Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження в нічному клубі


Система безпеки в нічному клубі або будь-якому іншому розважальному закладі повинна включати в себе охоронне відеоспостереження. Система охоронного відеоспостереження в нічному клубі дозволяє забезпечити контроль і оперативне реагування на все, що відбувається.

Охоронне відеоспостереження міцно зайняло місце в тих областях життєдіяльності людей, де існує найбільша ймовірність будь-яких погроз або небезпек.

Нічні клуби представляють собою не тільки місця масового скупчення людей, а й ще місця постійних розваг, масового вживання спиртних напоїв та алкоголю.

Більш того в нічних клубах часто поширюються наркотики і різні психотропні препарати, які впливають на психіку людей і роблять їх більш агресивними і буйними. У таких умовах необхідно забезпечити максимальний захист людей.

Нічний клуб з сучасною системою відеоспостереження має більш високий статус серед інших. Так люди охочіше відвідують ті заклади, де вони більш впевнені у своїй безпеці і не переживають за збереження своїх речей.

Відеокамери в нічному клубі повинні бути багатофункціональними з високою роздільною здатністю зображення. При виборі відеокамер для нічного клубу необхідно враховувати, що такий об'єкт має погане освітлення і в більшості приміщень нічного клубу спеціально створена напівтемрява. Для якісного відеоспостереження в таких умовах необхідні відеокамери з інфрачервоним підсвічуванням. Відеокамери з вбудованим ІЧ-підсвічуванням дозволяють отримувати якісне відео зображення того,  що відбувається в нічному клубі.

Ціна відеоспостереження в нічному клубі залежатиме від кількості та функціональних можливостей відеокамер. Наші менеджери зроблять прорахунок системи відеоспостереження на вашому об'єкті.

Проектуючи систему відеоспостереження в нічному клубі необхідно визначитися з тим який тип відеокамер найбільш підходящий. Так можна встановити як провідні, так і безпровідні відеокамери.

Безпровідний відеонагляд найбільш підходить для літніх клубів, які працюють 3 місяці на рік. На літніх терасах клубів і ресторанів безпровідне відеоспостереження забезпечить мобільність відеокамер. Так користувачі можуть встановити безпровідні відеокамери, після чого легко їх демонтувати або ж переміщати в інші зали клубу.

Провідне відеоспостереження найчастіше встановлюється при будівлі клубу. Так коли нічний клуб тільки будується або ж виконується капітальний ремонт, то в цей момент необхідно монтувати і систему провідного відеоспостереження.

Встановлення відеоспостереження в клубі або розважальному закладі є життєво важливим. Так нічні клуби збирають велику кількість людей і грошей, що й приваблює різного роду зловмисників.

Більше того відеоспостереження в нічному клубі дозволяє вести контроль дій персоналу і оцінювати рівень обслуговування. Так система відеоспостереження нічного клубу дозволить керівництву клубу покращувати рівень сервісу і бачити неправильні дії обслуговуючого персоналу.

Наша компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» виконала вже не один проект з установки відеоспостереження в нічних клубах. Ви можете ознайомитися з нашими проектами на сайті в розділі Наші клієнти.

Ми завжди готові надати якісні послуги проектування і створення систем відеоспостереження в нічних клубах і розважальних закладах. Якщо вам потрібно встановити відеоспостереження в нічному клубі або будь-якому іншому розважальному закладі, ви можете звернутися в нашу компанію і отримати вичерпну консультацію на цю тему.

У нашому інтернет-магазині на сайті www.видеокамеры.com.ua  можна купити відеокамери для установки в нічних клубах і розважальних закладах від кращих виробників: Atis, Axis, D-Link, Dahua, GeoVision, HikVision, Infinity, Lilin, Novus, Panasonic , Sunell.

Асортимент відеообладнання для створення систем відеоспостереження в нічних клубах дуже широкий і часом користувачі губляться у своєму виборі. Наші менеджери допоможуть вам вибрати потрібні відеокамери для відеоспостереження в клубах - просто зв'яжіться з нами за телефоном (044) 222-50-35. Ми будемо раді вашому дзвінку!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>