Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження на складі

 

Відеоспостереження на складі покликане забезпечити збереження всього, що зберігається там.

Область застосування охоронного відеоспостереження дуже широка і з кожним днем ​​ми бачимо, як все більше сфер життєдіяльності людини забезпечені охоронним відеоспостереженням.

Якщо розглядати сферу комерційної безпеки, то тут важливим напрямком застосування охоронного відеоспостереження є відеоконтроль за складом підприємства або організації торгівлі.

Якщо розглядати торговельні або виробничі підприємства, то і у тих і інших величезну кількість матеріальних цінностей і товарів зберігатися в таких зонах як склад та складські приміщення.

Склад може бути як окремим приміщенням в організації, так і окремими і часом віддаленими будівлями.

Виробничі підприємства зберігають на складі свою продукцію, сировину, напівфабрикати і готові товари. Торговельні підприємства зберігають на складах товари на продаж. Так на складі завжди зберігається цінне майно компаній, і забезпечення схоронності такого майна є першочерговим завданням системи безпеки організації.

Якщо розглянути торгові компанії, то у них склад є свого роду сейфом для всіх товарних активів компанії, і якщо виникає якась загроза знищення складу, то під сумнів ставитися вся подальша діяльність такої компанії. Так крадіжки, постійне розкрадання співробітниками, загрози пожежі або несанкціонованого доступу - всього цього можна запобігти, використовуючи сучасне відеоспостереження на складі.

Установка охоронної системи відеоспостереження на складі відразу ж дає результати. Кількість товарів на складі завжди збігається з розрахунковими цифрами, а співробітники дотримуються робочої дисципліни в повній мірі.

Більше того сучасні підприємці вже прийшли до такого рішення, як установка системи безпеки і відеоспостереження при створенні або купівлі складу. Так люди все частіше прагнуть убезпечити своє майно завчасно.

Ефективна система відеоспостереження на складі дозволяє керівництву значно економити на співробітниках служби охорони. Так охоронне відеоспостереження на складі забезпечує цілодобовий контроль всього що є у приміщенні складу.

Систему відеоспостереження на складі можна організувати з урахуванням заданого режиму роботи. Наприклад, якщо встановить датчики руху, то відеозапис буде відбуватися тільки в ті моменти коли, хтось перебуває в приміщеннях складу. Така схема досить логічна для відеоспостереження складу та часто застосовується.

Часто через величезні розміри складських приміщень в них можна спостерігати погану освітленість. Справитися з цією проблемою при відеозаписі можуть камери з вбудованою ІЧ-підсвіткою.

Сучасні системи відеоспостереження на складі можуть бути інтегровані в комплексну систему безпеки і працювати спільно з системою контролю доступу на склад.

Якщо ж у вас невелика компанія, то ми рекомендуємо розглянути варіант установки готових комплектів відеоспостереження на складі. Такі готові рішення для складу дуже прості в установці і використанні. У нашому інтернет-магазині можна купити готові комплекти систем відеоспостереження складу з різною комплектацією.

Фахівці компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» проектують якісні системи охоронного відеоспостереження складу та сховищ. Ми створюємо і встановлюємо сучасні системи відеоспостереження на самих різних об'єктах. Більше того користувачі завжди можуть вибрати типові рішення для відеоспостереження складу та істотно заощадити на проектуванні системи.

Прийнявши рішення встановити відеоспостереження на складі або сховищі, ви можете ознайомитися з усім необхідним відеоустаткуванням на нашому сайті www.видеокамеры.com.ua і вибрати потрібні відеокамери.

Якщо у вас виникли будь-які труднощі при виборі відеокамер для відеоспостереження складу - ви завжди можете проконсультуватися з нашими фахівцями. Ми завжди раді допомогти і підібрати потрібне обладнання для охорони складу.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>