Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження та сигналізація


Якщо ви вирішили підвищити рівень безпеки та створити захист якого об'єкта, то базовими інструментами будуть охоронна сигналізація і відеоспостереження. Ми продаємо камери відеоспостереження і охоронні датчики для створення надійної системи безпеки.

Охоронна сигналізація і відеоспостереження давно стали невід'ємними частинами систем безпеки багатьох об'єктів.

Так, коли ми хочемо створити систему безпеки в квартирі або будинку, то в першу чергу звертаємо увагу на дві найголовніші складові - відеоспостереження та сигналізація.

Охоронне відеоспостереження дозволяє бути в курсі всього, що відбувається, цілодобово стежити за подіями в квартирі або будинку, проглядати відеозапис подій та ідентифікувати зловмисників.

Охоронна сигналізація забезпечує миттєве оповіщення про загрози та оперативне реагування на них.

Охоронне відеоспостереження створюється на підставі відеокамер, які можуть бути самих різних видів.

Охоронна сигналізація працює на підставі охоронних датчиків або сповіщувачів.

Зараз на ринку існує відеообладнання, яке об'єднує в себе функції охоронної сигналізації та відеоспостереження. Так користувачі можуть купити відеокамери з вбудованими охоронними датчиками руху. Або ж охоронні сповіщувачі з вбудованими мікро відеокамерами.

Створення охоронного відеоспостереження на будь-якому об'єкті передбачає наявність відеокамер. На етапі проектування системи відеоспостереження необхідно визначити види та моделі відеокамер. У нашому інтернет-магазині на сайті www.видеокамеры.com.ua користувачі зможуть підібрати камери відеоспостереження самих різних видів, типів і моделей.

Для зручності користувачів каталог відеокамер в нашому онлайн-магазині розбитий на кілька категорій відеокамер:

· HD відеокамери

· IР відеокамери

· Безпровідні відеокамери

· Поворотні відеокамери

· Мініатюрні відеокамери

· Вуличні відеокамери

· Безкорпусні відеокамери

· Купольні відеокамери

· Відеокамери з трансфокатором

· Відеокамери без об'єктиву

· Аналогові відеокамери

· Відеокамери «день / ніч»

· Відеокамери PTZ

Завдяки такому широкому асортименту відеообладнання користувачам легко створити систему охоронного відеоспостереження в самих різних умовах.

Хочете створити охоронну сигналізацію і відеоспостереження будинку, квартири або офісу? У нас можна купити все необхідне обладнання для цього. Ми продаємо відеокамери від надійних виробників відеообладнання: Axis, Atis, D-Link, HikVision, Hitron, Infinity, KT & C, Novus, Optivision, Qtum, Samsung, Smartec, Vision Hi-Tech і інших.

В інтернет-магазині компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» можна купити охоронні сигналізації від всесвітньо відомих виробників:

· Охоронні сигналізації Optex

· Охоронні сигналізації Texecom

· Охоронні сигналізації Visonic

· Охоронні сигналізації Ajax

· Охоронні сигналізації Jablotron

· Охоронні сигналізації LifeSOS.

Охоронна сигналізація і відеоспостереження це хороше поєднання елементів захисту і охорони. У комплексі вони здатні створити повноцінний захист для вашої квартири, машини, дачі, будинки і т.д. 

Ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам встановлювати не тільки охоронне відеоспостереження, а й сигналізацію з датчиками - це дійсно забезпечує оперативне реагування на загрози та їх своєчасне запобігання.

Зв'язавшись з нами за контактним телефоном компанії (044) 222-50-35 ви зможете отримати детальну консультацію щодо створення охоронної сигналізації та відеоспостереження на вашому об'єкті. Наші фахівці підкажуть вам всі нюанси в проектуванні і установці охоронного відеоспостереження та сигналізації.

Також ви можете направити запит на нашу електронну пошту і наші фахівці оперативно нададуть відповідь.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>