Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження в квартирі

 

Відеоспостереження в квартирі зазвичай встановлюється в комплексі з квартирною сигналізацією. Так мета охоронного відеоспостереження в квартирі передбачає зафіксувати злом і несанкціонований доступ в квартиру і оперативно відреагувати на це.

Користувачі, які хочуть встановити охоронне відеоспостереження для квартири, зазвичай переслідують такі цілі:

    1) Запис несанкціонованого доступу в квартиру, злому, пограбування.

    2) Контроль за дітьми. Особливо коли вони часто залишаються вдома самі.

    3) Контроль дій домашнього персоналу. Найчастіше спостереження за роботою няні і домробітниць.

    4) Оповіщення про різні погрози.

    5) Відеофіксація подій на сходовому майданчику, коридорі.

Відеоспостереження в квартирі в першу чергу встановлюється з метою відеофіксації дій злодіїв і зловмисників. Проблема квартирних крадіжок зараз дуже загострилася для мешканців квартир і будинків, адже кількість крадіжок постійно зростає.

Більше того жителі квартир і будинків прекрасно розуміють, що в разі крадіжок в їх будинку, дії міліції ніяким результатом не закінчуються. Найчастіше міліція опитує сусідів, які нічого не бачили і не чули. А ось якщо у вас в квартирі встановлена ​​система відеоспостереження та сигналізації, то це змінює суть справи.

Так з системою відеоспостереження та сигналізації ви зможете не тільки побачити все, що відбувається в квартирі, але і відразу ж прийняти оперативні заходи. Злодії будуть спіймані відразу ж у вас в квартирі. Ваша система охоронного відеоспостереження в квартирі буде здатна виконувати всю роботу співробітників міліції, яким залишиться лише затримати злочинців.

Ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам встановлювати видимі системи відеоспостереження в квартирі або будинку. Приховане відеоспостереження в Україні заборонено і карається згідно Кримінального Кодексу України.

Видиме відеоспостереження в квартирі дисциплінує домашній персонал і найчастіше стримує нерозсудливі дії підлітків.

Якщо ви хочете щоб відеоспостереження у вашій квартирі не падало в очі гостям, то завжди можна підібрати для установки мініатюрні відеокамери. Мініатюрні відеокамери дуже компактні і можуть встановлюватися в самих різних місцях кімнати.

Існують випадки, коли до нас звертаються ревниві чоловіки з метою встановити в своїй квартирі або будинку приховане відеоспостереження за дружиною щоб викрити її в зраді і тому подібних речах. У таких випадках наші спеціалісти завжди радять за допомогою спілкування вирішити всі свої проблеми в сім'ї, а не вдаватися до незаконних дій.

Відеоспостереження квартир може бути як провідним, так і безпровідним. Сучасне безпровідне відеоспостереження в квартирі дозволяє уникнути прокладки кабелю в кімнатах, забезпечує збереження ремонту, економить час установки системи. При цьому безпровідні відеокамери за вартістю дорожче дротяних.

Зараз мало хто встановлює чорно-білі відеокамери для відеоспостереження в квартирі. Так користувачі більше воліють переглядати детальне кольорове зображення того, що відбувається, за допомогою якого легко ідентифікувати грабіжників чи зловмисника.

Сучасні користувачі найчастіше для відеоспостереження в квартирі вибирають ip технології. Сучасне ip відеоспостереження дозволяє користувачам завжди бути в курсі всіх подій у своїй квартирі, де б вони не знаходилися.

З мережевим відеоспостереженням ви можете переглядати відео з камер на своєму мобільному телефоні, смартфоні, планшеті або ноутбуці в режимі реального часу.

Більшість користувачів віддає перевагу саме ip відеонагляду, так як для людей це дуже зручно. Зараз у людей є постійний доступ до мережі інтернет і в інтернеті люди проводять більшу частину свого часу. Саме тому відеоспостереження в інтернеті стало таким популярним.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» пропонує своїм клієнтам типові рішення для організації відеоспостереження в квартирі. Так ми продаємо готові комплекти відеоспостереження для квартир в нашому інтернет магазині.

Користувачі можуть ознайомитися з широким асортиментом відеокамер для охоронного відеоспостереження в квартирі на нашому сайті www.видеокамеры.com.ua 

Ми продаємо тільки якісне обладнання для охорони квартир за найкращими цінами.

Ми спеціалізуємося на виконанні проектів з встановлення відеоспостереження квартир. Зверніться до наших фахівців і ми підберемо для вас краще рішення! Чекаємо вашого дзвінка.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>