Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження по мережі


Для організації відеоспостереження по мережі необхідні сучасні мережеві відеокамери. Так спеціально створені камери відеоспостереження можуть працювати в мережі і передавати відеосигнали по каналах передачі мережі. Це ip камери.

Відеоспостереження може бути доступно по мережі. Сьогодні це вже зовсім не новина, що системи відеоспостереження підключаються до інтернету, і до них має доступ той, хто знає пароль.

IP камери відеоспостереження мають вхід для мережевого кабелю, по якому і відбувається з'єднання з камерою по мережі. Такі камери не вимагають відеореєстратора, але мінус тут у тому, що у них не великий обсяг пам'яті, тому записана інформація не буде зберігатися довго. Але це не біда, якщо вам немає необхідності в тому, щоб мати довгий запис подій.

Звичайно, ви можете встановити саму звичайну систему відеоспостереження, яку теж можна підключити до інтернету. Сьогодні, практично будь-яка система відеоспостереження, має доступ до мережі.

Є тільки деякі моменти, які необхідно налагодити, перш ніж ви повністю зможете використовувати дану опцію. Один з цих моментів, це виділена ip адреса.

IP адреса необхідна для того, щоб ваша система відеоспостереження завжди мала один і той же адрес, не змінюючи його з часом. Щоб ви завжди могли до неї звернутися, незважаючи на те, в якій точці світу ви знаходитесь.

Відеоспостереження по мережі має свої переваги і недоліки. Недоліки полягають у тому, що зв'язок інтернет ще не в кожному куточку планети є хорошим, тому можуть відбуватися різні перебої.

Якщо ви використовуєте ip камери, і не встигли переглянути те, що відбулося за останні пару днів, можливо, новий запис затре старий, і ви не зможете вже отримати ці дані. Звичайно, ви можете докупити ip відео реєстратор і це може бути відмінним рішенням даної проблеми.

Другою проблемою установки відеоспостереження по мережі є те, що так само як і ви, до цієї системи може мати доступ практично будь-який користувач. Якщо ваша система відеоспостереження по мережі не захищена, вона може бути схильна до ризику злому і т.д.

І ще один момент, який вам необхідно врахувати, це те що перш ніж користуватися всіма перевагами відеоспостереження по мережі, вам необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення у себе на комп'ютері і правильно його налаштувати, щоб керувати системою відеоспостереження по мережі.

У нашому інтернет-магазині користувачі можуть купити все необхідне обладнання для організації відеоспостереження по мережі. 

Ми пропонуємо своїм клієнтам мережеві відеокамери та відеоапаратура від виробників D-link, Dahua, CNB, Linovision, Hitron, STS, Panasonic, NOVUS, Atis, Smartec, Exitec, Vision Hi-Tech, Z-BEN, DV-Tech, Аvtech, HIKVISION , Rainbow, Infinity, KT & C, Arecont Vision, LAICE, Optivision, Praxis, Qihan, Qtum, Axis, Brickcom, Evidence, SAMSUNG.

Якщо у вас є питання, щодо відеоспостереження по мережі, або будь-які інші питання, ми завжди раді вам допомогти. Телефонуйте, пишіть нам.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>