Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Вуличне ip відеоспостереження

 

Якщо розглядати вуличне відеоспостереження, то зараз найбільш поширеними є системи вуличного ip відеоспостереження. В основі організації систем вуличного ip відеоспостереження лежить робота багатофункціональних ip відеокамер.

Вуличне відеоспостереження з кожним днем ​​набуває все більшої популярності, а пов'язано це з тими важливими завданнями, які воно виконує.

Тому й не дивно, що виробники обладнання для вуличного відеоспостереження постійно вдосконалюють відеообладнання і впроваджують все нові розробки в пристрої для вуличного відеоспостереження. Так з появою на ринку ip-відеокамер хороший поштовх у поширенні отримало і вуличне відеоспостереження.

Сучасні системи вуличного відеоспостереження представлені вуличним ip відеоспостереженням. Так більшість користувачів при організації вуличного відеоспостереження робить вибір на користь вуличних IP камер.

Системи вуличного IP відеоспостереження можуть бути провідні та безпровідні. Провідне вуличне IP відеоспостереження функціонує на підставі передачі відеосигналів з камер по звичайному кабелю. Провідне IP відеоспостереження вимагає прокладання комунікаційних систем.

Безпровідне IP відеоспостереження використовує у своїй роботі відеокамери, які передають відеосигнал по безпровідним мережам Wi-Fi. Таке відеоспостереження часто називають вуличне Wi-Fi відеоспостереження.

Сучасні вуличні IP відеокамери здатні стабільно працювати і в сувору зиму і в спекотне літо.

Вуличне IP відеоспостереження може використовувати кольорові або чорно-білі відеокамери. Які вуличні камери вибрати треба вирішувати на підставі того, які завдання стоять перед відеоспостереженням на кожному конкретному об'єкті або зоні об'єкту.

Системи вуличного IP-відеоспостереження забезпечують відеоконтроль та охорону периметра, відкритої території об'єкта, паркування, центрального входу і т.д.

Зараз вуличне IP відеоспостереження часто можна зустріти на транспортних лініях. Вуличне IP відеоспостереження використовують для відеоконтролю дорожнього руху, і зокрема для фіксації порушення правил дорожнього руху водіями.

Важливим нюансом установки системи вуличного IP відеоспостереження є місце розташування IP відеокамер. Так як камери встановлюються на відкритому просторі вулиці, то вони стають уразливі до руйнівних дій зловмисників. Так вуличні мережеві відеокамери найкраще встановлювати у важкодоступних місцях високо вгорі, до того ж у такій позиції відкривається широкий кут огляду.

Встановивши систему вуличного IP відеоспостереження в будинку, дачі або офісі, ви отримуєте цілодобовий доступ до перегляду відеозаписів з камер через будь-який інтернет-браузер і з будь-якого місця. Віддалений доступ до системи вуличного відеоспостереження для багатьох користувачів є найголовнішим перевагою системи. І дійсно це дуже зручно для користувачів.

Уявіть, що ви можете перебувати на дачі і на своєму смартфоні спостерігати за тим, що відбувається на території вашого офісу в цю хвилину. Сучасні IP технології забезпечать вам це.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» спеціалізується на проектуванні та встановленні систем вуличного IP відеоспостереження на будь-яких об'єктах. Ми якісно і оперативно виконуємо свою роботу, так щоб клієнти були задоволені нашою співпрацею.

Відвідавши наш сайт www.видеокамеры.com.ua  ви можете ознайомитися з великою кількістю товарів в інтернет-магазині відеообладнання. У нас можна купити вуличні IP відеокамери та аксесуари до них, а також готові комплекти вуличного IP відеоспостереження.

Ми продаємо IP обладнання тільки перевірених виробників, таких як SAMSUNG, KT & C, D-link, Axis, Panasonic, Infinity, DV-Tech, Atis, Evidence, Smartec, Аvtech, HIKVISION, Praxis, Arecont Vision, Dahua, Z-BEN, CNB, STS.

Ми раді кожному клієнту! Чекаємо вашого дзвінка по телефону (044) 222-50-35!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>