Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Вуличне відеоспостереження

 

Зовсім недавно масової популярності набуло вуличне відеоспостереження і з кожним днем ​​все більше поширюється в числі комплексних систем охорони і безпеки.

Користувачі систем охорони і безпеки давно стикалися з необхідністю спостереження за подіями зовні об'єктів.

Вуличні системи відеоспостереження дозволяють вести постійний відеоконтроль того, що відбувається на відкритій території об'єкта та прилеглій території до будівель.

Системи вуличного відеоспостереження будуються на основі спеціальних вуличних відеокамер. Вуличні відеокамери мають спеціальні захисні корпуси і термокожухи.

Всі вуличні відеокамери виконані з матеріалів міцних структур і можуть продовжувати працювати навіть у складних погодних умовах.

Вуличне відеоспостереження функціонує навіть в умовах, коли йде дощ, падає сніг, град, заморозки чи спекотне сонце. Відеоспостереження на вулиці не піддається впливу перепаду температур.

Якщо ви хочете встановити цілодобове вуличне відеоспостереження, то необхідно підібрати вуличні відеокамери з режимом нічної зйомки і вбудованим ІЧ-підсвічуванням.

Створюючи комплексну систему охорони та безпеки на своєму об'єкті, користувачі завжди стикаються з необхідністю організації вуличного відеоспостереження на прилеглій території до будівель.

Вуличне відеоспостереження забезпечує більшу надійність системи безпеки і дозволяє користувачам відчувати себе спокійніше і впевненіше.

Уявіть собі ситуацію, що у вас є можливість бачити, як зловмисники намагаються зламати двері у ваш двір і у вас є можливість не чекати їх в будинку, а забезпечити оперативне захоплення ще на вулиці.

Вуличне відеоспостереження дозволяє ліквідувати будь-які загрози ще до того як що-небудь сталося з самим об'єктом охорони.

Якщо розглядати кольоровість відеозапису, то вуличне відеоспостереження може бути як кольоровим, так і чорно-білим. Чорно-біле вуличне відеоспостереження більш дешеве і дозволяє заощадити чимало грошей на великій кількості чорно-білих відеокамер.

Кольорове відеоспостереження на вулиці дозволяє бачити всі кольори і фіксувати всі потрібні деталі.

Також вуличне відеоспостереження може бути провідним і безпровідним. Звичайно, безпровідне вуличне відеоспостереження дозволяє уникнути величезної кількості робот при установці. Але і вартість безпровідного вуличного відеоспостереження істотно вище.

Варто звернути увагу на те, що є об'єкти, які крім вуличної відеозйомки вимагають ще й аудіозапису. Так існують вуличні відеокамери з вбудованими мікрофонами, і вони здатні записувати відео та аудіо інформацію того, що відбувається.

Якщо у вас вже встановлено вуличне відеоспостереження, але з'явилася гостра потреба в прослуховуванні подій, то ви можете купити спеціальні мікрофони для систем відеоспостереження. Мікрофони для відеоспостереження монтуються разом з вуличними відеокамерами і іноді навіть в кожух відеокамер. Установка таких мікрофонів не займе багато часу.

У сучасному криміногенному світі вуличне відеоспостереження стає все більш популярним. Так багато користувачів використовують вуличне відеоспостереження, як невід'ємну частину своєї домашньої системи відеоспостереження.

Найкраще довірити установку вуличного відеоспостереження фахівцям, так як справа це дуже точна і має свої нюанси. Важливим моментом в установці відеоспостереження на вулиці є визначення правильного місця встановлення відеокамер.

Розташування вуличної відеокамери визначає її кут огляду, а також уразливість для зловмисників. Тому встановлювати камеру вуличного відеоспостереження потрібно в високому місці, надійно закріплюючи її.

Враховуючи характер сучасних зловмисників і злодіїв, можна точно сказати, що вони готові піти на все аби опанувати грошима та іншими цінностями. Саме тому так важливо щоб вуличні відеокамери були обладнані протиударним склом і антивандальним корпусом.

Купити вуличне відеоспостереження можна звернувшись в нашу компанію "ВІДЕОКАМЕРИ". Наші фахівці займаються проектуванням, налаштуванням і встановленням систем вуличного відеоспостереження.

У нашому онлайн-магазині "ВІДЕОКАМЕРИ" створені великі каталоги всього можливого відеообладнання. У нас ви можете знайти камери для вуличного відеоспостереження різних характеристик і функціоналу.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>