Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження онлайн

 

З розвитком інтернет технологій і мережевих каналів передачі даних, все більш затребуваним стає відеоспостереження онлайн.

Відеоспостереження онлайн дуже просто налаштувати. Якщо ваша система відеоспостереження на базі ip відеокамер вже встановлена, вам потрібно зайти в налаштування і включити можливість доступу до системи.

Потім налаштувати програму віддаленого доступу на своєму комп'ютері і все. Ваша система відеоспостереження онлайн налаштована.

Звучить просто, але насправді, кожен етап у налаштуванні відеоспостереження онлайн може включати в себе кілька кроків.

Наприклад, перш ніж створити доступ до системи відеоспостереження, щоб вийшов онлайн перегляд, потрібно створити виділену ip адресу.

Тобто, щоб адрес вашого роутера був статичним, не змінювався, як це зазвичай буває. Коли статична адреса є, ви зможете зробити онлайн відео спостереження. Цей адрес потрібно прописати в настройках віддаленого доступу.

Для віддаленого доступу потрібно використовувати спеціальну програму, яка йде разом з відеореєстратором, або платою відеозахоплення. Звичайно, якщо у вас є своя програма, ви можете використовувати її, головне, щоб вона була сумісна з програмою - клієнтом.

У цій статті ми не будемо наводити всі деталі налаштування системи відеоспостереження онлайн, так як зараз відбувається багато оновлення, за короткий проміжок часу, виходить нове обладнання, нові програми, і те що буде написано тут сьогодні, може перестати бути актуальним дуже швидко.

Ми зупинимося на основних моментах організації відеоспостереження онлайн через інтернет, оскільки, швидше за все вони завжди будуть присутні.

Перше це статична адреса. Друге це програма сервер, і програма клієнт. А інше вже справа техніки.

Сьогодні онлайн відеоспостереження можна налаштувати на будь-якому пристрої зв'язку. Наші фахівці добре знають свою справу, з цього, якщо у вас стоїть таке завдання, ми зможемо вам допомогти вирішити його. До нас можна звернутися за такими послугами:

· Організація відеоспостереження онлайн на iPhone

· Організація відеоспостереження онлайн на iPad

· Організація відеоспостереження онлайн на мобільному телефоні

· Організація відеоспостереження онлайн на смартфоні

· Організація відеоспостереження онлайн на ноутбуці або планшеті.

Ще один важливий момент, який може вас зацікавити. До цього ми розглядали настройку онлайн відеоспостереження, на основі існуючої системи відеоспостереження. Але також потрібно приділити уваги такому моменту, як створення онлайн відеоспостереження у себе на комп'ютері без застосування спеціалізованих пристроїв, таких як плати відеозахоплення, або відеореєстратори.

Тут ми маємо справу зі спеціальними програмами, які використовують ваші, вже існуючі пристрої для відеоспостереження. Тобто, встановивши таку програму, ви віддаєте свою камеру, яка може бути вбудована або куплена для онлайн відео переговорів, для відеоспостереження.

Звичайно ж, ви віддаєте частину ресурсів свого комп'ютера, які тепер будуть задіяні під відеоспостереження. Таким чином, не вкладаючи додаткових коштів, ви отримуєте онлайн відеоспостереження. Але, звичайно ж, таку систему відеоспостереження ми не називаємо професійною, або напівпрофесійною.

Тому перед тим як створювати систему відеоспостереження онлайн, вам потрібно точно знати які завдання вона має вирішувати. Якщо вам просто потрібно доглянути за нянею, то вам підійде і установка спеціальної програми на свій ноутбук, який тепер просто буде працювати 24 години на добу.

А якщо вам потрібна професійна система відеоспостереження, яка має онлайн доступ, вам буде потрібна допомога фахівців. Тому зв'яжіться з нашими фахівцями і ми вам допоможемо.

Відеоспостереження онлайн можна створити на основі ip камер. Сьогодні це окремий сегмент ринку відеоспостереження. Спочатку ip камери були створені для того, щоб онлайн відео спостереження стало доступним для людей.

Причому самі ip камери вже включають в себе таку функцію, і все що вам потрібно, це просто під'єднати її до інтернету. Мережеві відеокамери створювалися, для того, щоб вирішити це питання.

Все, що вам потрібно в даному випадку, так це встановлені ip відеокамери в певних місцях, і підключення їх до інтернету. Далі потрібно встановити програму клієнт для доступу до ip камер, і можна користуватися.

Перевага такої системи відеоспостереження онлайн, полягає в тому, що вам не потрібен відеореєстратор, вам потрібні тільки мережеві відеокамери, і доступ до інтернету. Тут можна мати як систему з однієї камери, так і дуже велику масштабну мережу відеокамер.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>