Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


wi-fi камери d-link


Стрімке поширення wi-fi камер відеоспостереження призвело до їх масштабного виробництва самими різними виробниками. Так зараз на ринку можна купити як wi-fi камери від надійних компаній, так і дешеві wi-fi камери від невідомих китайських і корейських виробників.

Справжнім лідером на ринку безпровідного охоронного відеоспостереження являється компанія D-link. Відеокамери від d-link працюються на основі безпровідного інтернету вай-фай.

На сьогоднішній день лідером в області розробок і виробництва wi-fi відеообладнання є компанія D-Link.

Компанія D-Link є всесвітньо відомим виробником мережевого і телекомунікаційного обладнання. Згідно зі статистикою виробник D-Link займає перше місце в світі за обсягом продажів відеообладнання в споживацькому секторі ринку мережевого обладнання.

Зараз wi-fi камери D-Link широко поширені і на ринках Росії та України. Користувачі вибирають wifi відеокамери d-link за їх багатофункціональність і якість.

У більшості мережевих відеокамерах від D-Link крім безпровідного інтерфейсу wi-fi є і можливість підключення відеокамери за протоколами Ethernet і Fast Ethernet. Відповідно у користувачів є вибір типу підключення камери.

wifi відеокамери від d-link є універсальним рішенням для охоронного відеоспостереження на невеликих об'єктах.

Так IP Wi-Fi відеокамери d-link призначені для організації безпровідного відеоспостереження в будинку, квартирі, дачі або в невеликих офісах і т.п.

Для того щоб у вас було більше розуміння які ж функціональні особливості сучасних мережевих відеокамер від D-Link, ми пропонуємо вам переглянути короткий відеоогляд:

wi-fi камери d-link відрізняються своїми мініатюрними формами і при цьому багатофункціональністю. Також більшість wi-fi відеокамер d-link мають вбудоване ІЧ-підсвічування, яке дозволяє проводити зйомку в різних умовах освітленості.

Також багато мережевих відеокамер від D-Link мають інфрачервоний датчик руху (PIR). Такий детектор дозволяє виявляти руху в будь-який час доби і починати відеозапис.

Якість камер відеоспостереження від d-link дійсно є їх важливою перевагою. Відразу відзначимо, що відеообладнання від D-Link націлене на звичайних споживачів, тому можна побачити, що все зроблено для комфорту і зручності користувачів. Так D-Link розробили і своє спеціальне програмне забезпечення для мережевих відеокамер - mydlink. Mydlink дозволяє переглядати відео з камер в мережі інтернет, використовуючи ноутбук, планшет, смартфон або мобільний телефон.

Також через інтернет користувачі можуть здійснювати віддалене управління відеокамерами, що дуже зручно.

Завдяки своїй орієнтації на масового користувача і ціни на wi-fi камери d-link доступні і прийнятні для більшості населення.

У нашому інтернет-магазині на сайті www.видеокамеры.com.ua  можна ознайомитися з широким вибором камер відеоспостереження від виробника d-link та купити підходящі.

У разі виникнення будь-яких питань при виборі IP Wi-Fi відеокамери d-link ви можете звернутися до наших спеціалістів за телефоном (044) 222-50-35.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>