Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження в торговому центрі

 

Торгові центри представляють собою об'єкти, де представлена ​​величезна кількість дорогих товарів і скупчення великої кількості людей. Відеоспостереження в торговому центрі забезпечує безпеку людей і збереження майна магазинів в торговому центрі.

Охоронне відеоспостереження давно стало найпопулярнішим інструментом забезпечення безпеки багатолюдних об'єктів. Винятком не стали і торгові центри і великі магазини.

Так в безпеці торгового центру можна виділити кілька різних напрямів забезпечення охорони і безпеки на такому об'єкті.

По-перше, торгові центри є місцями масового скупчення людей і необхідно забезпечити їх безпеку і охорону. Система відеоспостереження в торговому центрі забезпечує оперативне реагування на будь-які загрози, і головне створює атмосферу надійності і спокою серед відвідувачів торгових центрів.

По-друге, кількість дорогих товарів у магазинах торгового центру просто величезна. Для боротьби із загрозою крадіжки і розкрадання, як серед відвідувачів, так і серед співробітників магазинів, необхідно встановити ефективну систему відеоспостереження.

По-третє, торгові центри постійно генерують гроші і забезпечують величезний грошовий потік, що в свою чергу є наживою для злодіїв і злочинців. Це завдання також можна вирішити за допомогою охоронного відеоспостереження в торговому центрі.

Для організації охоронного відеоспостереження в торговому центрі необхідно використовувати професійні багатофункціональні відеокамери. Камери для відеоспостереження в торговому центрі повинні мати високу якість зображення і кольоровість. В торгових центрах величезний потік людей і постійно виникає необхідність ідентифікації осіб та матеріальних об'єктів, тому картинка повинна бути дуже точною і деталізованою.

Для створення комплексної системи відеоспостереження в торговому центрі необхідно використовувати кілька різних типів відеокамер для різних зон торгового центру.

Так для охоронного відеоспостереження периметра і прилеглої території до торгового центру використовують вуличні відеокамери. Також зовнішніми відеокамерами обладнується парковка торгового центру.

У приміщеннях торгового центру найкраще використовувати сучасні роботизовані поворотні відеокамери. Вони дійсно представляють собою багатофункціональні пристрої запису із зумом і якісним зображенням.

Також охоронне відеоспостереження в торговому центрі найкраще будувати на підставі сучасних ip-відеокамер з доступом до них по мережі інтернет. Так мережеві камери відеоспостереження в торговому центрі забезпечують охоронне відеоспостереження в режимі реального часу без будь-яких затримок. Відповідно співробітники служби охорони торгового центру можуть оперативно реагувати на будь-які загрози.

Будь-який брендовий магазин або фешн-бутік може зіткнутися з проблемою недобросовісних співробітників. Втрати від крадіжок серед співробітників магазина можуть бути дуже вагомими. Справитися з цим допоможе охоронне відеоспостереження в такому магазині.

Відразу відзначимо, що політика безпеки торгових центрів може бути така, що внутрішні магазини самостійно забезпечують свою безпеку і організовують охоронне відеоспостереження. Це цілком логічно, оскільки магазини самі несуть відповідальність за свій товар, а не торговий центр.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» надає клієнтам послуги з проектування і створення систем відеоспостереження в торгових центрах. Фахівці компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» встановлюють охоронне відеоспостереження для торгових центрів з самим різним рівнем складності. Ми не боїмося труднощів і завжди готові виконати установку відеоспостереження на цікавих об'єктах.

Для того, щоб користувачі могли ознайомитися з можливими варіантами відеокамер для установки в торгових центрах, ми пропонуємо їм відвідати наш онлайн-магазин «ВІДЕОКАМЕРИ».

На нашому сайті www.видеокамеры.com.ua  представлений величезний вибір якісних відеокамер від торгових марок Axis, Sunell, Panasonic, Atis, Optivision, Brickcom, CNB, SAMSUNG, HIKVISION, Infinity, Z-BEN, Bosch, Аvtech та інших. Ми пропонуємо клієнтам купити якісне обладнання для організації охоронного відеоспостереження в торговому центрі за розумними цінами.

Ціна на створення системи відеоспостереження в торговому центрі залежить від кількості необхідних відеокамер і їх технічних характеристик.

У нашому магазині представлені найрізноманітніші відеокамери, так що користувачі обов'язково зможуть знайти потрібні пристрої для створення надійного відеоспостереження в торговому центрі.

Звертайтеся до нас за телефоном (044) 222-50-35 і замовте надійну систему відеоспостереження в свій торговий центр.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>