Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження за нянею


Навіть найпростіша система відеоспостереження в будинку дозволить вам бути в курсі всього, що відбувається під час вашої відсутності. Встановіть камеру відеоспостереження в своєму будинку і спостерігайте за дією домашнього персоналу в режимі реального часу.

Багато батьків не можуть цілий день проводити з дітьми і ця проблема зазвичай вирішується за рахунок послуг приватних нянь і вихователів.

Так вже склалося в суспільстві, що відбувалася чимала кількість різних недобросовісних дій нянь в різних сім'ях.

Щоб убезпечити свою родину від можливих ризиків більшість батьків вирішують проблему контролю нянь і виховательок за рахунок установки відеоспостереження в своїй квартирі або будинку.

Багато батьків чули про недобросовісну поведінку різних нянь і хочуть переконатися за допомогою відеоспостереження, що вони вибрали добру і порядну няню для їхньої дитини.

Відеоспостереження за нянею або вихователькою може бути як прихованим, так і загальновідомим. Багато батьків не мають на меті таємно спостерігати за роботою няні і що відбувається в будинку, а абсолютно відкрито демонструють наявність відеоспостереження в будинку або квартирі.

Відразу відзначимо, що в цьому є сенс, оскільки ваша няня вже не буде себе якось неправильно вести, знаючи, що всі її дії будуть відображені на відео.

Так часто наявність відеоспостереження в будинку дисциплінує як няню, так і весь домашній персонал. Часом відеоспостереження за нянею плавно перетікає в відеоспостереження за дітьми, адже багато батьків знають, що деякі діти можуть не подавати вигляду, але здійснювати різні приховані і заборонені дії. Запобігти цьому можна знову ж за допомогою відеоспостереження в будинку.

Батьків, які організували приховане відеоспостереження за нянею також можна зрозуміти. Вони не хочуть, щоб няня чи вихователька знала про те, що за її роботою спостерігають і якось сковувала свої дії і спілкування з дітьми. Але при цьому батьки хочуть бути впевненими в тому, що все в повному порядку і дітей виховує хороша людина.

Відразу відзначимо, що приховане відеоспостереження в Україні заборонено і карається згідно Кримінального Кодексу України. Наші фахівці завжди рекомендують клієнтам встановлювати видиме відеоспостереження в будинку і квартирі.

Дуже важливим моментом у домашньому відеоспостереженні, і зокрема відеоспостереженні за нянею, є наявність вбудованого мікрофона в камерах відеоспостереження. Адже дуже важливим є не просто бачити, як няня поводиться з вашою дитиною, а й чути, що вона йому каже і як.

Якщо ж у вас вже є система домашнього відеоспостереження і в ній немає камер з вбудованим мікрофоном, то ми рекомендуємо вам виправити цю ситуацію за рахунок придбання окремих мікрофонів і їх монтажу у вашу систему.

Для організації відеоспостереження за нянею і домашнім персоналом можна використовувати як провідні, так і безпровідні відеокамери.

Найпопулярнішими камерами для відеоспостереження за нянею є сучасні ip-камери. Так ip відеокамери дозволяють батькам переглядати відео з камер в будь-яку хвилину і в будь-якому місці, де є доступ до мережі інтернет.

Більше того можливості мережевих систем відеоспостереження дозволяють налаштовувати перегляд відео на своєму мобільному телефоні, смартфоні або планшеті.

Саме такий тип відеоспостереження ми завжди радимо нашим клієнтам. І в першу чергу головний його плюс - це оперативність, якщо щось сталося, то ви як батьки можете миттєво відреагувати на це.

А якщо ж ви використовуєте систему відеоспостереження з пристроями запису (відеореєстратори, плати відеозахоплення), то оперативність перегляду втрачається, і тільки повернувшись з роботи додому, ви можете переглянути, що відбувалося у вашому будинку за весь день.

Таким чином, батьки отримують комфортне багатофункціональне відеоспостереження за нянею, використовуючи сучасні мережеві відеокамери.

У нашому інтернет магазині можна придбати відеокамери для домашнього відеоспостереження, готові комплекти відеоспостереження за нянею, мікрофони для систем відеоспостереження та інше додаткове обладнання.

Сучасне відеоспостереження за нянею є повноцінним домашнім відеоспостереженням і має масу переваг. Після установки системи відеоспостереження у вашому будинку або квартирі ви відразу ж відчуєте спокій і впевненість.

Ми встановлюємо всі товари, які представлені у нас на сайті www.видеокамеры.com.ua 

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>