Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Вай Фай відеоспостереження

 

У сучасному світі питання безпеки приватної власності і особистого життя стоїть вкрай гостро. Так рішенням для багатьох людей стало відеоспостереження. І попит на охоронне відеоспостереження зростає з кожним днем.

Сучасним охоронним відеоспостереженням являється безпровідний вай-фай відеонагляд. Якщо ви прийняли рішення створити систему відеоспостереження на своєму обєкті, то найкращим варіантом являється вай-фай відеоспостереженння з можливістю віддаленого управління і режимом перегляду відео в реальному часі.

Розвиток ринку відеоспостереження пройшов вже багато етапів і кожна нова технологія будь то в зображенні, або в передачі даних, або у форматі даних, приводила до створення нового виду відеоспостереження і камер зокрема.

Так широко поширена технологія безпровідного інтернету Wi-FI з її безпровідною передачею даних була застосована і до охоронного відеонагляду. Як результат ми бачимо безпровідні ВайФай камери відеоспостереження. Відразу відзначимо, що багато об'єктів вже обладнані безпровідним інтернетом, тому установка вай фай відеокамер значно спрощується і скоріше саме тому сучасні люди віддають перевагу wi-fi відеокамерам зовнішнього спостереження.

Життя сучасних людей проходить в інтернет мережах, комп'ютерах і мобільних телефонах, тому так важливо, щоб система охорони і безпеки була інтегрована в ці області. Так охоронне відеоспостереження через інтернет на комп'ютері, планшеті або мобільному телефоні більше не рідкість і з вай фай камерами відеоспостереження його легко здійснити.

Встановивши вайфай відеокамери в своєму будинку, квартирі або на дачі ви завжди будете в курсі того, що відбувається там.

Системи відеоспостереження вай фай - це найсучасніше рішення для охорони і безпеки будь-якого об'єкта. Так вай фай відеоспостереження дозволяє своїм користувачам переглядати відео з камер в режимі реального часу і бути в курсі того, що відбувається на об'єкті просто зараз.

Також система вай фай відеоспостереження дозволяє заощадити на послугах громіздкого монтажу і прокладки кабельних ліній. Що вже говорити про збереження дорогого ремонту в будинку або квартирі. Якщо раніше до встановлення системи відеоспостереження підходили як до проблеми з точки зору монтажу камер і прокладки кабелів при готовому ремонті, то зараз такої проблеми більше немає.

Установка вай фай відеоспостереження дозволяє заощадити час і гроші.

Також безпровідні вай фай відеокамери легко фіксувати в певних місцях і надалі можна переміщати і демонтувати.

Сучасні вайфай камери можуть бути як внутрішні, так і зовнішні для установки на вулиці. Також на ринку представлено багато моделей камер день/ніч з вбудованим інфрачервоним підсвічуванням.

Залежно від завдань, поставлених перед охоронним відеоспостереженням, вайфай відеокамери можуть бути з вбудованим мікрофоном, з збільшувальним зумом, з датчиком руху і т.д.

Ви завжди можете звернутися до наших фахівців і отримати якісну консультацію щодо вибору вай фай камер відеоспостереження.

Ми раді кожному клієнту! Чекаємо вас!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>