Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження в під'їзді

 

Більшість сучасних людей все більше турбуються про свою безпеку та охорону своїх близьких. Люди встановлюють відеоспостереження в квартирах і будинках, облаштовують квартири охоронними сигналізаціями і т.д.

Ще однією сферою застосування охоронного відеоспостереження стали під'їзди будинків.

Проблема забезпечення безпеки в під'їзді вже давно назріває у багатьох мешканців багатоквартирних будинків.

Так можна скласти цілий перелік негативних пригод в під'їздах, які змушують людей замислюватися про гостру необхідність встановлення відеоспостереження в їхньому під'їзді.

Проживаючи в багатоквартирному будинку, мешканці під'їздів стають жертвами неетичних дій зловмисників: пограбування квартир, злочини у під'їздах, випорожнення на поверхах, сміття і написи на стінах, шприци наркоманів і т.д.

Всілякі небезпеки підстерігають людей просто біля їх дверей. Відеоспостереження в під'їзді здатне ліквідувати такі загрози.

Відразу відзначимо, що ті ж багатоквартирні домофони не допомагають у таких ситуаціях і не здатні фіксувати відвідувачів і їх дії.

Часто рішення встановити відеоспостереження в під'їзді приймається усіма мешканцями під'їзду, а в деяких випадках і всім будинком.

Охоронне відеоспостереження в під'їзді дозволяє встановити певний рівень захисту і контролю, як самих мешканців, так і їх відвідувачів.

Ми не рідко чуємо про злочини скоєні у під'їздах. А їх можна було б уникнути, встановивши відеоспостереження для під'їзду. Ефект, який створює відеокамера на зловмисників, просто вражає. Бачачи камеру відеоспостереження, злочинці відразу ж тікають або як мінімум відкидають свої руйнівні плани, оскільки не хочуть, щоб їх дії були зняті на відео.

Відеоспостереження в під'їзді має ще одну побічну перевагу - воно дисциплінує і самих мешканців під'їзду. Так почуття сорому перед іншими сусідами не дозволяє людям вчинити щось засуджувальне, наприклад, не викинути сміття в контейнер, а залишити на чужому поверсі, або напаскудити в ліфті і т.д.

Що вже говорити про те, коли відбувається крадіжка квартир в під'їзді. Міліція в таких випадках зазвичай опитує сусідів, які звичайно нічого не бачили, і на цьому все. Відеоспостереження в під'їзді здатне зняти злодія і його дії. Встановивши систему відеоспостереження у своєму під'їзді, ви будете в курсі всього, що відбувається.

Відеоспостереження в під'їзді дозволяє запобігати розкрадання кабельного та інтернет обладнання мешканців. Адже нікому не хочеться стати жертвою зловмисного обрізання систем комунікацій в квартиру.

Варто відзначити, що відеоспостереження в під'їзді може бути виконано в різному обсязі. Так можна встановити відеокамеру тільки на вхід і вихід з під'їзду і тоді мешканці зможуть лише володіти інформацією про відвідувачів і часу їх приходу або виходу.

Комплексна система відеоспостереження в під'їзді включає спостереження за входом / виходом під'їзду, що відбувається в ліфті, за поверхами та сходовими майданчиками.

Відеоспостереження в під'їзді може бути цілодобовим, якщо встановити відеокамери з вбудованою ІЧ-підсвіткою. Такі відеокамери забезпечують чітку картинку того, що відбувається і в нічний час, і коли в під'їзді або на поверсі погане освітлення.

Якщо ви визначилися з тим, що ви хочете встановити систему охоронного відеоспостереження у вашому під'їзді, то ми рекомендуємо вам відвідати інтернет-магазин www.видеокамеры.com.ua де можна вибрати і купити все необхідне обладнання для організації відеоспостереження в під'їзді.

На сайті компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» користувачі можуть купити відеокамери для систем відеоспостереження в під'їздах різних моделей і типів. Ми пропонуємо тільки найкраще перевірене обладнання.

Наша компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» виконує роботи з установки систем відеоспостереження для під'їздів і будинків. Звернувшись до нас, ви отримаєте багатофункціональну систему відеоспостереження у вашому під'їзді.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>