Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження в ресторані та кафе


Системи безпеки в ресторанах чи кафе обов'язково повинні включати такий елемент як охоронне відеоспостереження. У нас можна купити відеокамери для установки в ресторанах чи кафе.

Якщо вас цікавлять відеокамери для установки в ресторанах і кафе, то в нашому інтернет магазині представлений широкий вибір відеообладнання. На нашому сайті www.видеокамеры.com.ua ви можете купити все необхідне обладнання для організації відеоспостереження в ресторані.

Головними завданнями охоронного відеоспостереження в ресторанах і кафе є наступні:

· забезпечення безпеки великої кількості людей

· забезпечення збереження майна ресторану

· контроль збереження особистих речей і грошей відвідувачів

· контроль за діями обслуговуючого персоналу

· забезпечення відсутності крадіжок серед персоналу.

Система відеоспостереження в ресторані дозволяє здійснювати контроль роботи персоналу. Так за допомогою відеоспостереження в ресторані або кафе керівництво таких закладів може точно відстежувати суми чайових і стежити за тим щоб обслуговуючий персонал не обманював клієнтів і не шахраював. Від рівня обслуговування клієнтів і відсутності шахрайства залежить імідж ресторану і кафе.

Так сучасне відеоспостереження в ресторані здатне забезпечити деталізоване спостереження за якістю обслуговування клієнтів. Відеокамери високої якості зображення забезпечують постійну детальну зйомку того, що відбувається.

Більше того обслуговуючий персонал ресторану або кафе починають поводитися більш дисципліновано в присутності відеокамер. Так офіціанти не дозволяють собі грубити клієнтам, займатися своїми справами і не працювати - адже вони знають, що керівництво в будь-який момент може переглянути записи з камер і по гідності оцінити якість їх роботи.

При установці систем відеоспостереження в ресторані або кафе важливим є наявність не тільки можливості відеозйомки, але і аудіозапису. Для відеоспостереження в ресторані необхідно купити відеокамери з вбудованим мікрофоном, що і забезпечить постійний аудіо запис того, що  відбувається.

У ресторанах і кафе часто бувають спірні ситуації і конфлікти з клієнтами і щоб уникнути їх - можна звернутися до запису з камер відеоспостереження.

Ми завжди рекомендуємо клієнтам створювати систему відеоспостереження для ресторану на базі ip-відеокамер. Сучасні мережеві відеокамери істотно розширюють можливості стандартних систем відеоспостереження.

З ip-камерами відеоспостереження користувачам не потрібно буде йти до центрального пульту охорони, щоб подивитися запис з камер, тепер переглядати відеозапис можуть власники ресторану, керівництво, начальник охорони, директор з персоналу з будь-якого комп'ютера, де є доступ до мережі. Більше того така можливість перегляду відео дозволяє миттєво виявляти загрози та оперативно реагувати на них.

Також сучасні ip-відеокамери забезпечують користувачам зображення високої якості і деталізації. Так мегапіксельні ip відеокамери дозволяють побачити найдрібніші деталі того, що відбувається і ідентифікувати особи та предмети.

Система відеоспостереження в ресторані або кафе дозволяє ефективно боротися з шахрайством серед персоналу. Так багато власників ресторанів чи кафе часто стикаються з проблемою чайових і з тим, що офіціанти обманюють відвідувачів. Відеоспостереження в ресторані дозволяє уникнути неприємних випадків, коли офіціанти крадуть гроші або «недодають» здачу відвідувачам.

На нашому сайті в розділі Наші клієнти можна ознайомитися з проектами з установки систем відеоспостереження в ресторанах і кафе, які ми успішно реалізували. Якщо ви власник або керівник ресторану, ви можете звернутися до нас за професійною консультацією, і наші фахівці допоможуть вам розібратися у всіх тонкощах відеоспостереження в ресторанах.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» пропонує своїм клієнтам купити відеокамери від кращих торгових марок: CNB, CnM Secure, Eneo, Ganz, Atis, Axis, Brickcom, D-Link, HikVision, ILDVR, Dahua, GeoVision, Infinity, Panasonic, Smart Security, Lilin, Novus, Sunell.

У нашому онлайн-магазині на сайті www.видеокамеры.com.ua представлений великий асортимент пристроїв для створення надійної системи охоронного відеоспостереження в ресторані або кафе.

Якщо у вас виникли питання - ми будемо раді відповісти на них за телефоном (044) 222-50-35. Чекаємо вашого дзвінка!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>