, розуміючи, що в будь-яку хвилину за ними може спостерігати керівництво.

Якщо розглянути всі переваги організації охоронного відеоспостереження у готелі, то можна виділити кілька головних завдань, з якими успішно справляється система відеоспостереження:

· забезпечення збереження майна постояльців і відвідувачів

· безпечне проживання постояльців

· контроль роботи обслуговуючого персоналу

· запобігання розкрадань персоналом

· забезпечення збереження майна готелю

· схоронність дорогого устаткування готелю

· підвищення якості обслуговування в готелі

· забезпечення спокійного проживання гостям.

Готелі та хостели є об'єктами масового скупчення людей і їх безпека повинна бути першочерговим завданням для керівництва таких об'єктів.

Головними постояльцями та відвідувачами готелів є туристи, співробітники солідних компаній, учасники конференцій, ділові люди і т.д. Саме такий контингент володіє цінними речами і грошима. А це викликає спокусу у багатьох співробітників непомітно взяти чуже. Система відеоспостереження дозволяє запобігти таким діям.

Гості готелів найчастіше приїжджають на відпочинок з великими сумами грошей і цінними речами. Це і приваблює зловмисників. Більше того для злодіїв такі відпочиваючі здаються легкою мішенню.

Охоронне відеоспостереження у готелі має включати в себе як внутрішнє відеоспостереження за подіями в коридорах, на поверхах, в холах і розважальних зонах, так і зовнішнє відеоспостереження за територією готелю.

Вуличне відеоспостереження для готелю дозволяє фіксувати все, що відбувається на відкритій території готелю, біля головного входу і навіть самих непомітних місцях.

Важливим моментом при створенні системи відеоспостереження у готелі або готелі є забезпечення не тільки відеофіксації подій, а й аудіозапис. Так відеоспостереження з можливістю аудіо запису дозволяє отримувати багато важливих даних і дозволяє запобігати різним змовам, запланованих крадіжкам і т.д.

Для організації такого відеоспостереження необхідно встановлювати відеокамери з вбудованими мікрофонами. Навіть такі місця в готелі як склад і вбиральня повинні бути обладнані такими відеокамерами.

Також для установки відеоспостереження у готелі, ми рекомендуємо вам купити сучасні HD відеокамери з високою чіткістю зображення. У першу чергу такі відеокамери здатні чітко ідентифікувати людей і забезпечувати користувачів детальною картинкою того, що відбувається.

Якщо ви відповідаєте за забезпечення безпеки в готелі, можете звернутися до фахівців компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» і ми допоможемо вам створити надійну систему відеоспостереження в готелі.

На нашому сайті www.видеокамеры.com.ua  можна підібрати відеокамери для охоронного відеоспостереження. Ми продаємо якісне відеообладнання, яке прослужить вам багато років.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>