Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження в машині

 

Відеоспостереження для машини набуває все більшої популярності. Встановивши камеру відеоспостереження в машині, користувачі таким чином забезпечують збереження і безпеку автомобіля.

Сучасні машини відносяться до дорогого рухомого майна та забезпечення їх захисту та збереження дуже важливо для їх власників.

Раніше після покупки дорогої машини, власники таких об'єктів не були впевнені в довговічною збереження своїх машин і то й справа, що чули про велику кількість загроз і небезпечних ситуацій для автомобілів.

Масове поширення охоронного відеоспостереження не минуло повз безпеки і у транспортній сфері. Та кількість загроз і непередбачених ситуацій, з якими стикалися водії, просто змусило з’явитися надійному і універсальному рішенню - відеоспостереження для машин.

З появою відеоспостереження для машин ситуація кардинально змінилася і мати машину стало в рази безпечніше і спокійніше.

Відеоспостереження в машині грунтується на роботі декількох відеокамер. Автомобільні відеокамери здійснюють запис того, що відбувається, як зовні машини, так і всередині її.

Відеоспостереження в машині можна організувати на підставі декількох схем. Користувачі можуть використовувати автовідеорегістратор, і тоді запис з відеокамер буде здійснюватися на карту пам'яті в цьому відеореєстраторові. Відео з такого автовідеореєстратора можна буде переглянути після підключення карти до комп'ютера.

Також можна організувати відеоспостереження в машині, використовуючи монітор і підключені до нього відеокамери. У такому випадку водій буде бачити зображення з камер в режимі реального часу на моніторі в салоні своєї машини.

Система відеоспостереження в машині дозволить водієві не турбуватися про необхідність доводити свою невинуватість у будь-яких дорожніх пригодах, а забезпечить надійними доказами того, що сталося.

Відеоспостереження для машин фіксує абсолютно всі події, що відбуваються. Більше того при необхідності можна створити нічне відеоспостереження для машини, встановивши авто відеокамери з ІЧ-підсвічуванням для нічної зйомки. У такому випадку користувачі отримають дійсно цілодобове відеоспостереження.

Для багатьох користувачів важливим завданням для системи відеоспостереження в машину є організація аудіозапису. Так вибираються певні місця для встановлення мікрофонів, які і записують всі шуми і розмови біля машини. Зазначимо, що є велика кількість неприємних випадків, коли такий інструмент безпеки машини, дійсно рятує від багатьох бід.

Зазначимо, що комплексна система відеоспостереження в машину включає в себе не тільки камери зовнішнього відеоспостереження, а й відеокамери, спрямовані на зйомку того, що відбувається в салоні машини. Такі внутрішні відеокамери можуть фіксувати розмову водія з співробітниками ДАЇ чи іншими учасниками транспортного руху.

Також внутрішні автокамери можуть вести запис в салоні машини навіть в період відсутності водія.

Таким чином, відеоспостереження для машини вирішує дійсно багато завдань. І якщо ви вирішили купити відеоспостереження в машину, то рівень вашої безпеки і збереження вашого рухомого майна істотно підвищиться.

Не економте на такому інструменті безпеки як відеоспостереження в вашу машину. Воно окупить себе дуже швидко.

В інтернет-магазині www.видеокамеры.com.ua можна купити все необхідне обладнання для організації відеоспостереження в машині. Наша компанія пропонує своїм клієнтам тільки найкраще обладнання перевірених виробників. У нас можна купити відеокамери в машину від MyDean, Prology, Avis, Neoline, Atis, Alpine, Bigson, Intro, Kenwood, Pleervox, Akenori, Phantom і інших.

Звернувшись в компанію «ВІДЕОКАМЕРИ» ви отримаєте якісне обслуговування і залишитеся задоволені нашою співпрацею. Зв'яжіться з нашими фахівцями по телефону (044) 222-50-35.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>