Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Вуличні відеокамери

 

Для організації відеоспостереження на вулиці або зовні будівлі необхідно купити вуличні відеокамери.

Вуличні відеокамери істотно відрізняються від стандартних камер відеоспостереження.

Спочатку відеоспостереження було створено для запису того, що відбувається в приміщеннях. Цим була обумовлена ​​і специфіка перших камер, які б не змогли довго пропрацювати у вуличних умовах.

Зараз же напрямок вуличного відеоспостереження не має ніяких вад. Сучасні вуличні відеокамери можуть працювати в будь-яких погодних умовах і забезпечують своїх користувачів якісним відео.

Вуличні камери відеоспостереження є спеціальними пристроями відеозапису, які можуть витримувати різні погодні умови.

Встановивши вуличну відеокамеру біля свого будинку, користувачі отримають цілодобове зовнішнє відеоспостереження за прилеглою територією.

Для забезпечення особистої безпеки вуличні відеокамери можна встановлювати для охоронного відеоспостереження за будинком, дачею, заміським котеджем, за в'їздом до вашого будинку, за територією ділянки і т.д.

Якщо ж вас цікавить безпека комерційного об'єкта, то вуличні відеокамери дуже популярні при організації відеоспостереження на території підприємств і заводів, прилеглої місцевості до офісів, банків та інших організацій, за в'їздом на територію об'єкта і т.д.

Ще зовсім недавно системи охорони та безпеки не включали в себе таку складову як зовнішнє відеоспостереження за об'єктом. Але практика показала важливість запобігання небезпек ще до того як вони проникнуть на об'єкт.

Реальні загрози і не оперативне реагування на них систем безпеки дало поштовх для розвитку нового типу камер відеоспостереження - вуличні відеокамери.

Вуличні відеокамери зробили можливим спостереження за відкритими територіями зовні об'єктів і внаслідок чого своєчасне реагування на можливі загрози.

Установка вуличних камер спостереження у вашому будинку або заміському котеджі дозволить завчасно уникнути пошкоджень і пограбування.

Вуличні відеокамери, як і всі стандартні камери відеоспостереження, бувають кольорові і чорно-білі. Більшість користувачів вуличного відеоспостереження використовують чорно-білі відеокамери, керуючись тим, що для них важливо отримають лише загальні дані про те, що відбувається навколо без будь-якої деталізації.

Зазначимо, що це вельми виправданий підхід, якщо врахувати, що чорно-білі вуличні відеокамери набагато дешевше кольорових.

При цьому багато користувачів використовують кольорові вуличні відеокамери для отримання максимально точного зображення і деталізації картинки. Кольорові вуличні відеокамери не замінні на таких об'єктах як банки, фінансові організації і просто елітні установи.

Якщо ви побачили необхідність встановити відеокамери на вашому об'єкті, то ми рекомендуємо вам ознайомитися з широким вибором вуличних камер відеоспостереження на нашому сайті www.видеокамеры.com.ua 

В інтернет-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» можна купити вуличну відеокамеру від відомих торгових марок D-link, Axis, Atis, Smartec, STS, Evidence, Linovision, Vision Hi-Tech, Аvtech, Panasonic, Infinity, HIKVISION, Praxis, Z-BEN, DV-Tech, Arecont Vision, Dahua, CNB, Hitron, SAMSUNG.

Також ми виконуємо установку всього обладнання для відеоспостереження, яке продається в нашому онлайн магазині.

Більше того у нас клієнти можуть купити не тільки вуличні відеокамери, а й готові комплекти вуличного відеоспостереження. Готові рішення для вуличного відеоспостереження складаються з певної кількості камер залежно від розмірів території, що охороняється.

Наша компанія займається проектуванням і налаштуванням систем охоронного відеоспостереження, але для особистої безпеки ми рекомендуємо купити готовий комплект з вуличними відеокамерами.

В інтернет-магазині компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" користувачі можуть вибрати все необхідне відеообладнання для вуличного відеоспостереження, вуличні відеокамери та аксесуари до них.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>