Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


wi fi камери відеоспостереження

 

Так вже склалося, що всі інноваційні технології у сфері передачі даних, якості зображення і форматів даних неодмінно впроваджуються і в охоронне відеоспостереження.

Сучасним типом безпровідного відеоспостереження являється Wi-Fi відеоспостереження. Наші спеціалісти завжди готові надати вам всю необхідну допомогу в виборі та купівлі обладнання для системи безпровідного відеоспостереження.

Так якщо раніше охоронне відеоспостереження дозволяло побачити в загальних рисах, що відбувається в приміщеннях, то з сучасними технологіями мегапіксельного зображення, користувачі здавалося б отримали неймовірні можливості: ідентифікація осіб, фіксація всіх деталей, відстеження предметів і т.д.

Також загальна комп'ютеризація суспільства і поширення інтернет мережі по всій планеті зробили можливим створення мережевого ip відеоспостереження. Так сучасні користувачі відеоспостереження можуть переглядати на своєму планшеті все, що відбувається у них вдома, перебуваючи де-небудь на відпочинку.

Так використання безпровідних технологій передачі даних стало актуальним не тільки для комп'ютерної сфери, але і для систем охорони і відеоспостереження. Зараз активного поширення набули безпровідні мережі WLAN (Wireless Local Area Network - безпровідна локальна мережа). І саме на підставі їх були розроблені wi fi відеокамери.

Саме завдяки тому, що практично в кожному офісі, організації і навіть будинку або квартирі використовуються інтернет мережі WLAN, такого швидкого поширення набули wi fi камери відеоспостереження.

wi fi камера використовує для передачі відеосигналів високочастотні радіохвилі, а не кабельні лінії. Так встановлюючи безпровідну wi fi камеру спостереження в будинку, квартирі або офісі, користувачі можуть зберегти ремонт і дорогий дизайн інтер'єру.

Безпровідна wi fi камера відеоспостереження може бути встановлена ​​на будь-якому об'єкті в будь-якому місці. На сьогоднішній день wi fi відеокамери отримали широке поширення по всьому світу. Це стало можливим завдяки поєднанню в собі всіх найкращих і нових розробок у сфері зображення, відео і даних.

Відразу відзначимо, що багато людей воліють купити wi fi камери, так як у них вже існує на об'єкті безпровідна локальна обчислювальна мережа для роботи в мережі Інтернет і відповідно підключення до такої мережі відеокамер виконати дуже просто.

Сучасні wi fi камери відеоспостереження можна встановлювати в будь-якому місці, як в приміщеннях, так і на вулиці. Вулична wi fi камера відеоспостереження буде обладнана спеціальним покриттям - термокожухом. Надійний корпус вуличних wi fi відеокамер дозволяє їм працювати в будь-яких погодних умовах.

wi fi камери спостереження є найсучаснішим видом відеокамер і поєднують в собі всі найкращі і нові функції. Так на ринку можна знайти wi fi відеокамери з вбудованим мікрофоном, датчиком руху, функцією POE, web-сервером, режимом день/ніч і інфрачервоним підсвічуванням, зумом, стабілізатором зображення і багато іншого.

Сучасні wi fi камери використовуються в самих різних областях діяльності людини і не обмежуються забезпеченням контролю та безпеки. Так можна зустріти, що wi fi відеокамери використовуються для інтернет конференцій, для дистанційного онлайн навчання, для відеопрезентацій в мережі і т.д.

Звернувшись до нас ви можете купити Wi Fi камери спостереження від кращих виробників за хорошими цінами.

Ви можете оформити своє замовлення за контактним телефоном компанії (044) 222-50-35 або ж оформити онлайн-замовлення на сайті магазину www.видеокамеры.com.ua 

Завжди раді новим клієнтам!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>