Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження та контроль доступу

 

Відеоспостереження та контроль доступу є найпопулярніші інструменти сучасної системи безпеки. Намагаючись забезпечити захист собі й своїм близьким люди найчастіше встановлюють охоронне відеоспостереження та елементи контролю і управління доступом на об'єкт.

Сучасні систем безпеки включають в себе такі невід'ємні елементи як охоронне відеоспостереження і контроль доступом.

Охоронне відеоспостереження і система контролю і управління доступом здатні забезпечити хороший рівень безпеки на будь-якому об'єкті.

Якщо розглядати систему безпеки квартири, то тут ефективним поєднанням буде установка охоронного відеоспостереження у вигляді камер на сходовому майданчику і перед дверима квартири і такого інструменту системи контролю та управління доступом як домофон.

Такий набір елементів безпеки дозволить мешканцям квартири керувати доступом всередину приміщення за допомогою відеодомофона і стежити за подіями біля їхньої квартири.

Що стосується системи безпеки будинку або заміського котеджу, то вона повинна також включати в себе як мінімум охоронне відеоспостереження і систему контролю доступу. Відеоспостереження в будинку передбачає установку камер спостереження, як у будинку, так і на відкритій території земельної ділянки, а також на головному вході або в'їзді у двір.

Система контролю та управління доступом для будинку або котеджу може складатися з автоматичного шлагбаума і відеодомофона на головний вхід і ворота.

Якщо ми подивимося на комерційні об'єкти, то тут система охорони і безпеки складається з багатофункціональних професійних камер відеоспостереження і безлічі пристроїв системи контролю та управління доступом. Так основними елементами контролю доступу для офісу, підприємства чи організації будуть різного типу зчитувачі, турнікети і автоматичні шлагбауми при в'їзді на територію.

В офісі або на підприємствах існує велика кількість різних зон і приміщень, які необхідно контролювати, і забезпечити такий контроль можна за допомогою турнікетів або електричних замків зі зчитувачами. Система контролю і управління доступом на підприємстві охоплює всі прохідні, двері приміщень і входи в різні зони.

Сучасне охоронне відеоспостереження володіє широким спектром можливостей і багатофункціональністю. Встановлення камер відеоспостереження можливо на будь-якому об'єкті.

Системи відеоспостереження забезпечують користувачам безперервний цілодобовий контроль того, що відбувається на об'єкті. Сучасні відеокамери здатні записувати чітку картинку в будь-який час доби, в приміщенні і на вулиці.

Багатофункціональність охоронного відеоспостереження дозволяє ідентифікувати людей при записі, визначати предмети, розпізнавати інформацію і порівнювати її і багато іншого.

Відеоспостереження є невід'ємною частиною охорони. Так людині завжди краще побачити, що відбувається, ніж просто бути поінформованим про те, що щось відбувається. Наприклад, якщо у вас в будинку спрацювала охоронна сигналізація про злом дверей, і ви в сліпу викликаєте міліцію або службу охорони і не знаєте, що ж там відбувається.

Охоронне відеоспостереження дозволяє користувачам в режимі реального часу переглядати все, що відбувається на об'єкті. Так якщо спрацювала охоронна сигналізація, то ви можете подивитися своїми очима, що відбувається зараз у вашому будинку, на що зреагували датчики і, вже виходячи з цієї точної інформації, прийняти потрібні заходи.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» продає відеокамери та інше обладнання для організації сучасного відеоспостереження в режимі реального часу. У нас можна купити охоронне обладнання від надійних вітчизняних і зарубіжних виробників.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» володіє великою кількістю досвіду установки охоронного відеоспостереження і систем контролю доступу. Ми забезпечуємо якісне виконання всіх проектів. Наші фахівці відмінно підготовлені і мають професійні навички в проектуванні і установці систем охорони і безпеки.

У нашому онлайн-магазині охоронного обладнання на сайті www.видеокамеры.com.ua  можна вибрати, як все необхідне для відеоспостереження, так і обладнання для систем контролю і управління доступом. Також ми пропонуємо клієнтам скористатися функцією швидкого он-лайн замовлення в нашому інтернет-магазині і оформити адресну доставку потрібних товарів.

Зв'яжіться з нашими фахівцями по телефону компанії (044) 222-50-35 і дізнайтеся всю додаткову інформацію.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до вирішення завдань кожного клієнта! Ми раді кожному новому покупцеві!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>