Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Відеоспостереження на заводі

 

Сучасна система відеоспостереження для заводів і великих виробничих підприємств складається з багатофункціональних відеокамер високої роздільної здатності. Купити кращі відеокамери для відеоспостереження підприємств можна в нашому онлайн-магазині "ВІДЕОКАМЕРИ".

Великі промислові об'єкти займають величезні території і не завжди знаходяться в промзоні, а часто розташовані біля житлових будинків. Та й кількість людей, що працюють на заводах і фабриках, становить сотні осіб. Саме тому забезпечення безпеки на великих промислових об'єктах так важливо.

Заводи і фабрики є найважливішими об'єктами промисловості країни та їх безпека - це першочергове завдання. Ключовим елементом систем безпеки заводу або великого промислового підприємства є охоронне відеоспостереження.

Система відеоспостереження на заводі дозволяє контролювати все, що відбувається на всій території заводу або фабрики.

Установка відеоспостереження на заводі покликана виконувати відразу кілька завдань. Так система відеоспостереження заводу в першу чергу повинна забезпечувати оперативне реагування на будь-які загрози, виявлені при роботі системи.

Система відеоспостереження заводу дозволяє підвищити рівень безпеки роботи для співробітників. Також відеоспостереження на заводі підвищує рівень безпеки людей, які живуть поблизу території заводу. Адже ні для кого не секрет, що на заводах найчастіше функціонує шкідливе хімічне виробництво і його шкода для життя людей може бути дуже сильним.

Часто власники і керівництво заводів приймають рішення встановити систему відеоспостереження на заводі з метою усунути загрозу промислового шпигунства. Відразу відзначимо, що охоронне відеоспостереження ефективно справляється з таким завданням.

Відеоспостереження на заводі може бути як чорно-білим, так і кольоровим. Вибирати відеокамери для заводу потрібно на підставі тих завдань, які їм потрібно виконувати, і місця їх розташування. Наприклад, якщо необхідно встановити відеокамеру в дальньому цеху, де не працюють співробітники, то в такому приміщенні можна встановити чорно-білі відеокамери.

Охоронне відеоспостереження на заводі часто використовується не просто для вирішення завдань безпеки, а також для відеоконтролю технологічних процесів виробництва. Зазначимо, що сучасні багатофункціональні відеокамери дозволяють фіксувати найдрібніші деталі й ідентифікувати об'єкти, що і дозволяє контролювати виробництво заводу віддалено.

Відеоспостереження за виробничими процесами заводу в рази підвищує ефективність його діяльності, що проводить до збільшення доходу.

Система відеоспостереження на заводі - це не те на чому варто економити керівництву або власникам такого об'єкта. Відеоспостереження на заводі не просто окупається в рази, але і дозволяє підвищувати рентабельність заводу.

Також установка відеокамер на заводі чарівним чином впливає на працівників. Так робітники заводу краще працюють, стають дисциплінованими і не займаються своїми справами під час роботи. І все це завдяки видимим відеокамерам навколо.

Також охоронне відеоспостереження на заводі може виконувати деякі функції системи контролю та управління доступом. Так відеоспостереження на заводі дозволяє контролювати доступ працівників до певних зон заводу та ідентифікувати людей для входу. Також за допомогою системи відеоспостереження заводу можна контролювати робочий час співробітників, фіксувати час приходу та перерв.

Охоронне відеоспостереження дозволяє ефективно справлятися з загрозами несанкціонованого доступу сторонніх осіб або зловмисників.

Відразу хочемо відзначити, що відеоспостереження на заводі має бути видимим. Більше того приховане відеоспостереження в Україні заборонено і використання прихованого відеоспостереження карається відповідно до Кримінального кодексу України.

Для організації відеоспостереження на заводі необхідно купувати сучасні багатофункціональні відеокамери. У нашому онлайн-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» користувачі можуть купити відеокамери від кращих виробників відеообладнання: D-Link, Dahua, Atis, AvTech, Axis, Brickcom, HikVision, Ganz, GeoVision, Infinity, InterVision, Lilin, Netvision, Novus, Qvis, Smart Security, Sunell, Panasonic, Vision Hi-Tech, Vivotek, Vizor та інших.

На нашому сайті www.видеокамеры.com.ua  представлені кращі відеокамери для систем відеоспостереження на заводі або великих виробничих підприємствах. Якщо у вас виникли труднощі з вибором камер, ви завжди можете звернутися за консультацією до наших фахівців.

Наша компанія виконує проекти по створенню та установці сучасних систем відеоспостереження для заводів і великих промислових об'єктів.

Якщо вам необхідно встановити систему відеоспостереження на заводі - звертайтеся до менеджерів нашої компанії за телефоном (044) 222-50-35. Ми будемо раді вашому дзвінку і зможемо вам допомогти!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>