Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Вибір камери відеоспостереження

 

Часто нас запитують наші клієнти, як правильно вибрати камери відеоспостереження. І в чому полягає вірний вибір системи відеоспостереження.

По-перше, камери відеоспостереження складають важливу частину системи відеоспостереження. Це той елемент системи, який відповідає за прийом зовнішнього сигналу.

Якщо на цьому кроці ваша система невисокої якості, тобто камери не дуже, то і вся система цілком видаватиме результат такої ж якості.

І тут виникає правильне запитання. Як же вибрати камери відеоспостереження так, щоб вони відповідали всій системі, і на цьому кроці ви точно нічого не пропустили.

Відповідь на це питання буде ясною відразу, як тільки ви зрозумієте для чого взагалі, вам потрібна система відеоспостереження. Ви хочете переглядати все, що відбувається на складі, або бачити, що роблять ваші співробітники, няня, клієнти, або просто відвідувачі вашого магазину. Під різні завдання існують абсолютно різні рішення, і від самого завдання повністю залежить вибір камер відеоспостереження, вибір самої системи відеоспостереження.

Наприклад, для того щоб переглядати склад, вам немає необхідності встановлювати відеокамери високої роздільної здатності, тут можна трохи заощадити. А якщо вам потрібно бачити яку здачу ваш касир видає клієнтові, точно за купюрам, вам потрібно поставити камери хорошої якості. 

Тому все залежить від того, які завдання повинна вирішувати камера відеоспостереження. І від цього вже залежить вартість камери, де вона повинна розташовуватися, кількість цих камер.

Ваш вибір системи відеоспостереження, також може зупинитися на ip камерах відеоспостереження. Такий варіант сьогодні є одним з найбільш оптимальних, так як ви відразу економите на відеореєстраторові, і отримуєте дуже високої якості зображення.

Єдиним мінусом, який може бути в цій системі, є невелика кількість пам'яті, яка вбудована в самі ip камери. І то в даний момент, це мінус, який, швидше за все, буде вирішено в найближчі рядка.

Такий вибір камери відеоспостереження може виявитися найоптимальнішим для будь-якого покупця, під будь-які потреби. IP відеокамери мають високий дозвіл, і запис відбувається, з високою кількістю кадрів у секунду.

Це, звичайно ж, оптимальний варіант, і вибір системи відеоспостереження такого типу може вирішити всі необхідні завдання. Але ви повинні пам'ятати, що вбудована пам'ять у ip камерах не дуже велика, її може вистачити на один два, максимум три дні запису. І якщо вам потрібно буде записати тривалий період, доведеться докуповувати відеореєстратор для ip камер.

До вибору системи відеоспостереження потрібно підходити правильно, якщо вам потрібно гарне бюджетне рішення. Якщо бюджет вам дозволяє придбати будь-який варіант, тоді можна зупинитися на ip камерах з високою роздільною здатністю і бути задоволеним своїм вибором.

Цей варіант годиться для будь-яких потреб, так як високий дозвіл, і швидкий доступ через інтернет це те, що необхідно для 90% споживачів. Єдиний мінус полягає в тому, що такий вибір системи відеоспостереження, може вам коштувати немаленьких грошей. 

Тому перш ніж остаточно вибирати ту чи іншу систему відеоспостереження, вам потрібно розуміти які завдання вона має вирішувати, і який бюджет ви готові виділити.

Для простих завдань, ми радимо вам купувати бюджетні готові комплекти відеоспостереження. Вибір камер відеоспостереження в даному випадку обмежений, але зате ви отримуєте весь комплект, готовий для установки в домашніх умовах.

Вам потрібно лише вибрати виробника, тип камери, для зовнішньої або внутрішньої установки, і сплатити відразу, або після доставки. Далі, використовуючи інструкцію, ви можете самі встановити комплект, без особливих зусиль.

Якщо ви придбали безпровідний комплект відеоспостереження, тоді вам потрібно лише прикріпити камери, і підвести до них живлення, якщо ж провідний, тоді доведеться протягнути як живлення, так і сигнал. Відеореєстратор ми рекомендуємо встановлювати в прохолодній зоні. У ньому є деякі елементи, які нагрівають сам корпус, тому краще помістити його в прохолодне місце.

Якщо у вас виникли труднощі з вибором камер відеоспостереження - зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону (044) 222-50-35 і ми допоможемо вам.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>