Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження з телефону


Відеоспостереження через телефон це не ще один вид охоронного відеоспостереження, а просто додаткова можливість для користувачів переглядати відео з камер спостереження. У нашому інтернет-магазині можна купити сучасні відеокамери для організації мережевого відеоспостереження на телефоні або смартфоні.

Сучасний світ переповнений інноваційними розробками та новими технологіями передачі даних. Ми повсюдно бачимо людей з мобільними телефонами, смартфонами, планшетами і ноутбуками, у всіх є доступ в інтернет. І більше того люди проводять у всесвітній мережі інтернет більшу частину свого часу, практично постійно перебуваючи он-лайн.

Саме це змусило розробників відеообладнання створити новий напрямок розвитку відеоспостереження в інтернеті і зробити його більш доступним на портативних пристроях користувачів.

Відеоспостереження з телефону являє собою додаткову функцію сучасного відеоспостереження.

Відеоспостереження з телефону можливо тільки при організації ip відеоспостереження. Якщо ви використовуєте в своїй системі відеоспостереження мережеві відеокамери, то ви зможете організувати відеоспостереження з телефону.

IP відеоспостереження передбачає передачу відеозаписів в мережу інтернет, відповідно користувачі, у яких є доступ до мережі, можуть переглядати відео з камер.

Зараз найпопулярнішими для користувачів, а саме молоді, способами перегляду запису з камер відеоспостереження є мобільні пристрої iPhone і планшети iPad. Використання телефонів iPhone і планшетів iPad дуже зручне і дозволяє отримувати багатофункціональний інструмент створення безпеки на об'єкті, що охороняється.

Відеоспостереження через телефон можна налаштувати для будь-якої моделі мобільного телефону, у якого є доступ до інтернету. Зараз відеоспостереження з телефону можна організувати як через веб-браузер, так і за допомогою встановлення спеціальних мобільних програм.

Відеоспостереження за допомогою мобільного телефону стає все більш популярним серед користувачів. Мобільний телефон в охоронному відеоспостереженні стає маленьким пультом охорони, з якого можна керувати відеокамерами, переглядати відео і оповіщати про тривогу.

Відеоспостереження за допомогою телефону грунтується на базі стандартного відеоспостереження, яке може бути як провідне, так і безпровідне. Головним параметром тут є спосіб передачі відеосигналів від камер -  за допомогою інтернет мережі.

Для того щоб організувати відеоспостереження на телефоні необхідно, щоб на мобільному телефоні, смартфоні або планшеті був підключений інтернет, встановлений веб-браузер (такі як Internet Explorer, Opera, Google Сhrome, Safari). Для того щоб побачити записи з камер на своєму телефоні вам потрібно буде лише ввести в адресному рядку IP адресу і IP порт, після чого переглядати відео.

Наша компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» займається проектуванням і установкою систем відеоспостереження з телефону. Наші фахівці створюють проекти з організації систем відеоспостереження з можливістю перегляду записів з відеокамер, як на телефонах користувачів, так і на комп'ютерах і пультах охорони.

Система відеоспостереження з телефону дуже проста і зручна для сучасних користувачів. Люди хочуть бути в курсі того, що відбувається в їхньому будинку, квартирі або в офісі в будь-яку хвилину і бачити це в зручній для них формі - на їх мобільному телефоні.

У нашому інтернет магазині на сайті www.видеокамеры.com.ua  представлений широкий вибір відеообладнання для організації систем відеоспостереження самих різних типів.

Якщо вам потрібно організувати відеоспостереження на телефоні, але ви не знаєте, як це зробити - зв'яжіться з нашими фахівцями за контактним телефоном компанії (044) 222-50-35 і ми створимо для вас кращу систему відеоспостереження з телефону або планшета.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>