Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


wifi відеокамери

 

Цифровий формат даних, мегапіксельне зображення, ip технології передачі даних - все це вивело охоронне відеоспостереження на якісно новий рівень розвитку.

Так те, що раніше здавалося лише неймовірною фантазією, зараз стало реальністю, і користувачі відеоспостереження в повній мірі насолоджуються усіма сучасними перевагами відеоспостереження.

Перегляд записів відеоспостереження з будь-якої точки світу, спостереження за тим, що відбувається десь в режимі реального часу, як ніби ти знаходишся саме там - це ще не межа розвитку систем охоронного відеоспостереження.

Зараз ми можемо спостерігати за тим як інноваційні комп'ютерні технології безпровідної передачі даних впроваджуються і в охоронне відеоспостереження та системи безпеки. І це стало можливим завдяки появі безпровідної wifi камери.

Те, що раніше здавалося лише неймовірною фантазією, зараз стало реальністю завдяки функціональним можливостям камери відеоспостереження wifi.

Комп'ютерна технологія WiFi - Wireless Fidelity - висока точність безпровідної передачі даних, є однією з найперспективніших у сфері охоронного відеоспостереження і безпеки.

Безпровідна wifi камера дозволяє користувачам здійснювати перегляд запису того, що відбувається в режимі реального часу через інтернет з будь-якої точки світу.

wifi камери відеоспостереження на сучасному ринку відеообладнання представлені в самих різних варіантах. Але є лише кілька компаній, які представлені в Україні і продають wifi камери, а точніше сертифіковані це робити.

І оскільки існує невеликий вибір по виробниках, ми радимо вам вибирати за технічними характеристиками, які вам найбільше підходять. Наприклад, потужність wifi камери відеоспостереження, друге її дозвіл, вид установки і т.д.

wifi камера відеоспостереження допоможе вам вирішити деякі проблеми, які у вас могли виникнути. Наприклад, ви вже зробили дорогий ремонт у приміщеннях, і не хочете їм ризикувати або зіпсувати його за рахунок прокладки громіздких комунікацій.

Або ви просто не хочете витрачати час і гроші на встановлення, а точніше прокладку кабелю. У цьому випадку безпровідні камери відеоспостереження wifi вам дуже знадобляться. Також вони стануть в нагоді вам, якщо ви хочете використовувати їх якийсь час, а потім перемістити в інше місце - такі камери дуже портативні.

Wifi камери відеоспостереження - це безпровідні ip камери. Такі камери, крім того, що вони wifi, ще й підключаються до інтернету, і транслюють відеозображення в будь-яку точку землі.

wifi ip відеокамери відразу можуть вирішити вам кілька проблем. Одна з них, звичайно ж полягає в тому, що немає необхідності протягувати комунікаційні лінії. А друга в тому, що ви відразу маєте до них доступ через інтернет. Такий тип камер дуже вигідний і зручний.

Так само, вам не потрібен відеореєстратор, так як wifi ip камери мають свою пам'ять, хоч і невелику. Її на довгий час не вистачить, але якась кількість часу вона записати зможе.

Ви завжди можете звернутися до нас за консультаціями, ми допоможемо вам вибрати гідний варіант. Якщо вам необхідна установка wifi камер відеоспостереження, ми з радістю допоможемо вам.

Якщо ви придбали wifi камери, встановили їх, і виявили, що вони не передають відеозображення досить добре, ви можете повернути ці камери в період, який забезпечується споживачам законом. Ми чудово розуміємо, деякі моменти щодо wifi камер відеоспостереження не можуть бути передбачені наперед.

Наприклад, може таке статися, що товщина стін не дозволить сигналом досить добре проходити крізь них. І на виході ви будите мати не дуже хороше зображення. У такому випадку ви можете повернути wifi відеокамери спостереження, і обміняти їх на провідний варіант відеоспостереження.

Тут необхідно звернути вашу увагу на те, що якщо за технічними характеристиками вказано, що радіус дії безпровідної wifi камери, наприклад, 50 метрів, то це не означає, що ці ж 50 метрів будуть у вас в закритому приміщенні, стіни у якого зроблені з бетону . Зверніть на цей момент особливу увагу.

Якщо у вас є питання з приводу wifi камер відеоспостереження, дзвоніть нам за телефоном (044) 222-50-35 і ми завжди вам допоможемо!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>