Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження в реальному часі

 

Відеоспостереження в режимі реального часу давно стало природним способом відеофіксації подій. Якщо раніше люди і мріяти не могли спостерігати за подіями в ту ж секунду, то зараз сучасні технології зробили цей процес стандартним явищем.

Відеоспостереження в режимі реального часу забезпечує користувачам перегляд відео запису з камер спостереження в той же момент, як і відбуваються події в живу. Так користувачі відеоспостереження в режимі реального часу отримують можливість без будь-яких затримок передачі, запису та трансляції спостерігати за подіями.

Зараз весь світ перебуває на стадії комп'ютеризації та інформатизації суспільства. Люди використовують інтернет повсюдно і хочуть отримувати оперативну інформацію в будь-якому місці. Це торкнулося і сфери відеоспостереження.

Так сучасній людині зручно володіти всією інформацією на своєму ноутбуці, планшеті або смартфоні. Встановлюючи відеоспостереження в будинку, квартирі або офісі ми хочемо мати можливість у будь-яку секунду подивитися, що відбувається на даному об'єкті.

Так з мережевим відеоспостереженням в реальному часі користувачі отримують можливість спостерігати за подіями на об'єкті, перебуваючи при цьому в іншому місці.

Встановлення сучасних мережевих відеокамер в офісі дозволяє власникові з будь-якого місця мати доступ до відео з камер в режимі реального часу. Так власникові бізнесу не потрібно кудись їхати, щоб переглянути запис з камер, йому не потрібно думати про те, що це запис 20 хвилинної давності, він знає, що саме це зараз відбувається в його офісі.

Відеоспостереження в режимі реального часу забезпечує оперативне реагування на будь-які загрози і дозволяє службам охорони своєчасно усувати небезпеки на об'єкті.

Охоронне відеоспостереження в реальному часі є самим затребуваним інструментом систем охорони і безпеки на сьогоднішній день. Так люди завжди хотіли мати можливість спостерігати на відстані і бути в курсі того, що відбувається. Відеоспостереження в режимі реального часу забезпечило їм цю можливість.

Незамінним відеоспостереження в реальному часі є у сфері банківської безпеки. Так банки та інші фінансові установи вимагають високого рівня захисту, а відеоспостереження в реальному часі дозволяє дійсно відслідковувати все, що відбувається прямо зараз у цю секунду. Відеоспостереження в режимі реального часу в банку або кредитній організації дозволяє миттєво реагувати на загрози.

Також величезну популярність відеоспостереження в реальному часі придбало у сфері комерційної безпеки, де необхідно вести відеоконтроль роботи персоналу. Так камери відеоспостереження в реальному часі дозволяють відстежувати робочі процеси в компанії і фіксувати всі порушення посадових обов'язків співробітників і трудової дисципліни.

З мережевим відеоспостереженням в реальному часі можна істотно економити на службі охорони. Так встановивши мережеві відеокамери в офісі або на іншому об'єкті, ви можете дати доступ до них по мережі охоронної компанії або підключити до єдиного пульту охорони всієї будівлі. Так ви заощадите на власній охороні і при цьому отримаєте групу оперативного реагування.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» продає відеокамери та інше обладнання для організації сучасного відеоспостереження в режимі реального часу. У нас на сайті www.видеокамеры.com.ua  можна купити багатофункціональні камери для відеоспостереження в реальному часі.

У нашому інтернет-магазині можна купити відеокамери для спостереження в режимі реального часу від кращих виробників: HikVision, Infinity, Novus, Axis, Smartec, Sunell, Atis, CNB, Optivision, Samsung, D-Link, EverFocus, Z-Ben та багатьох інших .

У нас можна оформити замовлення на покупку відеообладнання он-лайн і скористатися послугами адресної доставки. Наші кур'єри доставляють замовлення по Києву і передмістю.

Якщо у вас виникли труднощі з вибором відеообладнання для організації системи відеоспостереження в реальному часі, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших фахівців за номером телефону компанії (044) 222-50-35.

Ми будемо раді вашому зверненню!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>