Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження на транспорті

 

При організації охоронного відеоспостереження в аеропорту або громадському транспорті необхідно використовувати багатофункціональні відеокамери.

Такі камери відеоспостереження для аеропорту або метрополітену повинні мати високу якість зображення.

Для багатьох людей відеоспостереження давно асоціюється з гарантованим забезпеченням їх безпеки. Навіть якщо і знаходяться ті, хто протестує проти масового спостереження за всіма людьми, їх дуже мало.

Якщо раніше відеоспостереження покликане було забезпечувати особисту безпеку людей в їх будинку, квартирі або котеджі, то зараз відеоспостереження набуло характеру масового захисту і встановлюється для безпеки величезної кількості людей.

Стрімкий поштовх у розвитку громадського відеоспостереження відбувся завдяки великій кількості несприятливих події в місцях масового скупчення людей. Як наслідок зараз ми бачимо камери відеоспостереження повсюдно, будь то якісь громадські приміщення або навіть вулиця.

Аеропорт, метрополітен і інший громадський транспорт є стратегічними об'єктами будь-якої країни. Такі об'єкти являють собою найбільше скупчення людей і можуть бути легко уразливі для зловмисників. Служби безпеки громадських і стратегічних об'єктів складаються тільки з людей, які не впораються з тим, щоб забезпечити надійний захист і охорону таких місць.

Охоронне відеоспостереження в аеропорту, метро та громадському транспорті здатне замінити роботу сотень співробітників охорони і забезпечити цілодобове спостереження за подіями.

Відеоспостереження в аеропорту, метро та громадському транспорті нікого не дивує. Для багатьох людей камери відеоспостереження в аеропорту, метро або громадському транспорті стали вже невід'ємною частиною конструкцій цих об'єктів. Більше того, серед людей панує ідея про те, що спостереження ведеться не за ними, а за злочинцями і зловмисниками.

Головна мета відеоспостереження в аеропортах, метро або на громадському транспорті полягає в забезпеченні безпеки великої кількості людей. Саме тому камери для відеоспостереження в аеропорту і на громадському транспорті повинні бути дуже професійними і багатофункціональними.

Завдання, які ставляться перед камерами відеоспостереження в аеропортах і метро, ​​включають в себе ідентифікацію осіб, визначення небезпечних предметів, наближення об'єктів, деталізації зображення, сигналізування про тривогу і т.д.

При організації системи відеоспостереження в аеропортах та громадському транспорті відразу потрібно розуміти розміри таких систем. Кількість камер відеоспостереження в аеропортах та метрополітені може вимірюватися в сотнях штук. Створення надійної системи безпеки і охоронного відеоспостереження в аеропортах та метрополітені вимагає покриття всієї території об'єкта камерами відеоспостереження.

Найчастіше відеоспостереження в аеропорту, метрополітені та іншому громадському транспорті включає в себе установку професійних роботизованих поворотних відеокамер з трансфокатором - PTZ відеокамери (від англ. Pan Tilt Zoom - поворот, нахил, наближення). Такі камери є самими багатофункціональними пристроями на сучасному ринку відеообладнання.

У більшості міжнародних аеропортів високорозвинених країн впроваджено відеоспостереження з великою кількістю роботизованих завдань. Так зараз вже немає проблем з автоматичним розпізнаванням об'єктів та осіб, з збирання величезної кількості інформації та формування бази даних.

Сучасне відеоспостереження в аеропорту, метрополітені та іншому громадському транспорті дозволяє повністю контролювати ситуацію на цих об'єктах і бути в курсі всіх подій, що відбуваються.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» займається продажем камер для систем відеоспостереження та іншого відеообладнання. У нашому інтернет магазині користувачі можуть підібрати відеокамери для охоронного спостереження з самими різними функціональними і технічними можливостями.

Наші фахівці проектують і встановлюють системи відеоспостереження на самих різних об'єктах. Ми встановлюємо все відеообладнання, представлене в каталогах нашого магазину. У разі виникнення будь-яких питань - звертайтесь до наших менеджерів. Ми раді кожному клієнту!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>