Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження для вулиці

 

Для багатьох людей ще не так звично бачити камери відеоспостереження на вулиці. З появою відеоспостереження люди почали звикати до наявності камер в офісах, громадських місцях і т.д.

Відеоспостереження на вулиці організовується на основі спеціальних зовнішніх відеокамер. Відеокамери для вулиці монтуються на фасадах будівель і елементах опор.

Встановлювати вуличні відеокамери необхідно на велику висоту, так щоб вони були важкодоступні зловмисникам і мали широкий кут огляду.

Вуличні відеокамери встановлюються за допомогою спеціального кронштейна. Найчастіше кронштейни і різного роду кріплення йдуть в комплекті при покупці вуличної відеокамери.

В онлайн-магазині "ВІДЕОКАМЕРИ" можна купити вуличні відеокамери, кронштейни та кріплення для камер, термокожухи, захисні корпуси та інші пристрої для організації відеоспостереження на вулиці.

Якщо ви вирішили встановити охоронне відеоспостереження на вулиці, то все, що вам знадобиться для цього ви можете купити в інтернет-магазині відеообладнання www.видеокамеры.com.ua 

Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки якісне відеообладнання для вуличного відеоспостереження від найвідоміших виробників.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» пропонує покупцям обладнання для відеоспостереження на вулиці від кращих торгових брендів: Аvtech, CNB, Hitron, Panasonic, D-link, STS, Evidence, Linovision, Axis, Atis, Smartec, Praxis, Arecont Vision, Vision Hi-Tech, Infinity, HIKVISION, Dahua, Z-BEN, DV-Tech, SAMSUNG і інших.

Ми пропонуємо нашим клієнтам прості та зручні готові комплекти відеоспостереження для вулиці. Готове рішення для охоронного відеоспостереження на вулиці дозволяє заощадити на послугах проектування системи, складного монтажу і налаштування.

Відеоспостереження на вулиці дозволяє організувати дійсно комплексну систему охоронної безпеки вашого об'єкта. Охоронне відеоспостереження на вулиці забезпечує користувачам постійне стеження за подіями на відкритому просторі біля будівель і приватних будинків.

Відеоспостереження на вулиці здатне забезпечити вам оперативне запобігання будь-яких загроз, які приходять зовні об'єкта. Відеоспостереження на відкритій території біля вашого будинку або офісу дозволяє завчасно ліквідувати будь-які незаконні дії зловмисників і спроби несанкціонованого доступу до об'єкта.

Уявіть собі, що вас немає вдома, але на своєму смартфоні або планшеті ви отримуєте сигнали від системи охорони про несанкціоноване проникнення на територію вашого будинку і ви відразу ж переглядаєте відео того, що відбувається у вас у дворі.

Це стало можливим завдяки вуличному відеонагляду. Саме через таку зручність і оперативність рішень відеоспостереження стає все більш популярним серед простих користувачів і їх систем домашньої безпеки.

Сучасні розробки зробили можливим існування повноцінного цілодобового відеоспостереження на вулиці. Так вуличні відеокамери обладнуються ІЧ-підсвічуванням, і забезпечують чітку картинку того, що відбувається на території об'єкта навіть вночі.

Також відеоспостереження для вулиць може бути як чорно-білим, так і кольоровим. Це залежить від того, які камери спостереження використовуються. Чорно-біле відеоспостереження для вулиці набагато дешевше в ціні. Але при цьому вона не передає всі кольори і додаткові деталі того, що відбувається.

Кольорове відеоспостереження для вулиці зараз більш популярно. Кольорове вуличне відеоспостереження дозволяє користувачам насолоджуватися повнокольоровим зображенням всіх подій з найдрібнішими деталями. Це особливо важливо, коли потрібно розпізнавати кольори машин, ідентифікувати людей і т.п.

Відеоспостереження на вулиці можна організувати як за допомогою системи проводів, так на підставі безпровідних каналів зв'язку. Сучасні технології дозволяють створювати якісні безпровідні системи відеоспостереження на вулиці і не обтяжувати себе прокладкою проводів і систем комунікації.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» не тільки продає обладнання для охоронного відеоспостереження на вулиці, а й надає клієнтам послуги з установки таких систем. Зверніться до наших фахівців і ми допоможемо вам організувати комплексний захист вашого об'єкта та прилеглої до нього території.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>