Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження в автомобілі

   

При організації автомобільного відеоспостереження головна роль відводиться автомобільним відеокамерам і автовідеореєстраторам.

Сучасне відеоспостереження вже набуло таких масштабів, що деколи складно знайти ту область життєдіяльності людини, де б воно не застосовувалося.

Ми стикаємося з відеоспостереженням у громадському транспорті, в офісі, в організаціях та розважальних закладах.

Люди більше не дивуються наявності відеоспостереження в тому чи іншому місці, і часом навіть не помічають його.

Зараз відеоспостереження стало доступно і для таких об'єктів як автомобілі. Поява відеоспостереження для автомобіля була пов'язана з необхідністю вирішити певні проблеми в безпеці автомобілістів і їх машин.

Так багато водіїв занадто часто почали стикатися з правопорушеннями на дорозі, з незаконними діями зловмисників, з неприпустимими діями співробітників ДАІ і т.д. І простим рішенням цього було створення відеоспостереження в автомобіль.

Відеоспостереження в авто відразу стало популярним серед водіїв, так як дійсно дозволило вирішити масу завдань безпеки.

Минуло не так багато часу з появи автомобільного відеоспостереження, а воно вже має в своєму складі різні типи автомобільних відеокамер, які виконають різні завдання з безпеки водіїв і машин. Так до основних груп відеообладнання в автомобільному відеоспостереженні можна віднести:

· Універсальні камери автомобільного відеоспостереження

· Камери автомобільного відеоспостереження переднього огляду

· Камери автомобільного відеоспостереження заднього виду

· Комплекти автомобільного відеоспостереження (монітор + безпровідні камери)

· Штатні камери автомобільного відеоспостереження

· Камери автомобільного відеоспостереження для нічної зйомки

Таким чином, відеоспостереження за автомобілем дозволяє користувачам оберігати себе і своє рухоме майно.

Залежно від кольоровості зображення відеокамери, автомобільне відеоспостереження можна розділити на чорно-біле і кольорове. Для багатьох автомобілістів чорно-білі відеокамери є цілком прийнятним варіантом, так як передають всі події, що відбуваються і при цьому значно дешевші в ціні.

Також автомобільне відеоспостереження може бути як провідним, так і безпровідним. Природно для автомобілів краще всього використовувати безпровідне відеоспостереження, так як при цьому користувачі не стикаються з проблемою проводів і складних установок.

У нашому онлайн-магазині можна купити готові комплекти автомобільного відеоспостереження. Такі автомобільні комплекти включають в себе монітор і декілька відеокамер різних типів. Наші фахівці допоможуть вам налаштувати комплект автомобільного відеоспостереження в вашу машину.

Дисплей в машині дозволяє користувачам переглядати запис з автокамер в режимі реального часу, що дуже зручно. Монітор з підключеними до нього відеокамерами забезпечує вирішення проблеми сліпих зон, і водіям доступно все, що відбувається навколо машини.

Якщо ж ви не хочете використовувати монітор в автомобілі, то на ринку представлена ​​величезна кількість автомобільних відеореєстраторів, які записують відео з камер для подальшого перегляду.

Для організації нічного відеоспостереження в автомобіль використовуються спеціальні відеокамери з ІЧ-підсвічуванням. Нічні авто відеокамери забезпечують цілодобове відеоспостереження за вашим автомобілем.

При організації автомобільного відеоспостереження користувачі самі можуть вибирати місця установки відеокамер, так це може бути номерний знак, бампер, багажник, спеціальний кронштейн перед склом і т.д. Встановлюючи автомобільні відеокамери ззаду машини обов'язково продумайте функцію парктроника, яка дозволить водіям не турбуватися про перепони і легко паркуватися.

На нашому сайті www.видеокамеры.com.ua ми пропонуємо користувачам ознайомитися з великою кількістю відеокамер для організації автомобільного відеоспостереження. У нас можна купити все необхідне обладнання для відеоспостереження в автомобіль від найнадійніших торгових марок: Atis, Alpine, Avis, Akenori, Bigson, Intro, Kenwood, MyDean, Neoline, Pleervox, Prology, Phantom.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» спеціалізується не тільки на продажу обладнання для автомобільного відеоспостереження, а й пропонує свої послуги з встановлення та налаштування роботи систем відеоспостереження в автомобіль.

У разі виникнення будь-яких питань у виборі потрібного відеоспостереження для автомобіля - звертайтеся до наших спеціалістів за телефоном (044) 222-50-35. Ми завжди раді кожному дзвінку і готові допомогти!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>