Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження високої роздільної здатності

 

Відеоспостереження високої роздільної здатності можна купити в нашій компанії. Ми пропонуємо відеокамери високої чіткості за найкращими цінами. Зверніться до наших фахівців і вони підберуть вам найкраще відеообладнання для систем охоронного відеоспостереження високої якості.

Під час активного розвитку аналогового відеоспостереження його головною проблемою так і залишалися погана якість зображення і неможливість деталізації запису. Так системи аналогового відеоспостереження були неефективні на багатьох об'єктах. Аналогове відеоспостереження не дозволяло отримувати зображення необхідної роздільної здатності.

Раніше відбувалися такі ситуації, коли користувачі встановлювали дорогі камери аналогового відеоспостереження і були всім задоволені до першої пригоди на такому об'єкті. 

Коли траплялася яка-небудь подія і службі охорони або керівництву потрібно було переглянути інцидент і його учасників, то тут і виникали проблеми з деталізацією зображення, а саме неможливість побачити обличчя людей, розпізнати об'єкти і т.д.

Природним напрямом розвитку відеоспостереження стало поліпшення якості зображення. Рішення проблеми поганої якості зображення стало цифрове відеоспостереження - відеоспостереження високої роздільної здатності.

Поява відеоспостереження високої роздільної здатності зробило можливим контроль всього, що відбувається на самих різних об'єктах. Користувачі отримали можливість дивитися запис відео з камер і чітко бачити, що відбувається, ідентифікувати людей та об'єкти.

Відеокамери високого дозволу - це пристрої, що передають цифровий сигнал.

Сучасне відеоспостереження високої чіткості представлено двома видами камер hd відеокамерами і ip відеокамерами.

Переваги HD відеоспостереження відразу ж стали очевидні всім користувачам.

Охоронне відеоспостереження високої чіткості дозволяє отримувати дійсно деталізоване зображення. Установка системи відеоспостереження на вашому об'єкті дозволить без складнощів  ідентифікувати обличчя людей, розпізнавати номера машин, визначати різні об'єкти і деталі.

Системи відеоспостереження високої якості дозволяють створювати архів і виконувати з ним будь-які функції перегляду, аналізу, пошуку і т.д. Такий функціонал дуже важливий для забезпечення безпеки на об'єктах.

Відеокамери високої роздільної здатності дозволяють отримувати яскраву картинку з усіма кольорами об'єктів.

Сучасні користувачі систем відеоспостереження давно вже віддають перевагу відеонагляду високої чіткості.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» забезпечує своїх клієнтів тільки найсучаснішим і якісним обладнання для системи відеоспостереження високої роздільної здатності. Наші фахівці завжди раді допомогти у виборі потрібного відеообладнання та відеокамер високої роздільної здатності для кожного конкретного об'єкта.

У нашому магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» можна купити відеокамери високого дозволу для організації професійних систем відеоспостереження на самих різних об'єктах. Ми пропонуємо клієнтам ознайомитися з каталогами продукції від найкращих виробників: Atis, AvTech, Axis, Brickcom, D-Link, Dahua, Ganz, GeoVision, HikVision, ILDVR, iMege, Infinity, InterVision, Lilin, Netvision, Novus, Panasonic, Qvis, Smart Security, Sunell, Vision Hi-Tech, Vivotek, Vizor, Z-Ben та інших.

На сайті www.відеокамери.com.ua  представлений широкий асортимент відеокамер високої роздільної здатності за хорошими цінами. У нашому інтернет магазині можна підібрати потрібні відеокамери будь-якого функціоналу. Ціна на створення системи відеоспостереження високої роздільної здатності повністю залежить від функціональності відеокамер і їх кількості.

Наші фахівці виконують проектування та створення систем відеоспостереження високого дозволу на об'єктах будь-якої складності.

Якщо ви хочете встановити відеоспостереження високої чіткості на своєму об'єкті - звертайтеся в нашу компанію по телефону (044) 222-50-35.

Ми завжди раді кожному клієнту!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>