Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Встановлення та підключення відеодомофонів

 

У нас ви можете не тільки вибрати і купити сучасні моделі відеодомофонів, а й замовити їх установку та підключення. Так наші фахівці виконують всі дії з монтажу, підключення й налаштування самих різних домофонів на об'єктах будь-якої складності.

У нашому інтернет-магазині користувачі можуть вибрати і купити відеодомофон будь-якого виробника з самими різними характеристиками. Після покупки відеодомофона люди стикаються з необхідністю встановити пристрій для роботи.

Так можна замовити послуги з встановлення та підключення відеодомофона разом з його покупкою, а можна зважитися на самостійну установку.

Більшість людей приймають рішення встановлювати відеодомофон своїми руками з метою заощадити трохи грошей. Відразу відзначимо, що самостійна установка відеодомофонів забирає багато часу, створює труднощі для недосвідчених користувачів і взагалі може закінчитися встановленим непрацюючим домофоном.

Самостійна установка відеодомофонів своїми руками може створити непередбачені труднощі для користувачів. Це не той ризик на який слід йти.

Зараз на ринку представлені відеодомофони виробників COMMAX, Fortress, Gardi, Infinitex, Kenwei, ATIS, Slinex, SAMSUNG, VIATEC, KOCOM, Vizit та інших. Схема установки і підключення всіх відеодомофонів приблизно однакова, але при цьому необхідно володіти певними знаннями та досвідом, щоб визначати всі нюанси в установці відеодомофонів на різних об'єктах.

Разом з установкою і підключенням домофонів виконується і монтаж додаткового обладнання для роботи домофонної системи. До такого обладнання відносять доводчики на двері, замки, відеокамери і т.д. Важливим моментом в установці домофонних систем є монтаж електромеханічних або електромагнітних замків на вхідні двері, або ж електрозащіпки.

Монтаж відеодомофона передбачає установку панелі виклику, точне визначення місця розташування відеопанелі, так щоб кут огляду відеокамери повністю захоплював відвідувачів, монтаж блоків живлення і т.д.

Професіонали в установці домофонів здатні створити таку домофонну систему, де з камери оптимально видно людей і де виклична панель вмонтована на максимально зручній висоті для відвідувачів.

Ціна на встановлення відеодомофону залежить від складності об'єкта та моделі самого пристрою. У будь-якому випадку ціни на монтаж домофонів приблизно стандартні.

Зазначимо, що користувачі можуть знаходити багато інформації і докладних схем підключення домофонів в мережі інтернет. Але наші фахівці не рекомендують клієнтам встановлювати і підключати відеодомофони самостійно, не маючи при цьому ні технічних знань, ні професійних навичок.

Неправильна установка відеодомофона призведе лише до несправностей і не виконання поставлених завдань для такого пристрою. Не варто економити копійки на послугах установки відеодомофонів, так як це може обійтися користувачам занадто дорого.

Наша компанія надає послуги з установки відеодомофонів, а також виконує проекти по створенню великих домофонних систем. Ми встановлюємо домофони на об'єктах будь-якої складності.

Якщо ви хочете отримати швидку і якісну установку вашого відеодомофона - звертайтеся до нас!

   ..
Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>