Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


wi-fi відеокамери

 

Комп'ютеризація суспільства і масове поширення мереж інтернет створило основу для виникнення нового виду охоронного відеоспостереження - безпровідного відеоспостереження Wi-Fi.

Сучасне охоронне відеоспостереження створюється на основі камер та іншого обладнання, які працюють в мережі інтернет.

В основі Wi-Fi відеоспостереження лежить робота мережевих Wi-Fi IP-камер.

wi-fi камери відеоспостереження відразу стали дуже популярними. Цьому послужило не тільки те, що вони не вимагають складних робіт з прокладання кабелю, і не руйнують дорогий ремонт у приміщеннях і просто не захаращують приміщення комунікаційними лініями зв'язку. А й те, що у більшості користувачів в будинках, квартирах, офісах вже є WLAN - безпровідна локальна обчислювальна мережа.

Відповідно установка wi-fi камер відбувається легко і швидко, коли на об'єкті вже є інтернет і wi-fi точки.

wi-fi відеокамера являє собою безпровідну камеру відеоспостереження для роботи в мережі інтернет.

Так багато людей в минулому могли тільки мріяти про те, щоб на відстані в режимі реального часу спостерігати за тим, що відбувається на об'єкті просто зараз. Це стало можливо завдяки wi-fi камерам спостереження.

wi-fi відеокамери можуть бути встановлені як в приміщеннях, так і зовні. Вуличні wi-fi камери відеоспостереження припускають наявність спеціального захисного корпусу - термокожуха, який і дозволяє працювати камері в будь-яку погоду.

Популярність Wi-Fi камер для охоронного відеоспостереження також створила велику пропозицію. Так зараз на ринку можна знайти Wi-Fi відеокамери від самих різних виробників.

Так як технологія безпровідної передачі даних є незмінною, то відрізняються Wi-Fi камери між собою тільки різним функціоналом.

Залежно від того які цілі користувачі ставлять перед охоронним відеоспостереженням - необхідно підбирати і wi-fi відеокамери.

Так wi-fi камери відеоспостереження можуть бути з вбудованим іч-підсвічуванням для нічної зйомки, з датчиком руху для визначення змін в приміщеннях, з мікрофоном і без нього, з збільшувальним зумом і стабілізатором зображення, з функцією живлення POE і вбудованим web-сервером і багато інше.

Відповідно ціна на wi-fi камери залежить від їх функціональних можливостей і звичайно ж статусу виробника. Зараз на ринку все більше з'являється дешевих wi-fi відеокамер невідомих китайських і корейських виробників. Їх вартість істотно нижче, але і їх якість залишає бажати кращого.

У нашому онлайн-магазині клієнти можуть купити wi-fi камери відеоспостереження за найкращими цінами на ринку. Ви можете зробити замовлення за контактним телефоном (044) 222-50-35 або ж скористатися послугою онлайн-замовлення на нашому сайті www.видеокамеры.com.ua 

Варто відзначити, що застосування безпровідних Wi-Fi IP-камер виходить далеко за область охоронного відеоспостереження. Так зараз можна зустріти обладнані конференц-зали з wi-fi камерами для відеопрезентацій і відеопереговорів. Також не рідко wi-fi камери використовуються для дистанційного онлайн навчання.

Таким чином, wi-fi камера відеоспостереження являє собою багатофункціональний пристрій і купивши її ви ніколи не прогадаєте. Такі камери дійсно виконують свої функції і всі очікування споживачів.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>