Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження в магазині

 

Головне завдання систем охорони і безпеки в магазинах - це запобігання крадіжок як з боку відвідувачів, так і персоналу. Охоронне відеоспостереження в магазині забезпечує виконання цього завдання.

Сучасне охоронне відеоспостереження застосовується в самих різних областях і сферах діяльності людей. Так нікому не в новинку бачити відеокамери в громадських місцях, офісах і магазинах. Люди поступово звикають до того, що всі їхні дії фіксуються і контролюються.

Сфера торгівлі і зокрема магазини стали постійними об'єктами для установки охоронного відеоспостереження.

Для багатьох зловмисників магазини зі своїми дрібними товарами завжди були об'єктами легкої здобичі. І найголовнішою умовою таких дій було те, що їх не бачили і не помічали.

Але з появою камер відеоспостереження ситуація істотно змінилася. Відеокамери в магазині здатні фіксувати все, що відбувається і оперативно реагувати на це.

Система відеоспостереження в магазині повинна складатися з відеоспостереження у двох головних зонах:

· Відеоспостереження в торгових залах магазину

· Відеоспостереження на складі та внутрішніх приміщеннях.

Така зональність охоронного відеоспостереження в магазині дозволить впоратися з двома головними загрозами безпеці магазину: крадіжки відвідувачів і розкрадання співробітниками.

Також важливим місцем для установки відеокамер в магазині є зона кас. Касові операції потрібно контролювати і не дозволяти касирам вдаватися на якісь хитрощі.

Відеокамери спостереження в магазині повинні бути встановлені таким чином, щоб не було сліпих зон.

Відеоспостереження для магазина має бути видимим. Так видимі камери відеоспостереження в магазині відлякують зловмисників, оскільки ніхто з них не бажає, щоб його зняли і заарештували. Також видимі камери в приміщеннях магазину часто дисциплінують персонал. Так співробітники магазину при вигляді камер і усвідомлення того, що керівництво дивиться на них, роблять свою роботу краще, не гуляють і не займаються неетичними справами на роботі.

Більше того відразу відзначимо, що приховане відеоспостереження в Україні заборонено на законодавчому рівні і карається Кримінальним Кодексом. Саме тому ми не рекомендуємо нашим клієнтам встановлювати систему прихованого відеоспостереження в магазині.

Система відеоспостереження для магазину може бути дуже простою, але при цьому справлятися з основними завданнями безпеки такого об'єкта.

Зараз відеокамери спостереження можна побачити як у великих магазинах, так і в маленьких торговельних об'єктах. Дієвість охоронного відеоспостереження в магазині для всіх очевидна і тому власники магазинів все частіше створюють системи відеоспостереження на своїх об'єктах.

Наявність відеокамер в магазині і напис на дверях про те, що в приміщенні ведеться охоронне відеоспостереження створює вражаючий ефект на зловмисників - вони навіть не заходять в такі магазини.

Фахівці компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» проектують і встановлюють системи відеоспостереження для магазинів і торгових об'єктів. Ми надаємо послуги установки відеокамер, які представлені в каталозі нашого магазину.

Якщо вам потрібна установка відеоспостереження в магазині - ви можете звернутися до нас.

Ми завжди рекомендуємо власникам магазинів і торгових точок в першу чергу забезпечити надійну систему безпеки бізнесу, яка дозволить впевнено здійснювати діяльність і не відволікатися на зовнішні загрози. Системи відеоспостереження магазинів дуже швидко себе окупають і показують результат.

Система відеоспостереження в магазині - це не те, на чому необхідно економити керівництву магазинів.

В інтернет магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» можна вибрати відеокамери для системи відеоспостереження магазинів самих різних типів і моделей. У нас представлений широкий асортимент камер відеоспостереження для організації охоронної системи в магазині від самих надійних виробників: Sunell, Panasonic, SAMSUNG, Axis, Atis, Bosch, KT&C, HIKVISION, Infinity, Optivision, Brickcom, CNB, Z-BEN, Аvtech.

Наш сайт www.видеокамеры.com.ua пропонує користувачам ознайомитися з технічними оглядами відеообладнання для систем відеоспостереження в магазині. У нас можна купити камери для системи відеоспостереження магазинів і торгових об'єктів.

При виникненні будь-яких питань з організації відеоспостереження для магазинів ви можете зв'язатися з нами за телефоном (044) 222-50-35 і ми допоможемо вам впоратися з усіма завданнями.

Будемо раді нашій співпраці!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>