Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження в супермаркеті

 

Супермаркети і великі магазини - це ті об'єкти масового скупчення людей головною загрозою для яких є злодійство. Охоронне відеоспостереження в супермаркеті дозволить ефективно справлятися з цією проблемою.

Створюючи супермаркет, його власники розраховують на те, що головною статтею непередбачених витрат будуть втрати від псування товарів, але, на жаль, стикаються вони з втратами від крадіжок і злодійства.

Так головними небезпеками для супермаркетів і великих магазинів є злодійство відвідувачів і крадіжки серед персоналу супермаркету.

Система відеоспостереження для супермаркету здатна дуже ефективно запобігати цим загрозам.

Фахівці компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» виконають установку системи відеоспостереження в супермаркеті з реалізацією всіх необхідних завдань.

Система відеоспостереження для супермаркету повинна забезпечувати відеоконтроль 3 найголовніших зон:

· Площа торгового залу з метою відеофіксації крадіжок серед відвідувачів

· Склад і внутрішні приміщення супермаркету з метою запобігання крадіжок серед персоналу

· Зони кас, щоб запобігти можливості шахрайських дій касира.

Важливим моментом у функціонуванні систем охоронного відеоспостереження в супермаркетах є забезпечення постійного перегляду відеозаписів з камер в режимі реального часу. Специфіка супермаркетів така, що службі охорони необхідно миттєво реагувати на будь-які загрози, будь то крадіжка в торговому залі або ж винос товару за межі супермаркету.

Тому ми завжди радимо клієнтам встановлювати сучасні ip відеокамери для організації відеоспостереження в супермаркеті або великому магазині. Багатофункціональні мережеві відеокамери в супермаркеті дозволяють переглядати відео з камер в будь-якому місці, де є доступ до інтернету. Так відео з мережевих відеокамер не має жодних затримок і забезпечує своєчасне реагування на загрози.

Для організації охоронного відеоспостереження в супермаркеті необхідно використовувати багатофункціональні відеокамери з високою якістю зображення. Також важливо, щоб відеокамери були кольоровими і передавали деталізовану картинку того, що відбувається з усіма кольорами.

Ефективна система відеоспостереження в супермаркеті здатна поліпшити якість роботи персоналу і дисциплінувати співробітників.

Відеоспостереження в супермаркеті не повинно бути прихованим або непомітним. Супермаркети і великі магазини - це ті місця, де у зловмисників спостерігається відлякуючий ефект при вигляді відеокамер. Так як у супермаркетах орудують дрібні крадії, то вони бояться бути знятим на камеру і тим більше спійманими. 

Навіть проста табличка при вході до супермаркету про те, що тут ведеться охоронне відеоспостереження створює чарівний ефект на зловмисників - вони навіть не заходять в такі приміщення.

Системи відеоспостереження в супермаркетах давно стали невід'ємною частиною таких об'єктів. 

Відеоспостереження для супермаркету швидко окупається і дозволяє уникати чималих втрат від злодійства і розкрадань. Не ставайте жертвами злодіїв і зловмисників - встановіть охоронне відеоспостереження у своєму супермаркеті і будьте впевнені в завтрашньому дні для вашого бізнесу.

У нашому онлайн-магазині на сайті www.видеокамеры.com.ua користувачі можуть купити самі різні відеокамери для охоронних систем спостереження в супермаркеті. У нашому магазині представлені якісні відеокамери від Optivision, Brickcom, CNB, Sunell, Panasonic, SAMSUNG, KT & C, HIKVISION, Infinity, Z-BEN, Axis, Atis, Bosch, Аvtech та багатьох інших.

Ми виконуємо проекти по установці відеоспостереження в супермаркетах будь-якої складності. Наші фахівці завжди підкажуть вам всі нюанси у створенні ефективної системи відеоспостереження в супермаркеті або великому магазині.

Щоб дізнатися вартість установки системи відеоспостереження в супермаркеті ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями. Ціна відеоспостереження в супермаркеті буде прямо залежати від розмірів самого об'єкта і кількості відеокамер для встановлення та підключення.

Звертайтеся до нас за телефоном (044) 222-50-35 або ж замовте зворотній дзвінок на ваш телефон на нашому сайті і ми обов'язково зателефонуємо вам.

Будемо раді бачити вас серед наших задоволених клієнтів!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>