Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Wi-Fi відеоспостереження

 

Технологія Wi-Fi являє собою спосіб передачі цифрових даних по безпровідних радіоканалах. Якщо вам потрібне сучасне безпровідне відеоспостереження, то найкращим варіантом буде охоронне Wi-Fi відеоспостереження. 

Сама технологія Wireless Fidelity (висока точність безпровідної передачі даних) взяла свій початок в комп'ютерній сфері.

Зараз же завдяки можливостям WiFi технології, люди отримали таке благо як Wi-Fi відеоспостереження.

WiFi відеоспостереження - це безпровідне відеоспостереження по мережі Інтернет.

Системи відеоспостереження wi-fi дозволяють лише за наявності wi-fi модему і безпровідних відеокамер організувати охоронне відеоспостереження на будь-якому об'єкті.

Встановивши WiFi відеоспостереження у себе вдома, квартирі, дачі або в офісі ви отримуєте доступ до записів з камер з будь-якої точки світу, а також портативну систему відеоспостереження без проводів і складних комунікаційних ліній.

wifi відеоспостереження дуже просто організувати. На ринку відеоспостереження є кілька можливих варіантів того, як wi-fi відеоспостереження може бути представлено. Про ці варіанти ми сьогодні і поговоримо.

Перший і найпростіший варіант, як ви можете організувати систему відеоспостереження wifi - це купити готовий wifi комплект відеоспостереження, який вже містить готовий проект, підібране обладнання і рекомендації по установці.

У нас на сайті ви можете знайти кілька таких варіантів. Ці комплекти представляють собою звичайну систему відеоспостереження, яка оснащена спеціальними передавачами і приймачами. Це перший варіант, як просто можна встановити у себе wifi систему відеоспостереження.

Другий варіант створення wifi відеоспостереження - це до вже існуючої системи відеоспостереження докупити спеціальні wifi приймачі та передавачі. Вони кріпляться до виходу камер, і до відеореєстратора. Таким чином, вони замінюють собою дроти. Але такі передавачі теж вимагають електроживлення, з цього, хоча б дроти живлення, але доведеться протягнути.

Звичайно найкращий варіант встановлювати безпровідне відеоспостереження wifi - це коли ви робите ремонт, навіть якщо ви не плануєте відразу встановлювати відеоспостереження, прокласти дроти, про всяк випадок. Якщо ви так зробите, ви зможете підключити не тільки відеоспостереження, а й інші системи охорони та безпеки на своєму об'єкті.

І третім варіантом, який ви можете знайти у нас на сайті є окремі wifi ip камери. З такими камерами у вас буде сучасне безпровідне wifi ip відеоспостереження. Звичайно в такій системі є як переваги, так і недоліки.

Однією з переваг є те, що така система мобільна, тобто її можна легко перенести в інше місце. Другою перевагою є те, що система безпосередньо з'єднується з інтернетом, і спочатку вона націлена на інтернет, і у користувачів завжди буде можливість переглядати відео з камер з будь-якого місця на Землі, де є доступ в мережу.

І ще одна перевага в тому, що така система не вимагає відеореєстратора, тобто на ньому ви економите. Ще один момент стосується самого зображення, яке виходить у результаті, воно набагато якісніше аналогового відеоспостереження. Тому ми вам рекомендуємо саме таке wifi відеоспостереження.

Ще один важливий момент, який стосується дистанції wifi відеоспостереження. Воно не розраховане на кілометри, і навіть не 500 метрів. За технічними характеристиками може бути і повинна wifi камера працювати на такій дистанції, але найчастіше в таких технічних характеристиках опускається те, що ця дистанція справедлива на відкритому просторі, без перешкод. А якщо на шляху wifi ip камери є перепони, ця дистанція відразу скорочується вдвічі.

Якщо у вас є питання щодо того, яку ж систему відеоспостереження краще встановити на своєму об'єкті - дротову або безпровідну, то зверніться до наших фахівців. Адже в кожній з цих систем є свої нюанси, плюси і мінуси.

Провідна система відеоспостереження надійніша, що стосується стабільності зображення. Безпровідна система відеоспостереження вимагає підведення до неї електроживлення. Звичайно, є такі камери, які працюють на батарейках, але вони вимагають до себе навіть більшої уваги, ніж ті камери, до яких всього один раз потрібно провести дроти для електроживлення.

Єдиною перешкодою при монтажі провідного відеоспостереження може бути завершений дорогий ремонт у приміщеннях, але якщо ви звертаєтеся до професіоналів, вони завжди зможуть знайти вихід і зробити свою роботу ювелірно.

У нашому інтернет-магазині на сайті www.видеокамеры.com.ua  користувачі можуть знайти все необхідне обладнання та комплектуючі для організації wi fi відеоспостереження як своїми руками, так і для установки професіоналами.

Звертайтеся до нас за телефоном (044) 222-50-35 і ми будемо раді вам допомогти!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>